Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Życiowe rady
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-11-04, 20:23   Życiowe rady

W tym temacie piszcie rady od serca, które pomagają Wam w życiu, a także inne złote myśli które pozwalają przetrwać kolejny dzień albo pomagają w utrzymaniu pozytywnego stosunku do codzienności.


Ode mnie na początek taka:
Przyłapuj się na niechcianych myślach. Każdego dnia, niemal w każdej chwili umysł generuje myśli, które automatycznie przyjmujemy za prawdziwe, właściwe. Nie musi tak być. Bardzo często zadręczamy się negatywnymi wizjami przyszłości, które wcale nie muszą się spełnić. Innym razem katujemy się rozpamiętywaniem krindżów z przeszłości, na których myśl przeszywa nas wstyd. I po co? Przyłapuj się. Gdy najdzie Cię taka myśl, uświadom sobie, że przecież nie chcesz się tak czuć. Nic Ci nie da wprawianie się w negatywny nastrój w związku z jakimiś odległymi wydarzeniami. Miej świadomość tego, co dzieje się w Twojej głowie, bądź jak najwięcej tu i teraz. Im częściej będziesz się przyłapywać na niechcianych myślach, tym częściej będziesz mógł/mogła zatrzymać negatywny myślotok i skupić się na tym, co sprawia Ci radość.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12384
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-11-04, 20:40   

Nie mieszaj piwa, marychy i wódki, bo zarzygasz sobie butki.

Wiem z autopsji. Na dodatek kumpel w moich rzygach telefon utopił. Nie polecam.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.054 sekundy. Zapytań do SQL: 14