Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 12:18
Żegnam cześć
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 12:18   

Zaleca się pozostawienie włączeniego podkładu muzycznego w trakcie czytania tego posta



_________________________________________________________



Drogi Krokoroku


Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jest dla mnie zrozumiale Twoje oburzenie spowodowane moimi podejrzeniami co do Twoich ewentualnych multikont.

Uważam, że mogłem mieć pewne podejrzenia, choćby dlatego, że wspominany przez Ciebie blazen z milanosa jest w podobnym wieku, jak Ty, skonczył podobną szkołę jak Ty, chciał się na mistrzach ukazać wstawiając zdjęcie swojego indeksu ze studiów - też jak Ty. Poza tym w profilu ma napisane że jest z Białegostoku - więc kolejna rzecz się zgadza.
Co prawda nie może to dobitnie świadczyć, że jest to Twoje multikonto, ale dzięki temu miałem prawo mieć takie podejrzenia.

Może nie zacząłbym nawet snuć takich podejrzeń, ale już Twój pierwzy komentarz do Jankiela we wczorajszym ShoutBoxie coś mnie natknął. Napisałeś, że heniutek napisał do Jankiela na mistrzach, że kiedys na penisa mowilo sie 'kindybal', a potem napisałeś że "od razu zaznaczasz, że nie znasz tego gościa co to napisał" - Ja odebrałem to jako chęć zrzucenia z siebie wszelkich podejrzeń, co do tego komentarza i właśnie to mnie natknęło na wgłębieniesię w temat.
Natomiast nadal oczywiście nie mogę mieć pewności, czy te konta są naprawdę Twoje. Jeśli chodzi o wsawienie mojego komentarza na mistrzach o treści "I tak Białystok ma więcej mieszkańców, niż Krokorok multikont na mistrzach" też nie uważam, że zrobiłem coś złego. Wiele tego typy komentarzy pojawia się na mistrzach i to nie tylko skierowanych w Twoją stronę. Wielu użytkowników o takich rzeczach pisze. Część z tych komentarzy jest narzekaniem, że ktoś tam ma multikowna, a część jest pisana z przymrużeniem oka, tak jak mój. I tutaj chciałbym zaznaczyć, że tak jak już pisaliśmy Ci wcześniej multikonta na mistrzach nie są zabronione więc nawet gdyby te konta byłyby Twoje, to nic Ci nie groziło ze strony administracji serwisu mistrzowie.org
Wiedz również że większość z nas miała lub ma multikonta, więc gdyby mieli za to banować to większości z nas już by tam nie było.

Osobiście doświadczyłem bana za multikonta (szczegóły znajdziesz TUTAJ) ale był to ban nie za samo posiadanie multikont, tylko za takie, a nie inne działanie tymi kontami na rzecz mojego głównego konta czyli "bartek82r".
Zwróć uwagę na jeszcze jeden aspekt związany z moim banem. Przed zbanowaniem byłem dosyć mocno rozpoznawalnym użytkownikiem na mistrzach, moje komentrarze były pod większością screenów, często nawyżej ocenione. I nagle co? I nagle okazuje się że to wszystko było zwykłym oszustwem podpieranym moimi multikontami. Na domiar tego wszystkiego na mistrzach ukazał się TEN screen, pod którym komentarze nie były dla mnie łaskawe. Stanąłem na rozdrożu. Nie wiedziałem, czy mam zamknąć swoje konto, czy po banie wrócić i udawać, ze nic się nie stało, czy może pochylić głowę przyznać się do wszystkiego, przeprosić i błagać o wybaczenie. Uznałem, że mimo tego, że po mnie jadą muszę wybrać ostatnią opcję bo jestem im coś winny. Wystosowałem więc takie oficjalne pisemko do wszystkich - LINK. I wiesz co? Ku mojemu zdziwieniu sytuacja zrobiła się trochę inna. Coraz więcej osób stawało po mojej stronie, dlatego też postanowiłem stworzyć moją stronę na której kożdy mógł pobrać jakiegoś screena i wrzucić na mistrzów. W ten sposób właśnie "oddałem" jakieś 12 000 punktów. A potem jak stronka po banie mi została, postanowiłem założyć forum.

Spytasz, po co w ogóle opisuję Ci całą historię?
Po to, żeby uświadomić Ci, że multikonta same w sobie nie są złe, jeśli ich prawidłowo używasz. Mało tego, jak pokazuje mój przykład mogą przyczynić się do zrobienia czegoś dobrego, bo przecież gdyby nie moje multikonta i ban, prawdopodobnie nie byłoby tego forum i nas wszystkich tutaj.

Więc jeśli wspomniane wcześnie konta Blazen z Milanosa i Heniutek nie są Twoje, to przepraszam Cię jeśli uraziłem Cię moimi podejrzeniami. Jeśli natomiast są to Twoje multikonta to zarządzaj nimi mądrze tak jak inni uzytkownicy, którzy również posiadają multikonta.


Jeszcze kilka odpowiedzi na Twój pierszy post:

-Jeśli chodzi o przerabianie avatarów, zgodzę się, że jako administracja nie powinniśmy przerabiać Twojego avatara lub sygnaturki, ale tylko w ten sposób jeśli zmieniony ponownie zainstalowalibyśmy w Twoim profilu. Wyobraź sobie sytuację, że przerabiam Twój avatar domalowując kutasa i zmnieniony wstawiam w Twój profil. Wtedy ktoś mógłby pomyśleć, że to Ty jesteś jakiś nienormalny wstawiając sobie takie coś w avatar.
Jeśli natomiast jest to przeróbka na własny użytek np. do OdpRysków, czy nawet do swojej sygnaturki tak jak to robi ProFace, to uważam że jeżeli na sygnaturce nie dopisała sobie np. "krokorok to ciota" to wszystko jest OK

-Jeśli chodzi o jakieś obrażanie, ośmieszanie, to tak jak pisali wszyscy przede mną - jest to forum z humorem, więc z wielu rzeczy się naśmiewamy. Również z siebie. Spróbuj mieć trochę więcej dystansu do siebie. To że z czegoś/kogoś się śmiejemy, nie oznacza, że chcemy komuś dowali, czy kogoś urazić.

-Nie bierz wszystkiego do siebie tak jak we wczorajszych wpisach w SB, bo przecież nie oskarżałem Cię przecież że jesteś okrutny bo masz multikonta. Rzuciłem hasło, a Ty moim zdaniem wpadłeś w jakąś furię

http://mistrzowie.org/581...#comment_409557

http://mistrzowie.org/584180#comment_409886
http://mistrzowie.org/584180#comment_409968

https://www.youtube.com/w...5nN2eEKjJQzL-vg

http://www.mistrzowie-for...t1476.htm#88663

Moim zdaniem, niepotrzebnie się spinasz o wszystko. Wyluzuj trochę odpuść, czasem zacznij sobie wyjaśniać z wrogiem pewne kwestie, zamiast zarzucać focha. Zwróć uwagę na to co napisał Marin:
marcin55522 napisał/a:
"Nienawidzę tego gościa bardziej niż ciebie (V - r) i Mackersa razem wziętych" ~Krokorok
Pamiętam te Twoje słowa w stosunku do mnie, gdy zawitałem na forum, później była lekka spina, ale z dnia na dzień coraz bardziej się tolerowaliśmy i naprawdę Cię polubiłem. Razem kibicujemy Borussi :)

Krokorok napisał/a:
Pozdro dla tych normalnych marcina55522

Dzięki wielkie. Ja też Ciebie pozdrawiam i mam nadzieje, że wrócisz.
Do zobaczenia! ;(


Zauważ, że można się fajnie zintegrować, zamast drzeć koty. (Sorry decp)

I oczywiście podpisuję się pod tym co napisał Veon:
-Veon- napisał/a:
Nie rób nic dla innych, rób coś zawsze tylko dla siebie!
Tym samym jeśli jest to twoja świadoma decyzja NIE podyktowana z powodu innych, to odejdź. Nikt cię w końcu tutaj nie trzyma.
Ale jeśli tak naprawdę nie chcesz odchodzić, to nie odchodź. Swoich hejterów miej zwyczajnie gdzieś.


Więc jeśli podjąłeś decyzję o odejściu ze względu na fakt, że napisałem że wydaje mi się że masz multikonta, to Twoje odejście jest bez sensu, więc nie wygłupiaj się i wracaj!
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2014-10-24, 13:26, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 12:34   

Mimo że nigdy za tobą specjalnie nie przepadałem, to jednak szkoda, że odchodzisz. No ale trudno, twoja decyzja. Skoro zbyt poważnie bierzesz niektóre rzeczy i nie czujesz się przez to komfortowo tutaj, to ja cię trzymać na siłę nie będę.
Tak więc żegnaj, Krokoroku! Powodzenia w dalszym życiu! Żebyś znalazł pracę i jakąś laskę. :bye:
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 12:46   

Bartek, zanim zacznie się czytać Twój post to należałoby włączyć jakąś smutną melodię.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 12:47   

marcin55522 napisał/a:
Bartek, zanim zacznie się czytać Twój post to należałoby włączyć jakąś smutną melodię.


https://www.youtube.com/watch?v=N-HbP-OzFFQ :-D
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 12:54   

Chodnikowy, wygrałeś :1m:
Ale rzeczywiście, od razu się przyjemniej czytało!
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 13:16   

Zedytowałem swojego posta, żeby bylo latwiej :P
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-24, 13:17   

:haha:
dobre! Z tą muzyczką jest tak dramatycznie. Jakbym oglądała odcinek swojego ulubionego serialu i byłaby tam dramatyczna scena zerwania i potem godzenia się w deszczu! < 3
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 13:18   

Nie ma za co :)
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 14:23   

No to pa. Ale wiesz, to forum ma jedną fajną cechę. Sporo ludzi wraca.

Parę razy mnie poniosło z Twojego powodu, za co przepraszam. Ale dołączam się do wypowiedzi powyżej - trochę więcej luzu i byłoby dobrze. To zgromadzenie ludzi z ciętym językiem. Trudno oczekiwać, że nie będziemy sobie niewinnie dogryzać.

Wcale nie pomagało, że przejmowałeś się tak bardzo nieistotnymi rzeczami. Czy ten filmik można wrzucić, czy można jakoś napisać... Ostrzeżenia są dokładnie tym - ostrzeżeniami. Jeśli przekroczysz granicę, dostaniesz jedno. Ale to nie oznacza bana ani rzucania ostem za każdy maleńki krok ( :brwi: ) poza literę prawa.

Trzymaj się i powodzenia.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 15:20   

Żegnaj, przyjacielu mój najdroższy, będzie mi Cię brakowało :cry:

:>
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-24, 15:25   

Chciał bym żeby na pamiątkę, każdy obstawił mecz w dziale Polska Liga.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 15:46   

Krokorok napisał/a:
Chciał bym żeby na pamiątkę, każdy obstawił mecz w dziale Polska Liga.

Obstawiam, że wygra Watykan.
Close enough?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 16:25   

Absurd. Przesadzasz, ale to już ci wyżej wyjaśnili, więc jeśli odchodzisz to żegnaj. A jeśli tylko zwracasz na siebie uwagę i robisz z siebie poszkodowanego, żeby cię teraz przepraszali to daj sobie spokój

:bye:
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-24, 16:34   

Krokorok napisał/a:
Chciał bym żeby na pamiątkę, każdy obstawił mecz w dziale Polska Liga.

olałeś mnie przy wspominkach normalnych osób to nie ma szans!
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-24, 17:20   

Czemu mnie nie wypisałeś w pozdrowieniach? Czuję się urażony ;( No nic, żegnaj. :bye:
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-24, 19:04   

Szkoda Kroku że odchodzisz. Ale powód jest dla mnie, jak i dla innych, bezsensu.

Mackers napisał/a:
A Decp jest zwykłym kotem, czy kotorożcem?


Po prostu kucokotem. Bo jestem mieszanką kuca ziemnego z kotem. Nie mam rogu. Zatem, ziemniaki górą!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 19:23   

Podkład muzyczny w poście Bartka mnie rozłożył :haha:
Mistrzostwo :-D

Jeśli taki post nie jest w stanie przekonać Kroka, żeby nie odchodził, to już nic go nie przekona...
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 19:34   

Mam mieszane uczucia co do odejścia Krokoroka. Niby pisał głupoty na forum, był źródłem głupich awantur, ale nie tylko on zawinił. W sumie żałuję, że mu dokuczałem.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-24, 22:40   

No Krok. Trzymaj się ciepło. Powodzenia w życiu.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-26, 21:41   

Oho, znów się zaczęło. Już tak kiedyś było przy okazji odchodzenia kogoś innego. (Albo może to nawet było z okazji wywalenia VanHelsinga, nie pamiętam) Jak było to wszyscy po nim jechali, jak odszedł to nagle ej, co ty, nie odchodź, daj spokój, nie rób jaj, byłeś fajny, zostań... Co za banda hipokrytów...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.133 sekundy. Zapytań do SQL: 32