Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 13:31
Zgłoszenie
Autor Wiadomość
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-31, 00:00   

Ja Wam powiem tylko jedno. Czekajcie i nie róbcie hałasu.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 14:50   

Dopiero teraz mam trochę czasu po weekedzie więc wznowię temat.

Przez weekend jak zwykle byłem na telefonie więc pisanie jakiś wypowiedzi nie bardzo ma sens a poza tym stwierdziłem że dam Wam trochę czasu, tym bardziej że brzozik kilka razy pisał to co sam bym napisał, że obie strony powinny przystopować.


Pisanie tego typu:
"Krokorok: Cześć wszyskim
Ktoś inny: O borze, znowu ON. Ić sobie :P "

doprowadza do niepotrzebnych konfliktów.

Więc wina faktycznie leżała i po stronie Krokoroka i po naszej stronie.


Miałem zamiar przeczekać do poniedziałku i ze względu na dalszy rozwój sytuacji i ze względy na wspomniany wcześniej telefon. A że jest to stara nokia e51 to NAPRAWDĘ nie chce mi się nieprzebnie pisać na nim długich wywodów.


Ale jeszcze w ten sam wieczór Davos mnie ubiegł i napisał coś takiego:
Davos napisał/a:
Pro, jak chcesz, to mogę na jakiś czas właczyć większy limit wpisów na sb, żebyś mogła przeczytać, co się wczoraj działo. Ja przeczytałem i z tego co widzę, była niezła wojna, ale akurat wczoraj obydwie strony nie były bez winy.

Ja mimo wszystko nie chciałbym mu dawać bana. Przynajmniej jeszcze nie. Ale jeśli to czytasz Krokorok, to weź pod uwagę zdanie innych i dostosuj się do tych punktów:
1. Nie pisz w kółko w sb o Humorze +18. Wszyscy dobrze wiedzą, że lubisz tam się udzielać, nie musisz tego cały czas powtarzać.
2. Nie wrzucaj bez końca linków do "śmiesznych" filmików - od tego masz odpowiedni temat na forum.
3. Nie irytuj się bez końca, że ktoś wrzucił w sygnaturę Twój avatar - nie wiem, na jakich forach bywałeś do tej pory, ale u nas to nie jest zabronione. Co innego, gdybyś w avatar wrzucił np. swoje zdjęcie - wtedy umieszczenie go przez kogoś w sygnaturce czy gdziekolwiek indziej bez Twojej zgody podchodziłoby już pod naruszenie zasad - ale znalezione w necie zdjęcie Szarapowej? Bez jaj. Poza tym zwróć uwagę, że np. Ząbek ma sygnaturze avatar Słownika, a Pro od czasu do czasu wrzuca w sygnaturę przerobione avatary różnych userów i nikt się o to nie oburza. Wyluzuj trochę.
4. Literówki, orty i rozmaite błędy - nie wiem, czy wynika to u Ciebie z pośpiechu przy pisaniu, dyslekcji czy jeszcze czegoś innego, ale robisz tych błędów bardzo dużo. Zanim coś napiszesz w sb albo na forum, przepuść to przez Worda albo inny program, gdzie sprawdzisz pisownię - oszczędzisz dzięki temu reszcie userów bólu oczu, a sobie - wstydu.
5. Wyluzj trochę - to jest nieoficjalne forum strony mistrzowie.org i tu drwi się ze wszystkiego i ze wszystkich - ze slipów Widza, zabawek Brutalki, gwałtów V - r i mojego kiltu. Śmiertelna powaga i branie wszystkiego na serio jest tu raczej rzadko spotykane. To luźne forum, a nie obrady Sejmu (chociaż może to niezbyt dobry przykład, bo tam też rzadko bywa poważnie ;) ).


A pozostałym polecam zastosowanie się do rady Brzozika - denerwują Was wpisy Krokoroka to go po prostu ignorujcie zamiast wszczynać gównoburze.



Sam lepiej bym tego nie napisał, więc wielkie dzięki Davos :piwo:



PS: Już mam kompa zrobionego więc od teraz będzie mi łatwiej coś napisać w wekkendy ;)
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 14:58   

:brwi:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-11, 02:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 15:03   

Krokorok napisał/a:
Przecież już się z wszystkimi pogodziłem.


Właśnie zauważyłem jak wszedłem dzisiaj w SB. Tak trzymać :-D
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 16:37   

:patyk:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-11, 02:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 17:02   

Krokorok, to było nawet zabawne, szczególnie, że nikt nie wziął tego na poważnie. :P

Na innych leciały gorsze riposty, uwierz. :)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 17:57   

Dobra, koniec panowie i panie! Przeprosił, jest lepiej, więc przejdźmy do porządku dziennego! :funfunfun:
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 18:02   

bartek82r napisał/a:

Sam lepiej bym tego nie napisał, więc wielkie dzięki Davos :piwo:


Nie ma za co. Problem na szczęście się rozwiązał, bo kłótnie wygasły. Oby tak dalej.


Krokorok, trochę więcej dystansu do siebie :) Widzu ma rację, a on wie o czym mówi, bo jak był tu Jankiel to się nie patyczkował i mówił Widzowi prosto z mostu różne rzeczy :) Innym też. I jakoś nikt się nie obrażał.
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-04, 11:47   

Krokorok napisał/a:
Przecież już się z wszystkimi pogodziłem.


Jeśli dla Ciebie powtarzanie wszystkim co rusz "przepraszam" oznacza jednocześnie godzenie się z automatu, to pragnę Cię oświecić, że to tak nie działa.

Słuchajcie, ja nie wierzę, że Nicwkrok nas nie trolluje i jest normalnym, choć mocno tępym człowiekiem. Nie dam się robić w uja, ale dla świętego wszystkich spokoju - postaram się olewać:)
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-04, 12:16   

:hm?:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-11, 02:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-04, 12:19   

Krokorok napisał/a:
Tyle że ja nie trolluje.



Podobno też wolisz Legię od Jagielloni. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-04, 12:20   

:patyk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 27