Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
chciałam się pochwalić :)
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 18:50   

duken napisał/a:
bez obrazy, ale jakoś nie czułbym się bezpiecznie stojąc na moście który zaprojektowała kobieta. bez obrazy.

Masz 16 lat i dwa wyjścia- zacząć się oduczać stereotypów, albo brnąć w to dalej. Uważaj, na świecie jest mnóstwo kobiet architektów/kierowniczek budowy, będziesz musiał dokładnie sprawdzać kto na jakim stanowisku był obecny przy projektowaniu obiektu, w którym się znajdujesz. Jak doszukasz się, że np. z kawą latała kobieta to polecam obrócić się trzy razy wokół własnej osi w prawo i plunąć przez ramię :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 19:00   

icywind,

love178 napisał/a:
Uważaj, na świecie jest mnóstwo kobiet architektów/kierowniczek budowy

i ja będę kolejną :> uważajcie na schody i altany.

gratuluję, SaRenko.
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 19:31   

ta, jakoś mi się nie wydaje by kobieta mogła kreatywnie rozwiązać problem przy konstrukcji czegokolwiek. kobietom brakuje kreatywności niestety. chociaż oczywiście CZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASEM znajdą się wyjątki. czasem.
_________________

 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 19:41   

Chciałbyś przy konstrukcji kreatywności a potem zmontujesz drzwi w miejsce okna, żeby było kreatywnie ;_;
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 19:57   

duken napisał/a:
bez obrazy, ale jakoś nie czułbym się bezpiecznie stojąc na moście który zaprojektowała kobieta. bez obrazy.

Nie wstyd ci? Nawet wojtek teraz wyzbył się uprzedzeń.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:07   

duken napisał/a:
kobietom brakuje kreatywności niestety.

LOL. mówi to płeć która zna tylko 5 kolorów, wszystko robi na chłopski rozum i na odwal. może u ciebie w gimnazjum dziewczynki brzydko rysują na plastyce, ale poczekaj aż wyjdziesz z tej fazy wojny płci. bo nie wiem skąd takie wnioski czerpiesz, ale tym brakiem kreatywności kobiet to przywaliłeś jak łysy grzywą o kant kuli. jako maniak wszelkiej sztuki, architektury, grafiki, rysunku, wystroju, kostiumów i innych robótek ręcznych spotkałam się z wieloma genialnymi artystami i w 2/3 przypadkach były to kobiety.

nie, ja nie dyskryminuję jak ty, tylko uświadamiam cię, że gunwo widziałeś i gunwo wiesz. nawet nie wiesz po czyich schodach deptasz, gdybyś wiedział że zaprojektowała je kobieta pewnie wspinałbyś się po rynnie.
od czterech lat uczę się projektować i wiem że to nie jest takie chop siup, wszystko musi być dobrze przemyślane i wyliczone i SPRAWDZONE. dopiero potem wykonywane przez całkiem inne osoby.

książek J.K. Rowling też chłopczyki nie chciały czytać, bo była kobietą, dlatego używała pseudonimu i ujawniła się dopiero po sukcesie Harrego Pottera. widzę tu identyczny przypadek. ;__; ale jeżeli dla ciebie to zależy tylko od płci to proszę bardzo. mogę ci zadać jakiś projektów z egzaminu zawodowego z architektury. zobaczymy czy 16latek obliczy chociaż pole powierzchni działki do zagospodarowania.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:26   

icywind napisał/a:
Chciałbyś przy konstrukcji kreatywności a potem zmontujesz drzwi w miejsce okna, żeby było kreatywnie ;_;



http://img.sadistic.pl/pics/e19e332b2f44.jpg


Zamieniam obrazek na link - rozwalało stronę. ~widzu

kk ~Shav
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
Ostatnio zmieniony przez Sharvari 2014-03-06, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:32   

duken napisał/a:
bez obrazy, ale jakoś nie czułbym się bezpiecznie stojąc na moście który zaprojektowała kobieta. bez obrazy.

Skoro dwa razy to napisałeś to się nie obrażam :P Nie biorę takich komentarzy w ogóle do siebie, bo nie pierwszy nie ostatni raz takie rzeczy słyszę. Ja wiem co umiem, a umiem liczyć. Poza budownictwem studiuję matematykę, więc umiem myśleć i dlatego mam dystans do takich komentarzy. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez saRenia 2014-03-06, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:34   

saRenia będzie nietypowym budowlańcem, bo będzie dla odmiany gwizdała na facetów B)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 20:42   

widzu napisał/a:


http://img.sadistic.pl/pics/e19e332b2f44.jpg


Nie widze nic szczegolnego, znasz takie okreslenie jak "podniesienie domu"?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:43   

Znam.
Znam też sytuację, gdy kobieta zdemontowała sobie balkon, a drzwi do balkonu pięć lat później :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:44   

widzu napisał/a:
saRenia będzie nietypowym budowlańcem, bo będzie dla odmiany gwizdała na facetów B)

No i gdzie jest Jankiel z tą piosenką okazyjną na suchar Widza.


@Duken, znam wiele osób, głównie kobiet, które są architektami/inżynierami i jakoś nie widzę różnicy czy coś zaprojektowała kobieta, czy mężczyzna. Więc nie wiem do czego masz problem. Jeśli ktoś jest w swoim fachu dobry, to logiczne, że będzie spełniał wszystkie konkretne umiejętności, a także będzie pewny tego co zaprojektował.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:44   

Po co demontować sobie balkon? :|
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:47   

przynajmniej jak zaleje miasteczko, to wystarczy łódkę do okna przywiązać i mieć zamiast samochodu.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:49   

icywind napisał/a:
Po co demontować sobie balkon? :|


Był stary, sypał się i stwarzał zagrożenie.
Ale to zabudowa pożydowska, jeszcze przedwojenna.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 20:58   

widzu napisał/a:

Był stary, sypał się i stwarzał zagrożenie.
Ale to zabudowa pożydowska, jeszcze przedwojenna.

Ach, chyba, że tak. Myślałem, że babie się nagle znudził balkon i go usunęła :-D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 21:10   

@shar @sarnaktórejnickzapomniałemsorry ale tu nie chodzi o liczenie. własnie kobiety dobrze grają na starych zasadach. nie kwestionuję tego że kobiety potrafią świetnie liczyć, wcale nie gorzej niż mężczyźni, serio.
chodzi o czystą kreatywność- to mężczyźni wymyślili liczenie, to mężczyźni wymyślili jak się buduje, to mężczyźni projektowali budowle pierwsze w swoim rodzaju. ale w "efektywności" liczenia różnice polegają tylko na tym kto ma jakie doświadczenie (oraz kto nie jest upośledzony lol). także ten.
nie wiem, może je*bnę taką analogią:
zawsze jak małe dzieci się bawią, chłopcy i dziewczynki, to to zawsze chłopcy wymyślają jakieś nowe zabawy czy gry. ale to wcale nie znaczy że w te już wymyślone dziewczyny grają gorzej.
może w klasycznych mostach typu ziemia-rzeka-ziemia nie ma większej róznicy, bo to ciągle jeden i ten sam schemat który trzeba odpowiednio zbalansować, no ale kur*a, raczej tego mostu pomiędzy Rosją a Krymem nie będzie projektowała kobieta :D (jak będzie to do piachu ze mną LOL) bo to coś nowego, trza wymyślić i zastosować nowe rozwiązania. jakby na świecie były tylko samorozmnażające się kobiety, a nie było mężczyzn, to ludzie nigdy nie wynaleźliby nawet włóczni. ale polowałyby mistrzowsko za pomocą rąk (oczywiście pod warunkiem że kobiety miałyby instynkt łowcy)
za to gdyby na świecie byli tylko samorozmnażający się mężczyźni, a nie było kobiet, to cała ziemia byłaby jedną, wielką, dziurawą, radioaktywną pustynią :D
mały update:
przykładową branżą w której potrzebna jest głównie kreatywność są gry komputerowe. no ile kobiet jest dizajnerami gier? ziroł XD
to samo z filmami, a jak już jakieś reżyserują to są to chore feministki, a filmy mają ocene 2/10 "za chęci" :D
_________________

 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19205

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 21:24   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 21:29   

powiedziała chińska bajka LOL
_________________

 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 21:44   

powiedział debil LOL
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 33