Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefony
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-18, 22:10   

50 wamtów :scared:

[ Dodano: 2020-10-18, 22:11 ]
Ale za to Apple ma ładowanie bezprzewodowe które może nie jest najszybsze, ale się magnetycznie klika.

[ Dodano: 2020-10-18, 22:16 ]
Po wprowadzeniu 100 watów przez Apple w 2024r. Postanowią ściąć ilość baterii do 900mAh i bedzie to przełomowy telefon który ładuje się do 100% najszybciej na rynku :|
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-18, 22:17   

Ja bym szczerze mówiąc chciał lądowanie bezprzewodowe jakiekolwiek xD
5 lat temu kupiłem sobie monitor który ma w podstawce ładowarkę bezprzewodowa, stwierdziłem, a se dopłacę bo za rok czy dwa lata pewnie to będzie standardem xD no i już miałem 3 telefony od tego czasu i żaden nie ma ładowania bezprzewodowego, w praktyce do dzisiaj ciężko szukać tego w dolnej półce a wśród telefonów z czystym androidem to praktycznie żaden nie ma xD

[ Dodano: 2020-10-18, 22:18 ]
Aktualnie mam telefon za 1,6k i nadal nie ma QI, kurde to już powienien być standard :<
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-18, 22:25   

To trzeba było wybrać sobie telefon który ma?

[ Dodano: 2020-10-18, 22:25 ]
Ta motorola aż tyle kosztowała?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-18, 23:08   

icywind napisał/a:
To trzeba było wybrać sobie telefon który ma?


no właśnie w tym jest problem. Po wybraniu tylko dwóch warunków:
-musi mieć android One
-musi mieć bezprzewodowe ładowanie

okazuje się, że jedyny telefon który te wymagania spełnia to Nokia 8 która jest już trochę przestarzałym modelem a poza tym nie chcę Nokii już xD
https://www.kimovil.com/p...are-android-one

z Motoroli przykładowo np. Nexus 6 miał QI ale już nowsze telefony od serii G po serię One nie mają. Ma tylko Z3 która kosztuje ponad 2k i Edge+ która kosztuje 4k :V

https://www.kimovil.com/p...reless-charging

serio jestem zawiedzony, bo moduł ładowania kosztuje grosze a producenci robią z bezprzewodowego ładowania jakąs funkcję premium a tymczasem to już 10 letnia technologia xD


icywind napisał/a:
Ta motorola aż tyle kosztowała?

tak, teraz kosztuje koło 1300, ale jak kupowałem to kosztowała 1,6k

[ Dodano: 2020-10-29, 20:52 ]
Apple
Nie dajemy ładowarek do zestawu żeby zmniejszyć ślad węglowy i ilość elektrośmieci

Też Apple
Najnowszego Apple nie naprawisz, chuj ci w dupę, kup se nowy
https://antyweb.pl/iphone-12-naprawa/
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-10-30, 10:36   

Przecież na tym to polega, Moris, żeby jak najwięcej zarobić. Ślad węglowy liczony jest przy produkcji, zagospodarowanie odpadów to kwestia poza Apple, więc wszystko się zgadza.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 11:18   

Oukitel WP7, na specyfikacji jest potworem :D

https://www.gsmmaniak.pl/...b-ram-promocja/
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 11:22   

mogłeś to napisać przedwczoraj, bo ojciec akurat kupił telefon z Ali w podobnej cenie xD
wybrał Xiaomi Redmi 9 Pro
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2020-11-13, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 13:52   

Czy w Ali jest oficjalny sklep Xiaomi?
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 13:54   

chyba nie
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 18:35   

są jeszcze jakieś strony, na których można porównywać telefony prócz mgsm?
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 18:44   

gsmarena.com
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 19:16   

kimovil.com ma najwięcej szczegółów
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-13, 19:20   

o, jak ładnie potaniały ajfongi sprzed 2 lat
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-10-20, 00:32   

https://www.instalki.pl/a...x-smartfon.html
_________________
 
 
bigmajk

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 65

Medale: Brak

Wysłany: 2021-11-23, 13:21   

W ostatnim czasie postanowiłem przerzucić sie z androida na system ios. I jestem pozytywnie zaskoczony chociaż przez lat nie byłem przekonany do telefonów apple. Wiadomo, ze na poczatku trzeba się przyzwyczaić jednak samo sterowanie bardzo wygodne, różnego rodzaju gesty, o których dobrze jest sobie poczytać.
Mam model 12. Plusy to na penwo
dobra bateria, wytrzymuję mi spokojnie 2 dni
świetna jakość ekranu
aparat, który daje rade nawet jeśli chodzi o zdjęcia w nocy
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 13:25   

Panie, takir pierdoleto to dobre w reklamie RTV euro, szanujący się kupujący patrzy na specyfikację
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 14:35   

za dwa dni przyjdzie powiedzieć, że znalazł przypadkiem promocję na iphone 12 na "black friday" XD bot się uaktywnił w złotym dla handlu momencie, przypadeg?

[ Dodano: 2021-11-23, 14:38 ]
swoją drogą śmieszne, że chłop nawet nie wymienił ani jednej zalety ajfona, jak większa prywatność czy dłuższe wsparcie, jedynie pierdololo xD Samsungi też mają dobre ekrany bo Samsung jest największym na świecie producentem Oledów. Tak samo jak większość topowych telefonów ma te same matryce w aparatach - najczęściej od Sony więc takie pierdololo jak "ma najlepszy aparat" to se można między bajki wciskać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-11-23, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 16:56   

Moris299 napisał/a:
swoją drogą śmieszne, że chłop nawet nie wymienił ani jednej zalety ajfona, jak większa prywatność czy dłuższe wsparcie, jedynie pierdololo xD Samsungi też mają dobre ekrany bo Samsung jest największym na świecie producentem Oledów. Tak samo jak większość topowych telefonów ma te same matryce w aparatach - najczęściej od Sony więc takie pierdololo jak "ma najlepszy aparat" to se można między bajki wciskać.

A kiedy ty w reklamie widziałeś "wsparcie łatkami bezpieczeństwa", "blokowanie śledzenia wbudowane w przeglądarkę"?
W reklamach masz dysk TYSIONC, procesor INTEL, DUŻY EKRAN, UŻYWA GO TWÓJ ULUBIONY CELEBRYTA. Tak wyglądają bo to działa i to trafia do ludzi a nie jakieś bezpieczeństwo i prywatność xD
Ale z aparatem to ma racje, mamy moment w którym w nocy mój telefon wyłapie więcej szczegółów niż moje oczy

[ Dodano: 2021-11-23, 17:00 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Panie, takir pierdoleto to dobre w reklamie RTV euro, szanujący się kupujący patrzy na specyfikację

I myśli, że lepsze siaomi bo ma aparat 120Mpx a iPhone tylko 12 xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 18:07   

To co, czekamy z banem aż podrzuci link za dwa dni?

bigmajk, dzbanie jeden, czytaj odpowiedzi do swojego posta. Jeśli nie odpowiesz na tego posta, dostajesz perm bana. Dzień dziecka się skończył :bye:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 18:47   

ZSK, jeśli nie odpowiesz na tego posta dostajesz serwolucję
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 34