To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Premier League

JankielKindybalista85 - 2014-04-27, 19:42

Pan mnie chwilowo, Panie Davos, nie denerwuj bo już sobie Pan nagrabił w piątek jak Lech rozjechał Wisłę 3-0... A teraz jeszcze to... Jesteś u mnie na minusie po tym weekendzie! :-D A skończy się to tak, że wszyscy będziemy się wkurzać (oprócz Barbry) bo mistrza zgarnie Chelsea :/
Davos - 2014-04-27, 20:39

Heh, wkurzenie czy nie, ważne że mój post wywołał emocje, a to już coś :P

JankielKindybalista85 napisał/a:
A skończy się to tak, że wszyscy będziemy się wkurzać (oprócz Barbry) bo mistrza zgarnie Chelsea :/


To jest niestety możliwe, aczkolwiek Chelsea jest zależna od Liverpoolu i City. Żeby The Blues zdobyli mistrzostwo, muszą liczyć na to, że The Reds nie wygrają 2 meczów, a City 3. Wydaje mi się to raczej mało prawdopodobne. Bardziej mnie martwi to, że Legia nie chce tracić punktów :/ Ale to już inny temat :P

JankielKindybalista85 - 2014-05-03, 23:45

SUNDERLAND!!!!!!!!!!!!!!

Walczą chłopaki! Po remisie z City i wygranej z Chelsea przyszedł czas na kolejny wyjazdowy rozp.ierdol! 1-0 na Old Trafford z United! Chociaż w sumie, czy stuknięcie Man U to w tym sezonie jakieś osiągnięcie? Hue hue hue. Tak czy inaczej oby się ten Sunderland utrzymał! Spał cały sezon ale jak się obudził to wymiata!

Davos - 2014-05-04, 00:09

Sunderland teraz wymiata, nie da się ukryć :)

A tymczasem City wygrał z Evertonem na wyjeździe i są coraz bliżej mistrzostwa :P

Davos - 2014-05-04, 22:03

Chelsea dziś zremisowało u siebie bezbramkowo z Norwich i chyba tylko cud mógłby sprawić, że zdobędą mistrzostwo. W grze pozostały już tylko City i Liverpool.

Arsenal utrzymał się na 4 miejscu i będzie grać w kwalifikacjach do LM, a MU wczorajszą porażką odebrał sobie szansę na puchary.
A Sunderland jest tuż nad strefą spadkową i ma jeden rozegrany mecz mniej. Wygląda na to, że się utrzymają :)

[ Dodano: 2014-05-06, 23:32 ]
Wczorajszy mecz Crystal Palace - Liverpool 3:3
Nie wiem jak The Reds to zrobili, że prowadząc do 79 minuty 3:0 pozwolili rywalom strzelić 3 gole w 9 minut i doprowadzić do remisu, ale tym meczem chyba pozbawili się szansy na zdobycie mistrzostwa.

JankielKindybalista85 - 2014-05-07, 21:15

Davos napisał/a:
Wczorajszy mecz Crystal Palace - Liverpool 3:3
Nie wiem jak The Reds to zrobili, że prowadząc do 79 minuty 3:0 pozwolili rywalom strzelić 3 gole w 9 minut i doprowadzić do remisu, ale tym meczem chyba pozbawili się szansy na zdobycie mistrzostwa.


Davos: https://www.youtube.com/watch?v=OMMbTObq1DM


A dziś Sunderland prowadzi z West Bromich 2-0 i spokojnie się utrzyma. I to cieszy. Tym bardziej, że na to stawiałem.

Nie cieszy, że Dżeko właśnie wsunął bramkę Aston Villi i jest 1-0 dla City. A długo się utrzymywał remis. Jeszcze niby 20 minut do końca, jeszcze niby została potem jedna kolejka ale chyba się właśnie robi kur.wa po zawodach. I już druga. Dżeko się musiał obudzić na koniec sezonu... Dobrze, że tego meczu nie obstawiałem - chciejstwo sobie a interesy sobie.

City mistrzem. Niestety...

Zaknafein - 2014-05-07, 21:19

Sunderland będzie miał 5 meczów z rzędu wygranych : D
i 14/15 miejsce

JankielKindybalista85 - 2014-05-07, 21:21

Zaknafein napisał/a:
Sunderland będzie miał 5 meczów z rzędu wygranych : D
i 14/15 miejsce


I to z kim i jak. A zaczęło się od remisu na wyjeździe z City. Potem, tez na wyjazdach walnął Chelsea i United. Grają na koniec sezonu jak poyebani.

Davos - 2014-05-07, 21:41

To co robi Sunderland jest dowodem na to jak ogromne znaczenie ma psychika w sporcie. Nastawili się, że utrzymają się za wszelką cenę i wygrywają wszystko :) Niesamowite :)

A City ostatecznie wygrało 4:0. Teraz chyba tylko katastrofa może im zabrać mistrzostwo.

Zaknafein - 2014-05-07, 21:43

Davos napisał/a:

A City ostatecznie wygrało 4:0. Teraz chyba tylko katastrofa może im zabrać mistrzostwo.


Pozostało wierzyć w katastrofę : /

JankielKindybalista85 - 2014-05-07, 22:34

Zaknafein napisał/a:
Davos napisał/a:

A City ostatecznie wygrało 4:0. Teraz chyba tylko katastrofa może im zabrać mistrzostwo.


Pozostało wierzyć w katastrofę : /


Ano.

Davos - 2014-05-07, 23:24

Wierzyć zawsze możecie :P
Davos - 2014-05-11, 17:18

City dziś wygrało 2:0 i zostało mistrzem. Najlepsze, że nie udałoby im się tego osiągnąć, gdyby nie Chelsea, które wygrało na wyjeździe z The Reds 2:0 kilka kolejek temu :P

MU pozostał bez pucharów, a Sunderland ostatecznie skończył na 14stym miejscu :)

Zaknafein - 2014-05-11, 17:33

kur❤a mac ; /
JankielKindybalista85 - 2014-05-11, 22:00

I chu.j. Trudno. To i tak był kapitalny sezon. Liverpool się odrodził i jeszcze rok poczeka. Najdalej dwa, żeby Gerrard zdążył jednak zostać mistrzem Anglii bo zasłużył jak mało kto.

W końcu nie jest tak źle. Aston Villa czekała na mistrzostwo 71 a Blacburn Rovers nawet 81 lat. I się doczekali. :D

https://www.youtube.com/watch?v=nzH7ayqlDL0

Davos - 2014-05-11, 23:35

Gdybym był złośliwy, to napisałbym, że YNWA oznacza You Never Win Anything :P No, ale już tak bardziej poważnie, to The Reds i tak mieli świetny sezon. Konia z rzędem dla tego, kto by obstawiał przed sezonem, że zostaną wicemistrzem.
matheus3004 - 2014-05-12, 15:43

Davos napisał/a:
No, ale już tak bardziej poważnie, to The Reds i tak mieli świetny sezon. Konia z rzędem dla tego, kto by obstawiał przed sezonem, że zostaną wicemistrzem.

Zagrali jeden z najlepszych sezonów ostatnich lat. I szkoda, że jednak nie zdobyli mistrza Anglii, bo naprawdę na niego zasługiwali. Nic, teraz trzeba wierzyć, że zwojują Champions League.. :)

kanjerb - 2014-09-17, 13:06

Nowy sezonik już się rozpoczął ;)
MU po słabym starcie wygrywa z QPR 4-0. Demolka totalna. Z tym składem zrobią w PL zamieszanie, myślę że miejsce w pierwszej "3" jest pewne, a o mistrza zawalczą z Chelsea.
Przewiduję kolejny suchy sezon dla Arsenalu, 4 miejsce to najwięcej co mogą osiągnąć.
City bez mistrza raczej, walka o 2 miejsce, ale ostatecznie nawet drudzy nie będą.
Liverpool z Arsenalem walczą o 4 miejsce i chyba jednak wygrają tę konfrontację.
6-8 miejsca dla czarnych koni, czyli pewnie znajdzie się tu któryś z zespołów, które świetnie zaczęły sezon (Aston Villa, So'ton, Swansea) + standardowo Everton i Tottenham.

Tabela Premier League na koniec jaką przewiduje kanjerb:
1. Chelsea
2. Man United
3. Man City
4. L'pool
5. Arsenal
6. Tottenham
7. Swansea
8. Everton

JankielKindybalista85 - 2014-09-17, 13:10

Bo to co dla nas jest sufitem, dla Freda jest podłogą. Jak co roku wierzę w Liverpool. Chociaż na razie to grają taką padakę, że się w głowie nie mieści. Po odejściu Suareza chyba ciut za grzeczna jest ta drużyna. Robbie "wciągacz kresek" Fowler i Steve "ruch.ałem wszystkie Angielki oprócz Królowej" McManaman by się przydali.
Zaknafein - 2014-09-20, 20:13

co ten liverpool odpie.rdala, ku.rwica mnie dzisiaj brała oglądając ten mecz.
jak mozna przej.ebac 3-1 z west hamem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group