Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czym jeździsz?
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13544
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-10, 10:59   

Davos napisał/a:
Jankiel - masakra, bo jak kuzynowi żona np. zachoruje to nawet nie będzie mógł jej zawieźć do lekarza... Dlatego nawet jeśli ktoś nie lubi jeździć, to mimo wszystko dobrze, żeby chociaż potrafił. I żeby miał to prawko.


No właśnie, mi też wszyscy tak mówią, i ogólnie czuję spory nacisk żebym zrobił, ale kompletnie mnie do tego nie ciągnie, no co poradzę. U mnie wujek do pracy kolarzówką dojeżdża, ojciec też nie ma prawka, mama zrobiła kilka lat temu, co by się nie trzeba było tłuc autobusem jak gdzieś trzeba dojechać.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-10, 18:12   

No mi np. auto się bardzo przydaje z wielu względów, więc prawko obowiązkowo zacząłem robić jeszcze przed 18stką . Choć za kółkiem jeździłem od czasu do czasu już od 13 roku życia. Jeździć lubię :D Prócz wypadów z kumplami, wtedy wolę się wozić z piwkiem w dłoni. Na studia też dojeżdżam samochodem bo szybciej i wygodniej. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez prawka, chociażby z tego względu, że czasem trzeba gdzieś pojechać którymś z firmowych aut. Co nie znaczy, że neguję zbędność prawka u innych, szczególnie miastowych. Kurcze, ale jeżdżenie to swoją drogą frajda, więc nie czaję jak zdrowy facet nie czuje potrzeby żeby sobie uciąć przejażdżkę i choćby z tego względu mieć to prawko. Ale nevermind :P Od małych aut wolę większe, są wygodniejsze, bezpieczniejsze i lepiej się prezentują. Manewry to nie problem:P Choć z drugiej strony każdy samochód ma swój urok :) Niedawno wybrałem się w miasto firmówką gdyż trochę przy nim grzebałem i to był błąd. Ciasne parkingi nie lubią aut z podwójną kabiną i trzymetrową paką z tyłu.
Babra, a mnie lekarz zapytał się o kolor leżącego na biurku długopisu i to było całe badanie. Nie strachaj, przed okulistą nie trzeba się nawet rozbierać:P Mogę iść z Tobą jak chcesz ;) A prawko się przyda żeby np. teżeta wozić ;)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-10, 18:29   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Kurcze, ale jeżdżenie to swoją drogą frajda, więc nie czaję jak zdrowy facet nie czuje potrzeby żeby sobie uciąć przejażdżkę


Ty widzisz frajdę w jeżdżeniu, ja w graniu i oglądaniu piłki. Obaj widzimy frajdę w kobietach. Jest remis.

I dobrze bo nikt mi nigdy nie przetłumaczy co jest takiego fajnego w prowadzeniu samochodu? Albo nuda i zmęczenie, albo stres i wkurwienie. Chociaż, może prowadzenie świetnego samochodu po świetnej drodze byłoby zaje.biste ale ja koło takich samochodów ani dróg nawet nie stałem. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-10, 18:39   

Mi i kumplom największą frajdę sprawiało jeżdżenie firmowym polonezem truckiem. I ogólnie takimi podstarzałymi, troszkę zdezelowanymi. Ogólnie najniższa półka. Tak dla frajdy, żeby poszaleć. Jak się wyciskało bez prawka ostatnie poty z kuzynowego Tipa albo wariaciło nocą po lesie truckiem. No czysta frajda. Chyba jedno z najlepszych przeżyć jakie można mieć w ubraniu:) Z drugiej strony takim co ma dobre odejście też jest mega frajda:)) No nie wyjaśnię Ci tego, to trzeba poczuć, przeżyć. Ale każdy lubi co innego a mi to wcale nie przeszkadza :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19181

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-10, 22:08   

Zimą
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-11, 11:37   

icywind napisał/a:
Zimą

 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19181

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-11, 21:16   

Antlion napisał/a:
icywind napisał/a:
Zimą

Obrazek

https://encrypted.google.com/search?tbm=isch&q=icy%20wind&tbs=imgo:1
http://www.fantom-xp.com/...768_netbook.jpg
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 18