Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
mistrzowie-forum VS forum oficjalne
Autor Wiadomość
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 23:52   

ale to nie jest żaden foch, po prostu nie wiemy po co to wszystko, jak mówiłam forum oficjalne w ogóle mi nie przeszkadza i nie zamierzam go bojkotować ani nic, niech sobie będzie, nie mam ani grama żalu do adminów mistrzów :) po prostu nie wiem po co te wszystkie afery, przyciski, dział poświęcony forum itd

[ Dodano: 2014-01-18, 23:54 ]
poza tym zgadzam się z kicerkiem - już mamy nagły napływ nowych użytkowników, im więcej reklam tym będzie gorzej... bo nie, więcej userów nie równa się lepsze forum
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 23:55   

Basiu, postawiłbym Ci piwo < 3
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 23:56   

qtasiorro napisał/a:
Basiu, postawiłbym Ci piwo < 3


i policzymy razem całki niewymierne? < 3
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 23:58   

Barbra napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
Basiu, postawiłbym Ci piwo < 3


i policzymy razem całki niewymierne? < 3

OCZYWIŚCIE.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 01:34   

Zgadzam się całkowicie z Barbarą
Barbra napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
Basiu, postawiłbym Ci piwo < 3


i policzymy razem całki niewymierne? < 3

Piwo i całki :) mogę pójść z wami na imprezę? :)
_________________
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 01:37   

@Sarenka, jasne, jeśli tylko jesteś dobra w piciu i liczeniu całek!
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 02:10   

My tu jestesmy elitą

Oni tam są bydłem

Trzeba o tym powiedziec... Tu czuje sie lepiej, nie ma az takiej cenzury.. tam jest zbyt "profesjonalnie" i jest pelno debili. Tutaj gdzieś 1/3 ludzi przewyzsza mnie moze inteligencja a tam 7/8 to bydło.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 11:00   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Tutaj gdzieś 1/3 ludzi przewyzsza mnie moze inteligencja

Może...
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 14:10   

Dowiedziałem się o nowym forum przeglądając screeny z 3 ostatnich dni i powiem szczerze, że jestem zdziwiony PO CO w ogóle ono powstało, skoro można było dać na głównej linka do naszego forum, z odpowiednią adnotacją, że jest to forum nieoficjalne. Tak czy siak, uważam że nie ma sensu się niepotrzebnie wkurzać, jeśli chcą to niech mają swoje oficjalne forum, my mamy swoje. U nas jest klimat, u nich póki co dosyć duży chaos i spam ;) Ja w każdym razie wszedłem tam jedynie na chwilę zobaczyć jak to wygląda i nie mam zamiaru się nawet rejestrować.

Co do linka, wg mnie można go zostawić, ale tylko na zasadzie wzajemności - jeśli oni dadzą u siebie linka do naszego forum. I nie chodzi o reklamę, ale o to, co poruszył AM - niektórym może to ułatwić poruszanie się między jednym forum, a drugim jeśli koniecznie będą chcieli wchodzić na obydwa.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 14:21   

Davos tam już jesteś zarejestrowany czy chcesz czy nie bo to tak jakby odnośnik w mistrzów i logujesz się właśnie przez nich ;d
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 14:24   

Aaa, czyli tak to działa. Widziałem tam Bartka, Answersa i Brzozika i myślałem, że sporo osób się od nas tam zarejestrowało :P No to trochę wredne, ja nie chcę być zarejestrowany na tamtym forum, ale widocznie bali się niskiej frekwencji więc znaleźli sobie taki sposób, żeby sztucznie podbić statystyki.
_________________
 
 
Vania 

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 68

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-19, 16:25   

Pozwolę sobie wtrącić się. O istnieniu jakiegokolwiek forum nie miałam pojęcia (aczkolwiek nie szukałam). Wczoraj przeglądając główną zobaczyłam reklamę oficjalnego forum, weszłam na komentarze i tak trafiłam tutaj. To bardziej mi odpowiada, oficjalne jest chaotyczne.
Tak odnośnie niektórych wypowiedzi w tym temacie, w poście Bartka nie doszukałam się podlizywania, raczej lekkiego rozgoryczenia, z powodu potraktowania tego forum po macoszemu, a potem uznania, że nie ma sensu się obrażać. W końcu oficjalne forum jest w tej chwili częścią mistrzów, więc udawanie że nie istnieje jest trochę bez sensu :)
W kwestii reklamy, kilka mistrzów na głównej pewnie zrobi co trzeba, a materiału tutaj nie brakuje. Póki co, bardzo mi się tu podoba.
p.s. Witam (co by nie było, że brak mi kultury, czy coś.)
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 17:32   

Vania napisał/a:

p.s. Witam (co by nie było, że brak mi kultury, czy coś.)


To się lepiej przywitaj tam gdzie trzeba ;)
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 04:59   

qtasiorro napisał/a:
@Sarenka, jasne, jeśli tylko jesteś dobra w piciu i liczeniu całek!

To jesteśmy umówieni :P
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 10:16   

Link na dole - ok. Skoro jest do starego, może być i do tego chaosu. Dlaczego podlizywanie? Lepiej było spamować wlszowi, prawda? Przecież to nie jest tak, że komuś pomnik postawiliśmy, ostatecznie to strona fanów mistrzów, których częścią jest nowe, brzydkie i nieudane forum.

Nie zależy mi na linku. Już się broniliśmy przed nowymi użytkownikami-duchami. Może być gdzieś info o nieoficjalnym forum, ale to wystarczy. Tak myślę.

Inicjatywa, by się uspokoić i walnąć linka bardziej do mnie przemawia niż oficjalny protest i superfoch.

Mam też słowo do brzozika - zanim zaczniesz walić niektórymi ze swoich tekstów, zastanów się, czy to zbyt pochopnie nie jest. Zabawne jest upominanie i pokazywanie drogi przez gościa, który wpadł i zrobił w obcych terenach chlew.


Mimo że nowe forum może boleć, popieram większość z was, czyli "z adminami warto dobrze żyć". Nie chce mi się tylko o tym gadać, bo za dziesiątym razem wcale nie powiem nic nowego.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-01, 18:48   

Pamiętacie tego screena? http://mistrzowie.org/572824/Bylo Podrzuciłem go do tematu na oficjalnym forum, w temacie screeny z archiwum które mogłyby być na głównej, a że ten miał wysoką ocenę no to tak zrobiłem....został oznaczony jako SPAM...haha czaicie? Screen z forum oficjalnego, z linkiem do mistrzów, a nie do tego forum, w temacie przeznaczonym na takie właśnie rzeczy, wysłany jednokrotnie i tak został uznany za SPAM :D
_________________
 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-01, 20:03   

AnswersMaster napisał/a:
Pamiętacie tego screena? http://mistrzowie.org/572824/Bylo Podrzuciłem go do tematu na oficjalnym forum, w temacie screeny z archiwum które mogłyby być na głównej, a że ten miał wysoką ocenę no to tak zrobiłem....został oznaczony jako SPAM...haha czaicie? Screen z forum oficjalnego, z linkiem do mistrzów, a nie do tego forum, w temacie przeznaczonym na takie właśnie rzeczy, wysłany jednokrotnie i tak został uznany za SPAM :D

Bo tamto forum ma niestety taki mankament, że domyślnie posty z linkami oznacza jako spam, nawet linki adminów.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-01, 20:13   

ale w całym tym temacie jest dużo linków, a tylko mój został uznany za SPAM

[ Dodano: 2014-02-01, 20:14 ]
mój i jeden wyżej, wszystkie wczesniejsze są normalnie
_________________
 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-01, 20:57   

U mnie też tak jest jak napiszę, tylko mając admina można kliknąć "Nie spam" i link zaczyna się wyświetlać.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-01, 21:00   

aaaaa no to ok już czaję, przepraszam adminów za niesłuszne podejrzenia w takim razie
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 32