Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 11:18
Żegnam cześć
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-01, 02:45   

V - r napisał/a:
Ekhem...
http://www.mistrzowie-for...back-vt1487.htm

Chyba trochę za bardzo jesteś w tyle z postami.


Cii... Bo ja zakuwam farmę XD
Te dwa słowa wkrótce chyba znajdą się na samym szczycie rankingu najczęściej powtarzanych... Proponuję nawet dać to do skryptu: "Czy wiesz, że: Ascara zakuwa farmę", aczkolwiek bardziej pasowałoby "Ascara siedzi tutaj, a POWINNA zakuwać farmę" :haha:
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-01, 07:48   

brutalka napisał/a:
To odszedł czy nie? Bo nie wiem czy mam się cieszyć, czy dalej niespokojnie rozglądać się w przerażonym oczekiwaniu na kolejny wyskok trolla na SB?


nie. teraz 50 razy usłyszysz od niego, że udawał dziewicę, żeby wyrwać tu na forum i Ty sie przez to wkurzyłaś
czy coś takiego
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-01, 09:13   

Ascara napisał/a:
V - r napisał/a:
Ekhem...
http://www.mistrzowie-for...back-vt1487.htm

Chyba trochę za bardzo jesteś w tyle z postami.


Cii... Bo ja zakuwam farmę XD
Te dwa słowa wkrótce chyba znajdą się na samym szczycie rankingu najczęściej powtarzanych... Proponuję nawet dać to do skryptu: "Czy wiesz, że: Ascara zakuwa farmę", aczkolwiek bardziej pasowałoby "Ascara siedzi tutaj, a POWINNA zakuwać farmę" :haha:


Ale ja odpowiadałem Brutalce, która skasowała posta zanim kliknąłem "Wyślij" :roll:
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-01, 11:10   

brutalka napisał/a:
To odszedł czy nie? Bo nie wiem czy mam się cieszyć, czy dalej niespokojnie rozglądać się w przerażonym oczekiwaniu na kolejny wyskok trolla na SB?

Ktoś kto pokazuje że dziewczyna jest niezła laską nie jest trollem, dobra tu nie ma tego prezentu.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-01, 11:15   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Każdego dnia około godziny 20 pojawi się nowy prezent (gdzieś na forum)



Krokorok, zegarek Ci się śpieszy. ^_^
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:39   

Krokorok w prywatnej wiadomości napisał/a:
Oficjancie żegnam się z Mistrzowie Forum, próbowałem się zintegrować ale się da. Ale byłem byłem dobrej myśli, nawet jak kibic z Białegostoku potrafił kibicować Legii, to byłem nadziej że uda się i tu. Pisząc do siebie z kont fikcyjnych, nie wiedziałem że można to sprawdzić na profilu w komentarzach, kto pisze. Robiłem to tylko po to, żeby komentarze weszły na główną. Na początku tylko cześć użytkowników jechało po mnie, później gdy przyłączyła się do tego, Administracja to powiedziałem sobie dość. Bo Administracja jak nie jest od pilnowania, od pierdolonej wolnej Amerykanki? Chcecie żebyś byli Mistrzami, a pozwalajcie żeby w Administracji, był ktoś kto modyfikuje Awatary, (gdzie za to ja na Milanosie, miałem bana za zmodyfikowanie awataru użytkownika Czupur) i robi obraźliwe tematy na jednego z użytkowników, od tego wyzywa innych od trolli, tylko za to jeśli ktoś bronił się przed innymi użytkownikami i pisał prawdę o jego miłosnych podbojach? Wybaczcie ja nie mam zamiaru przebywać na forum gdzie u sterów jest Troll i debil, co nawet dziś jeden debil od niego skopiował. Co do Jankiela, kozak w necie, pizda w świecie, w waleniu prze internet jesteś dobry, ale jakbyś spotkał byś mnie na podwórku to tak byś byś mi nie powiedział, a zdziwił byś się lamusie ile kiedyś nosów komuś złamałem. Adiios wprowadzając debilny nakaz "nie klikamy w linki Korkoraka", z góry na raziłeś mnie na śmieszność, a nie moje Linik nie były debilne a ni głupie, zostawiam was z Linkiem, ktoś w miary normalny w niego wejdzie, a skończony debilny gimbusj ak Adijos w niego nie klinie, go dodał go Krokorok.
https://www.youtube.com/watch?v=f7b3nRHC8vo
Wieścicie dlaczego zaprosiłem tyle użytkowników, robiłem bo żeby moje powtórne powitanie, jak i powitanie icywinda przepadły gdzieś w czeluściach powitań
http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/
Gdy będziecie to czytać to konto na Mistrzach będzie już usunięte, a wy podejmiecie tylko jedną decyzję usunięcie, to konto na forum, ja wam za to serdecznie podziękuje.

http://mistrzowie.org/user/Krokorok

Zostawiam was z czym najbardZiej będzie wam się najbardziej kojarzył Mgr Krokorok, i to nie z podrywami, przepisem na ciasto, Białymstokiem, Borussią Dortmund (co chiaciałem udowodnić dla tego debila kimy, że taka miłość do zagranicznego klubu istniej od dziecka) czy BłaznemZMilanosa

https://www.youtube.com/watch?v=yAn0pdA-3S8

Wesołych świąt tępe Chuje

https://www.youtube.com/watch?v=0_he118a6tM

Pozdro dla tych normalnych mundiala, Davosa, decp, Fudal, KicerK, marcina55522, Ascaryy, Sarenii, Veona, brzozika70043704352251515, R - y, V - r

Przekaż ta wiadomość dalej nie chcę ją pokazywać osobiście dla Jakkiela, Słownika, Adijosa, Kimy, Zaka.

Zakładać kolejnego tematu nie warto, dlatego piszę tutaj. Prawdopodobnie nie wszyscy dostali wiadomość, a nawet jeśli, to wszelkie pożegnania możemy pisać tutaj.
Dla Krokoroka:
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:43   

Tylko powiedzcie mi. Co mu zrobił Kima? On tu nawet nie wchodzi, a jak wchodzi to napisze coś w motoryzacji i se pojdzie.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
narabanydrwal 


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 75

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-22, 19:46   

Może chodziło mu o Wakę? Bo miał z nim jakieś spięcie, nawet w kisielu coś o tym jest
_________________
Let's get ready to rumble!
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:48   

Zaknafein napisał/a:
Tylko powiedzcie mi. Co mu zrobił Kima?

Krok napisał/a:
Borussią Dortmund (co chiaciałem udowodnić dla tego debila kimy, że taka miłość do zagranicznego klubu istniej od dziecka)

Jak widać Kima ze wszystkich sił próbował temu zaprzeczyć i zniszczyć jego miłość do klubu.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:49   

ahaaaaa, nie rozumiem :chill:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:49   

http://www.mistrzowie-for...37624.htm#37624

O to mu chodziło.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:52   

i tym jednym postem Kima zasłużył sobie na taką nienawiść? :(
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:56   

Cytat:
Co do Jankiela, kozak w necie, pizda w świecie, w waleniu prze internet jesteś dobry, ale jakbyś spotkał byś mnie na podwórku to tak byś byś mi nie powiedział, a zdziwił byś się lamusie ile kiedyś nosów komuś złamałem


Nie mogę ze śmiechu :haha:

Ale jak to jest że V - r Krok wymienił w "tych normalnych" jak Wiking chyba najwięcej po nim jechał? :D

No więc żegnaj Krokoroku po raz x2. Tym razem na serio :P
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 19:57   

Ja mu nawet w twarz rzuciłem "wypierdalaj", a on dalej mnie od normalnych wyzywał :\
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 20:07   

Jeszcze ode mnie dwa słowa do Kroka, bo zapewne to czyta:
Jeśli rzeczywiście byłeś trollem to gratuluję cierpliwości przy przeprowadzaniu tak złożonej akcji przez dobre pół roku. Serio, jestem pod wrażeniem.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 20:11   

Za nic nie mogę ogarnąć dlaczego pozdrowił V - r. A co do Kroka być może on ma coś z głową i żółte papiery bo na trolla on nie wygląda.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 20:12   

:haha: nawet w pożegnaniu musi być coś o podrywie. :haha: No jak nic porażka administracyjna, chyba czas abdykować... :cry:

Za "tępe chuje " nie mam ochoty nawet pisać. Aczkolwiek napiszę w końcu to, co mi w duszy gra, czuję się wręcz usprawiedliwiona:
Spadaj na drzewo, magistrze, który nawet w macu pracy dostać nie może, siedzi jak wrzód na dupie u rodziców, a jego jedyne osiągnięcia to wyrwanie Niemki, do tego za pomocą ściemy. Zejdź na ziemię i otwórz oczy, koleś. Czasem to jest tak, że może nie cały świat się myli, a Ty sam.
Jeśli wrócisz, zmieszam Cię z błotem, bo doprawdy nie mam ochoty już się gryźć w język.
Nara, Kulfonie.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 20:13   

Marcin55522 napisał/a:
Za nic nie mogę ogarnąć dlaczego pozdrowił V - r.


Wcześniej coś pisał, że jestem normalny, bo interesuję się Pegasusem, grami i muzyką. Or something.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-22, 20:57   

Wróci.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Cinereo 
Hagane no renkinjutsushi


Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 306
Skąd: mam wiedzieć?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-22, 21:00   

No cóż, przeczytałem jego poprzednie posty.
Idź do piekła krokko wściekła.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 32