Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Chujowe produkty
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-21, 18:14   

xD

[ Dodano: 2021-04-21, 19:15 ]
Kurwo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-21, 21:14   

Jedni Żywiec piją jak Lilka, a drudzy w nim mieszkają jak Bartek.

[ Dodano: 2021-04-21, 22:29 ]
Mogłaby z tego wyjść forumowa hanuszka


_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-22, 09:22   

Dobre :-D
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-04, 19:12   



najgorszemu wrogowi bym nie dał
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-04, 21:22   

Gorsze od tortexu?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-04, 22:13   

Stoczył się mocno
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-04, 23:09   

macbed napisał/a:
Obrazek

najgorszemu wrogowi bym nie dał

A ja bym dał, bo jestem okrutnikiem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-08-02, 12:18   

Może to nie tyle produkt ile usługa, ale nie polecam term w Bukowinie Tatrzańskiej, zwłaszcza w środku wakacji. Do wyboru tylko bilet półgodzinny za 30 zł albo 3,5 godzinny za 70 zł, czyli w praktyce trzeba brać ten drugi, bo w pół godziny to zdążysz tylko wejść na basen, chwilę popływać i już trzeba wychodzić. Można jeszcze kupić ten półgodzinny bilet i siedzieć np. godzinę, płacąc karę za dodatkowy czas (w sumie 37 groszy za każdą dodatkową minutę), co zresztą zrobiliśmy ze znajomymi, ale wyszło i tak ok. 50 zł za niecałe 1,5 godziny. A w samych termach ludzi od zajebania i wszędzie kolejki - do zjeżdżalni, do jacuzzi, w przebieralniach. I to wszystko w zwykły dzień (środa) o godz 12 :D Do tego brak basenu sportowego z torami, a w pozostałych kilku basenach pełno Januszy i Grażyn czy madek z dziećmi, ktorzy siedzą wszędzie gdzie się da więc ciężko normalnie pływać. Można co najwyżej lawirować slalomem kraulem albo żabką między ludźmi. O popływaniu grzbietem albo dłuższym nurkowaniu można zapomnieć.

Lepiej już iść na zwykły basen i za połowę mniejszą cenę mieć możliwość normalnego pływania.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2021-08-02, 12:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-08-02, 14:59   

Davos, ode mnie dużo osób jeździło na Bukowinę Tatrzańską. A że pochodzę ze środowiska, gdzie w chuj jest patoli, to się nie obyło bez afery, w końcu zginął koleś mieszkający kilka ulic ode mnie. Pamiętacie chyba tę aferę z gruzińską rodziną? XD
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-08-05, 20:47   



Guma zdaje się całkiem niedawno weszła do polskiej dystrybucji - w smaku podobna do starych dobrych gum kulek arbuzowych, ale po 5 min żucia smakuje jak zużyta opona

Coś ewidentnie poszło nie tak
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-08-05, 21:03   

Z arbuzowych gum ta jest bardzo fajna i trzyma długo smak




Jedyny minus, że kupiłem ją w Panamie więc trochę daleko
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-08-05, 21:52   

Davos napisał/a:
Może to nie tyle produkt ile usługa, ale nie polecam term w Bukowinie Tatrzańskiej, zwłaszcza w środku wakacji. Do wyboru tylko bilet półgodzinny za 30 zł albo 3,5 godzinny za 70 zł, czyli w praktyce trzeba brać ten drugi, bo w pół godziny to zdążysz tylko wejść na basen, chwilę popływać i już trzeba wychodzić. Można jeszcze kupić ten półgodzinny bilet i siedzieć np. godzinę, płacąc karę za dodatkowy czas (w sumie 37 groszy za każdą dodatkową minutę), co zresztą zrobiliśmy ze znajomymi, ale wyszło i tak ok. 50 zł za niecałe 1,5 godziny. A w samych termach ludzi od zajebania i wszędzie kolejki - do zjeżdżalni, do jacuzzi, w przebieralniach. I to wszystko w zwykły dzień (środa) o godz 12 :D Do tego brak basenu sportowego z torami, a w pozostałych kilku basenach pełno Januszy i Grażyn czy madek z dziećmi, ktorzy siedzą wszędzie gdzie się da więc ciężko normalnie pływać. Można co najwyżej lawirować slalomem kraulem albo żabką między ludźmi. O popływaniu grzbietem albo dłuższym nurkowaniu można zapomnieć.

Lepiej już iść na zwykły basen i za połowę mniejszą cenę mieć możliwość normalnego pływania.


No, jak ktoś chce popływać a nie popluskać się to zwykły basen zdecydowanie.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-08-05, 23:03   

Davos napisał/a:
Z arbuzowych gum ta jest bardzo fajna i trzyma długo smak

Obrazek


Jedyny minus, że kupiłem ją w Panamie więc trochę daleko


Toż to guma o smaku silnika przeglądarki Internet Explorer
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-30, 23:34   

https://www.youtube.com/watch?v=jJR4NPOiJYA
jestem pod wrażeniem chujowości tego produktu
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-09, 05:28   

Kilkanascie lat temu po calgonie pralka nam się zepsuła w rodzinie, może to tylko przypadek ale na wszelki wypadek nie polecam. Pralki już nie ma, calgonu też nie.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-10, 19:17   

Jakiś serwisant mówił, że wymiana grzałki raz w roku wychodzi taniej niż Calgon do każdego prania.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-14, 18:39   

Dłuższe życie każdej pralki to calgon
_________________
 
 
Saskia 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2020
Posty: 213

Medale: 1 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2022-03-31, 07:23   

Davos, ZSK, ChodnikowyWilk, Mam jakoś 15letnią pralkę, nigdy nie stosowaliśmy calgonu. Myślicie, że mógłby ją w końcu zabić? XD
Mamie marzy się pralka z suszarką (osobno...) ale jak na złość nie chce się zepsuć!

Nie wiem co nas pokusiło, ale kupiliśmy chipsy we Francji w sklepiku z czekoladami. Spodziewałam się... nie wiem, czekoladowych chipsów, cieniutkich kawałków czekolady, czegoś w ten gest? Dostałam zwykłe chipsy zanurzone w czekoladzie gorzkiej, które są koszmarne.
Chyba poziom koszmaru jak popcorn mieszany w kinie, gdzie nie wiesz czy trafisz na słodki, czy słony.

Ostatnio też próbowaliśmy Yerba mate. Paradoks: temu smakował miętą (której smaku nieznosi...). Mi smakowała... tuńczykiem.
Ostatnio zmieniony przez Saskia 2022-03-31, 07:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-03-31, 09:24   

Saskia napisał/a:
Mamie marzy się pralka z suszarką (osobno...)


Bardzo fajna sprawa :piwo:

Fun fact: nie trzeba czekać z kupnem nowego urządzenia aż stare przestanie działać :pomysl:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-03-31, 12:05   

ZSK napisał/a:
Fun fact: nie trzeba czekać z kupnem nowego urządzenia aż stare przestanie działać :pomysl:

Cooooooooo?! A cóż to za antypolskie herezje? A nawrt jeśli nie herezje to paaaaaaaaaanie, kogo na to stać? Może prywaciorza - oni to se kupują lodówkę co tydzień żeby w niej trzymać lodowate serce, krwiopijcy - a nie zwykłego Polaka. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 32