Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zboki wszędzie...
Autor Wiadomość
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 22:50   

Ale się temat rozwinął :D

Co do dziewczyn to nawet mam jedną taką, która o dziwo mnie kocha i ładna jest :)
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-09-30, 22:55   

A po Ci więcej jak Cię kocha i jest ładna to wystarczy ;)
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 22:56   

Nie mówię, że mi mało. Chwalę się tylko :-D
 
 
materoni15 
Loża Szyderców

Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 174
Skąd: Łuków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 22:57   

Milo970 napisał/a:
A po Ci więcej jak Cię kocha i jest ładna to wystarczy ;)

Może ma penisa. Wiesz, w Tajlandii dużo takich.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 22:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
a o jednej mysle pozytywnie..

mama?

ale spoko, zostają jeszcze chłopcy...

Cytat:
NA CZYM? :P Nie sądzę, by taki fapmaster miał jakąś randkę... chyba żę się ogarnie.

oj żebyście się nie zdziwili... każda potwora jak to mówią... a zwróćcie uwagę na dużą liczebność ludzi... specyficznych, nawet u płci pięknej :p

ale właściwie nie będzie to Wojtkowi potrzebne. ja się w tę kłótnię wolę nie wtrącać... ale ci 'amatorzy' Wojtku mają lub będą mieć normalne życie seksualne. seksuologiem nie jestem, ale wiem, że taka aktywność jak twoja nie jest dobra teraz i tym bardziej nie będzie dobra w późniejszym czasie. i tu nie chodzi o zdrowie tylko psychikę, ponieważ współżycie nie będzie kompletnie przynosić przyjemności, a jedynie rozczarowanie, że nie jest jak w purno. kiedyś trzeba sobie uświadomić, że to bajki.

ale skoro wybrałeś 'samodzielną' drogę to nikt cię nie powstrzymuje. tylko chwalenie się czasem jazdy i jazdą bez trzymanki nikomu nie imponujesz. ani facetom, ani kobietom. nikt nie będzie ci bił za to brawa ani nie dostanie kisielu w majtkach. uwierz mi. ;_;
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 23:00   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Zakrefain


Zakrefain? Że co? Rekordowe pobicie błędów w moim nicku ; o...
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 23:01   

Zastanawiałem się przez chwilę czy uciąć offtop, a potem patrze na tytuł...w i sumie to nie jest offtop XD
_________________
 
 
materoni15 
Loża Szyderców

Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 174
Skąd: Łuków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 23:01   

Sharvari, znajdzie jakąś dziewczynę która też ,,jeździ na ręcznym" (O dziwo, są takie) i będą żyć w idealnym związku. Ogólnie stary się trochę czuje ostatnio jak gadamy o dziewczynach, bo ostatnią miałem w wieku 12 lat.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 23:04   

AnswersMaster napisał/a:
Zastanawiałem się przez chwilę czy uciąć offtop, a potem patrze na tytuł...w i sumie to nie jest offtop XD

no ja to chciałam zrobić dwie strony temu, ale niech się wyżyją :p w końcu wszyscy się tu wykłócają z takim jednym zbokiem.

[ Dodano: 2013-09-30, 23:11 ]
materoni15, nawet jeśli od 12 roku życia, dzień w dzień po kilka godzin? to nie od płci zależy, jest różnica między zaspokajaniem swoich potrzeb a totalnym uzależnieniem i przyzwyczajeniem.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-30, 23:45   

Milo970 napisał/a:
Mama , Babcia i Ciocia się nie liczą :P
Mnie więcej ale chwalił się nie będę ;)


Jak im placisz to nic dziwnego ze cie chwala..

Akurat babci i mamy nie wliczam.. Każdej ciotce jaka mam wygarnalem ze jest idiotka wiec tutaj nie bardzo...

Polskie dziewczyny niewatpliwie sa ladniejsze od innych europejek.. szwedki i rosjanki tez.. jednak jakos mnie nie pociagaja..Jest kilka fajnych angielek lub amerykanek ale nie jestem zoofilem wiec..

Milo970 napisał/a:
Mama , Babcia i Ciocia się nie liczą :P
Mnie więcej ale chwalił się nie będę ;)


Jak im placisz to nic dziwnego ze cie chwala..

Akurat babci i mamy nie wliczam.. Każdej ciotce jaka mam wygarnalem ze jest idiotka wiec tutaj nie bardzo...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 12:01   

@up,
widzisz? Tak przywykłeś do powtarzania czynności, że nawet wypowiadasz się podwójnie :P

W sumie nie wiem, co gorsze - chłopczyk, który w każdą dziurę zajrzał, czy taki, który swoją różdżkę zna na pamięć, co do milimetra. Mówię to świadomie, bo w moim związku to mój luby jest tym od zawsze szanującym się człowiekiem. Ja musiałam do tego dorosnąć.

Tak źle i tak niedobrze. :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 13:53   

Wojtek przestań pisać, że "Answer by potwierdził, tylko, że jest kulturalny, czy poprawny politycznie, itd." To nie poprawność polityczna, bo że idiota w sensie politycznym, to mu już napisałem na starym forum i nie chodziło tu o przeciwne poglądy, bo np. Veon nie jest idiota, a ma przeciwne poglądy. Chodziło o jego zachowanie, że upiera się przy swoim, a nie koryguje tego w ogóle o kontrargumenty, jest głuchy na to co się do niego mówi. Ale ktoś kto jest cienki w polityce nie znaczy, że jest w ogóle idiota, bo przecież może się interesować innymi rzeczami, a nie akurat polityką. Dlatego nie stwierdzę nigdy, że Milo to idiota w sensie ogólnym, bo przecież skąd mam wiedzieć, że to nie jest mądry, a przynajmniej normalny, nieodstający inteligencją koleś, który się po prostu nie zna na polityce? Nawet Einstein był genialnym fizykiem, ale w polityce miał lewicowe poglądy, co nie znaczy, że słuszne, czy że się nią w ogóle bardziej interesował, bo był fizykiem, a nie politykiem, ale idiotą z tego powodu na pewno nie był. Dlatego Wojtek przestań pisać, że ja bym napisał o kimś, że jest idiota, tylko dlatego, że ma inne poglądy niż my.

(Wybaczcie, że trochę offtop, ale gdzie bym to poruszył tam byłby to offtop, a nie nadaje sie to jako nowy temat. A jednak zostało to tu poruszone i to nie pierwszy raz, gdzieś się muszę w końcu do tego odnieść, a wcześniej zapomniałem wspomnieć. )
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 15:40   

RudaMaupa napisał/a:
@up,

W sumie nie wiem, co gorsze - chłopczyk, który w każdą dziurę zajrzał, czy taki, który swoją różdżkę zna na pamięć, co do milimetra.


Z dwojga złego, chyba 2 opcja lepsza ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-01, 15:50   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Milo970 napisał/a:
Mama , Babcia i Ciocia się nie liczą :P
Mnie więcej ale chwalił się nie będę ;)


Jak im placisz to nic dziwnego ze cie chwala..

Akurat babci i mamy nie wliczam.. Każdej ciotce jaka mam wygarnalem ze jest idiotka wiec tutaj nie bardzo...

Łebie mi chodziło że więcej dziewczyn mnie lubi (koleżanki żebyś sobie czegoś nie dopowiadał ! ) i że tym się chwalił nie będę !!!
Więc naucz się czytać ze zrozumieniem !

Druga sprawa jak można każdej z ciotek powiedzieć ze jest idiotką ????
(czy wszystkie gimbusy są teraz takie bezczelne i nie mają za grosz szacunku/przywiązania/więzi rodzinnej ??? )
Cytat:
Polskie dziewczyny niewatpliwie sa ladniejsze od innych europejek.. szwedki i rosjanki tez.. jednak jakos mnie nie pociagaja..Jest kilka fajnych angielek lub amerykanek ale nie jestem zoofilem wiec..
wiec tutaj nie bardzo...

Wolę nie wiedzieć skąd te twoje przypuszczenia się wzięły .
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-01, 16:36   

Wojtek, weź się ogarnij. Ty jakiś nienormalny jesteś, nikt takich nie lubi. Pamiętam jak gadaliśmy na gg to gadaliśmy o czymś kompletnie nie związanym z jazdą na ręcznym a ty wyskoczyłeś "Ale sobie długo waliłem". A takie wyzywanie się w stylu "mnie więcej osób lubi" jest na poziomie przedszkola. Dajcie spokój.
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-01, 16:53   

Pingvin ogarnij się ty zakładałeś jego fanklub ;)
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 16:54   

Łebie mi chodziło że więcej dziewczyn mnie lubi (koleżanki żebyś sobie czegoś nie dopowiadał ! ) i że tym się chwalił nie będę !!!
Więc naucz się czytać ze zrozumieniem !

Druga sprawa jak można każdej z ciotek powiedzieć ze jest idiotką ????
(czy wszystkie gimbusy są teraz takie bezczelne i nie mają za grosz szacunku/przywiązania/więzi rodzinnej ??? )


Grodzkie to nie dziewczyna


Moje ciotki sa idiotkami wiec ich tak nazywam..

Moja rodzinia to mama, dziade, babcia.. Ewentualnie ojciec.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-01, 16:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
[b]
Grodzkie to nie dziewczyna

Moje ciotki sa idiotkami wiec ich tak nazywam..

Moja rodzinia to mama, dziade, babcia.. Ewentualnie ojciec.

_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-01, 17:18   

Ogarnijcie sie wszyscy najlepiej.
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-01, 17:35   

Powiedział Jabadabadu ;)


nie prowokuj znowu. i koniec offtopu. - S
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2013-10-01, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 32