Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Swiata! Brasil 2014!

Kto zostanie mistrzem?
Argentyna
64%
 64%  [ 11 ]
szwaby
35%
 35%  [ 6 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 01:07   

Krokorok napisał/a:

-Veon- napisał/a:

Mogę pożałować że o to pytam. Ale gdzie niby?

Od wielu lat Bundesliga jest najczęstszym kierunkiem wyjazdu Polskich Piłkarzy.Ligi Hiszpańskiej,Angielskiej czy Włoskiej,Polacy nigdy nie podbiją.No pomyśl nie chciał byś żeby Lewandowski,walczył o tytuł Króla Strzelców w Lidze,której kraj jest Mistrzem Świata?

Czy jeśli Mundial wygra Brazylia to ich liga nagle staje się najsilniejsza?
Bo te logikę mogę zrozumieć w wypadku Ligi Mistrzów, to nie za bardzo pasuje to do mundialu gdzie grają reprezentacje, a nie kluby. Gdzie zwycięstwo kraju to nie jest pokazanie siły ligi, ale siły piłkarzy danej narodowości.

Ale dzięki za to że wyjaśniłeś o co chodziło w tym zdaniu.

Krokorok napisał/a:
Po za tym to właśnie Bayern może dogonić Real,w ilości zdobytych Pucharów Europy.

Jak wywalą Guardiole to może i mogą. Ale to gdybanie mocno w przyszłości, bo na chwile obecną mają ich aż o 5 mniej.
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-15, 01:16   

:fuckyou:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 01:55   

2-1 dla Włochów
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 01:59   

Bardzo fajny meczyk, wyrównany. SuperMario strzelił sobie gola, więc jest git :ok:
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 02:00   

Zanim Zak będzie tu pluj jak opętany.
Brawa dla Włochów za zwycięstwo z Anglią 2-1. Oba zespoły grały całkiem dobrze.
Ciesze się ze zwycięstwa Włochów. Jednego z 3 zespołów którym kibicuje na tym mundialu.

Powyższe słowa są napisane małą czcionką, by Zaknafein po zalaniu smutku alkoholem ich nie zauważył. :P

Krokorok napisał/a:

Przecież większość Niemców grających w kadrze,gra w swojej lidze.

Na 23 w zagranicznych ligach gra 7 osób, więc fakt. 16 osób gra w swojej lidze. W tym 11 w Bayernie lub Borrusii.
W pewnym sensie przyznam więc ci racje jeśli chodzi o tą logikę, ale to nadal pasuje znacznie bardziej do Ligi Mistrzów niż do mundialu.
Ogólnie wszystko rozumiem, ale nie do końca się zgadzam, bo o sile lig duże znaczenie mają piłkarze z zagranicy, więc to kto wygra mundial nie za bardzo wpływa na ich siłę.
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 02:05   

e tam, przyajmniej nie przeje.bali z francja albo niemcami ; D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 02:14   

Krokorok, Bundesliga już teraz jest jedną z najsilniejszych lig na świecie, a ewentualne wygranie przez Niemców Mistrzostw Świata nic w sytuacji Polaków tam grających nie zmieni. A że to Polacy, to myślę, że raczej większość nie będzie chciała wygranej Niemców w turnieju :P

A jeśli chodzi o mecz Anglia - Włochy: bardzo ładne widowisko, przyjemnie się oglądało. Obstawiałem remis, a jednak Italii udało się wygrać. Balotelli dziś zagrał świetny mecz.
W następnej kolejce Anglia zagra z Urugwajem i obydwa zespoły będą mieć nóż na gardle. Tego spotkania nie można przegapić :)
_________________
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 04:53   

2-1 dla WKS.
Choć wynik mi się nie podoba, to wypada pogratulować zwycięzcom którzy zwyczajnie byli lepsi i zasłużyli na zwycięstwo.
Ech. A tak ładny wynik był po pierwszej połowie. :/

Ciekawe że do tej pory nikt nie zremisował.
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-15, 10:57   

:patyk:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 13:20   

Wszedł Drogba i WKS od razu się przebudziło :P
Jak super, że na razie nie ma żadnych remisów!

Btw. dziwne troszkę stwierdzenie, że dzięki zdobyciu Pucharu Świata wzmacnia się liga, ale juz nie wnikam. Jednak ja, w przeciwieństwie do sporej liczby forumowiczów, nie będę źle życzył Niemcom. W sumie to ja rzadko komu źle życzę w sporcie. Może dlatego, że liczę na ciekawą rywalizację na najwyższym poziomie, a nie wpadki (dzięki którym mogą np. zwyciężyć Polacy)

Ciekawe, czy jakieś niespodzianki przyniosą dzisiejsze mecze.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 14:14   

Ja się cieszę ze zwycięstwa WKS, bo ze wszystkich drużyn afrykańskich ich najbardziej lubię. Poza tym to drużyna o dużym potencjale, z gwiazdami w składzie. Dotychczas mieli sporego pecha w losowaniach, bo w debiucie na MŚ w 2006 roku trafili do grupy śmierci z Argentyną, Holandią i silną wtedy Serbią i Czarnogórą, a w 2010 do kolejnej grupy śmierci z Brazylią i Portugalią. Teraz wreszcie mają szansę awansować do fazy pucharowej i mam nadzieję, że im się to uda.

-Veon- napisał/a:
Ciekawe że do tej pory nikt nie zremisował.


Nom, 8 meczów i wszystkie rozstrzygnięte :) Mnie to cieszy, bo przynajmniej padają bramki, a i emocji nie brakuje.

Cytat:
Ciekawe, czy jakieś niespodzianki przyniosą dzisiejsze mecze.


W pojedynku Szwajcarii i Ekwadoru nie ma faworyta (chociaż moim zdaniem Helweci są lepsi) więc i niespodzianki nie będzie. Bośnia i Hercegowina ładnie grała w eliminacjach, ale mimo wszystko chyba nie będzie w stanie urwać punktów Argentynie. Jeśli miałbym szukać niespodzianek, to raczej w meczu Francji z Hondurasem. Ci drudzy co prawda potęgą nie są, ale Trójkolorowi lubią od czasu do czasu zaliczyć spektakularne wpadki na turniejach więc kto wie, czy nie stanie się to dziś :P Chociaż z drugiej strony Francja gra ostatnio co drugi mundial dobrze - w 1998 roku zostali mistrzem świata, w 2002 roku wtopili niesamowicie i nie wyszli nawet z grupy. W 2006 nikt na nich nie liczył, a oni niemal nie wygrali całego turnieju, przegrywając finał w karnych z Włochami. W 2010 byli skłóceni i zagrali bardzo słabo i nie wyszli z grupy. Czyli wychodzi, że na tych mistrzostwach powinni zajść daleko :P
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-15, 19:22   

:bag:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 19:44   

Cytat:
Jakieś inne mistrzostwa oglądałeś,bo w 2010 WKS wyszło z grupy.Odpadając w 1\8,lepsza od nich Jest Ghana.

Nie, WKS nie wyszło z grupy w 2010, Davos tutaj nie kłamie. Oglądał właściwe mistrzostwa.

Też liczę, że WKS się uda wyjść z grupy. Zresztą, mają w tym roku naprawdę duże szanse. Japonię już pokonali, z Grecją też powinni sobie poradzić. A to już by im wystarczyło. Ciężej może być w 1/8 finału, bo trafią na kogoś z grupy D, a tam nie ma słabeuszy.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 19:51   

2-1 dla szwajcarii
chcialem 1-2 i moglo byc ale swojej ostatniej szansy nie wykorzystali i się zemściło ; //
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-15, 19:57   

:diabelek2:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-15, 20:01   

2-1 dla Szwajcarii. Brawo. Potrzymali fakt że na mundialu nie ma remisów.
Mieli w pewnym sensie szczęście że strzelili bramka tuż pod koniec.

[ Dodano: 2014-06-15, 22:57 ]
3-0 dla Francji. :) Dokładnie tak jak przewidziałem. :D Dokładnie taki wynik jaki obstawiłem. :-D
Honduras zwyczajnie nie miał z nimi żadnych szans.
No i w końcu na coś się przydała ta technologia goal line.
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-15, 23:12   

:-D
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-16, 01:05   

-Veon- napisał/a:
2-1 dla Szwajcarii. Brawo. Potrzymali fakt że na mundialu nie ma remisów.
Mieli w pewnym sensie szczęście że strzelili bramka tuż pod koniec.


Niezła końcówka była w tym meczu. Wydawało się, że to Ekwador strzeli bramkę na wagę zwycięstwa, a tymczasem jeden ze szwajcarskich obrońców ofiarnie wygarnął piłkę spod nóg napastnika Ekwadoru, poszła kontra i to Helweci byli górą. I to oni najprawdopodobniej wyjdą razem z Francją z grupy.
Myślałem, że Honduras trochę bardziej powalczy, ale jednak byli za słabi. No i swoje zrobiła też czerwona kartka.

Technologia goal line jak najbardziej na plus, już nie powinno być takich nieuznanych bramek jak 4 lata temu w meczu Anglia - Niemcy. Sędziowie bramkowi wcale zbyt dużo nie pomagają, widziałem już wiele błędów sędziowskich dotyczących sytuacji w polu karnym i to mimo tego, że kilka metrów dalej znajdowali się sędziowie bramkowi. Ludzie są bardziej zawodni niż technologia, dlatego powinno się wprowadzić dodatkowego sędziego, który miałby dostęp do powtórek wideo i na bieżąco przekazywał sędziemu głównemu, czy np. był spalony czy nie, albo czy powinien być podyktowany karny. To by wreszcie ograniczyło do minimum błędy sędziowskie, które psują widowisko.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-16, 01:59   

2-1 dla Argentyny ;D
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-16, 02:01   

2-1 dla Argentyny. Pogratulować należy przede wszystkim Bośnii i Hercegowinie która nie dała się tak łatwo.
Co do Argentyny. Pomimo zwycięstwa nie zaprezentowali się zbyt dobrze.
Jeśli chcą się liczyć o najwyższe cele muszą zacząć grać lepiej.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 38