Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Obiecane zmiany na mistrzach
Autor Wiadomość
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 14:57   

już sobie wyobrażam, jak Bartek, Shar czy Davos wracają z pracy/uczelni o 16.30 i do 3 w nocy przeglądają forum (na którym pojawia się 5000 postów dziennie), coby sprawdzić, czy przypadkiem znowu Wojtkowi czy komuś innemu nie odpier.doliło. Jeśli chcecie wciągnąć ich w swoje komercyjne przedsięwzięcie jakim są mistrzowie, to wątpię, żeby za darmo chcieli oni tracić pół dnia na moderowaniu czegoś takiego. Tak więc osobiście pozostawiam Monster Media Group do wyboru: albo przeznaczacie hajs z reklam na nagrody dla użytkowników, albo na jakieś wynagrodzenia dla moderatorów.

ALE NAJPIERW DAJCIE MI SMYCZ
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 14:58   

Trochę mnie nie było, a tu takie informacje :galy:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...
Druga propozycja jest ciekawa, nasze odwieczne marzenie o tym aby nieoficjalne forum było oficjalne może się w końcu spełnić.
Pojedynek mistrzów - nie wydaje mi się aby to był dobry pomysł, zapewne zrodziłby się prawdziwy wysyp idiotycznych i dennych komentarzy.
Czwarta propozycja, jestem raczej za opcją wrzucenia w odstępach czasowych
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 14:58   

a w całej reszcie kwestii zgadzam się z Jankielem.

[ Dodano: 2014-05-19, 15:59 ]
Chodnikowy kurde ninja! :p
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:08   

ChodnikowyWilk napisał/a:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...

Ale czemu?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:11   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Druga propozycja jest ciekawa, nasze odwieczne marzenie o tym aby nieoficjalne forum było oficjalne może się w końcu spełnić.

czyje? :D
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:14   

^AdijoS^ napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...

Ale czemu?


Nagroda za bagatela 1000zł, to niemały wydatek. Ale w sumie jak się tak zastanowiłem, to nie głupi pomysł, będzie ogromna motywacja do wrzucenia skrinów, a nabicie tych 666 zajmie tym najlepszym jeszcze mnóstwo czasu.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:15   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Trochę mnie nie było, a tu takie informacje :galy:

Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...

Czemu niby? o.o Że duży pułap czy mały?
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:18   

i tak pumpernikiel zrobi to w max 3 miesiące.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:20   

Sharvari napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Druga propozycja jest ciekawa, nasze odwieczne marzenie o tym aby nieoficjalne forum było oficjalne może się w końcu spełnić.

czyje? :D


Chyba każdy swego czasu chciał, aby na mistrzach był odnośnik do tego forum. Wiadomo że teraz będzie na ich serwerach, ale i tak dobrze :P
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:24   

Nie do końca dobrze. Nie da się przenieść bazy danych więc trzeba by ZNOWU od nowa zacząć...
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:27   

Moris299 napisał/a:
Nie do końca dobrze. Nie da się przenieść bazy danych więc trzeba by ZNOWU od nowa zacząć...

Bazy nie, ale cały serwer tak.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 15:54   

^AdijoS^ napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Nie do końca dobrze. Nie da się przenieść bazy danych więc trzeba by ZNOWU od nowa zacząć...

Bazy nie, ale cały serwer tak.


Też nie.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:03   

Ej teraz tak patrzę i istnieje opcja importu bazy danych.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:05   

Gdzie?
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:11   

Zabek05 napisał/a:
już sobie wyobrażam, jak Bartek, Shar czy Davos wracają z pracy/uczelni o 16.30 i do 3 w nocy przeglądają forum (na którym pojawia się 5000 postów dziennie), coby sprawdzić, czy przypadkiem znowu Wojtkowi czy komuś innemu nie odpier.doliło.


I to jest kolejny argument przeciwko przenosinom. Poza tym zgadzam się z tym, co pisała Shar, że jeśli ekipa adminów stąd powinna przejść na oficjalne forum, to w całości, a nie tylko 2 czy 3 osoby. Co nie zmienia faktu, że już teraz ledwo ciężko się czasami wyrobić z tym, żeby być na bieżąco na forum i czytać wszystkie posty. Nie wyobrażam sobie np. podwojenia albo potrojenia ilości nowych postów z powodu tak wielkiego zwiększenia liczby nowych userów.
Generalnie widzę, że większość jest przeciwko połączeniu naszego forum z oficjalnym.

ChodnikowyWilk napisał/a:
Samsung Galaxy S3 za 666 postów? to chyba żart...


Pewnie i tak te 666 postów osiągną max 3 albo 4 osoby. Myślę, że Media Monster Griup stać na to, żeby te 4 telefony zasponsorować.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:12   

Najwyższy czas wziąć się w końcu za wrzucanie skrinów :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:21   

W moim przypadku i tak te nagrody nic nie zmienią, zanim dobiję choćby do tych 40, za które dostaje się smycz to pewnie już mistrzowie przestaną istnieć :) Jak uda mi się zdobyć choćby niebieski nick, to będzie święto lasu.

Ale swoją drogą ciekawi mnie, czy te niektóre nagrody to nie fejki. Np. książka pt "Mistrz ciętej riposty". Serio mają coś takiego? Coś mi się nie chce wierzyć :)
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:23   

Cytat:
Ale swoją drogą ciekawi mnie, czy te niektóre nagrody to nie fejki. Np. książka pt "Mistrz ciętej riposty". Serio mają coś takiego? Coś mi się nie chce wierzyć :)


Jest: http://merlin.pl/Mistrz-c...t/1,571852.html

Ale myślałem, że to będzie coś w stylu drukowanej wersji mistrzów, odpowiednik tej książki z piekielnych: http://merlin.pl/Piekieln...t/1,946079.html
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:30   

Antybristler napisał/a:
Jest: http://merlin.pl/Mistrz-c...t/1,571852.html


Hm, takie coś. Ja w sumie też w pierwszej chwili pomyślałem, że będzie to jakiś zbiór ciętych ripost z mistrzów. Szkoda, że to nie to...
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 16:42   

No więc tak, pozwolę sobie również zabrać głos:

Pierwsze primo - Nagrody
A to dlatego pumper tak produkuje skriny. :)
Fajny pomysł, szczególnie dla tych największych wrzucaczy, a i dla tych co nie wrzucali dodatkowa motywacja. Więc jestem na TAK.

Drugie primo - połączenie forum
Tu nie będę się rozpisywał, Jankiel i Shar już temat wyczerpali.
Mi się ten pomysł NIE widzi.

Trzecie primo - Świetny pomysł, będzie co czytać. Oczywiście taki skrin powinien być odpowiednio oznaczony w widocznym miejscu. TAK

Czwarte primo - wrzucanie skrinów
Najlepiej raz albo dwa razy dziennie (rano i późnym wieczorem). Przydałaby się poprawa jakości skrinów, nie musi być zawsze po 20 skrinów. Może być jedna strona, nawet pół strony. No i żeby skriny były skrinami, a nie "śmiesznymi" obrazkami.

Dwa razy tak, przechodzicie dalej.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 32