To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Liga Mistrzów

ChodnikowyWilk - 2018-05-26, 22:49

Co za kosmiczny finał! Było tu wszystko, absolutnie wszystko. Ten mecz przejdzie do historii, wielu teraz się będzie pastwić nad bramkarzem, a ja mu strasznie współczuję, wyobrażam sobie co musi przeżywać...
Davos - 2018-05-26, 23:21

A ja mu nie współczuję ani trochę i niech się nad nim pastwią jak najwięcej. Bo żeby w najważniejszym meczu życia puścić dwa takie babole to trzeba być naprawdę antytalentem i żadne nerwy go nie usprawiedliwiają. Nawet w naszej chujowej ekstraklasie takich piłkarskich jaj nie ma jakie dziś były w finale LM. Real dzisiaj piłkarsko wcale nie wyglądał lepiej niż Liverpool, ale fart im jak zwykle dopisał i mogą się cieszyć z wygranej. Szkoda, że tak się to potoczyło wszystko bo bramkarz Liverpoolu zepsuł całe widowisko... Skąd oni go kurna wytrzasnęli?
Moris299 - 2018-05-26, 23:22

Że sklepu z bramkarzami
krojechleb - 2018-05-27, 12:21

przy pierwszym golu dla realu jebłem takiego facepalma że mi prawie szyby w oknach wyjebało przy trzecim już spoko bo pierwszego nic nie mogło przebić ale za to drugi gol realu był zajebisty

[ Dodano: 2019-03-06, 23:32 ]
Manchester United - PSG 0-2
PSG - Manchester United 1-3
Musiał być zajebisty dwumecz bo nie widziałem bo tym roku z powodu tymczasowych braków kadrowych musiałem pojechać na wieczorno-nocny montaż dwa razy. Każdy z tych razów wypadł akurat w czasie jednego i drugiego meczu które chciałem bardzo obejrzeć. Dziś widziałem ostatnie 10 minut i cieszyłem się jak dziecko. Ale ogólnie to zły troszkę jestem, szczególnie na ten dzisiejszy montaż.

Davos - 2019-03-07, 00:28

Ja oglądałem dziś cały mecz i faktycznie był świetny. Niby nikt nie dawał szans MU, ale już w 2 minucie Lukaku wykorzystał błąd któregoś z obrońców PSG i strzelił gola, przez co PSG rzuciło się do ataku i tak cisnęło, że miało posiadanie ponad 80%. W końcu wyrównali i nadal cisnęli, ale MU miało jedną akcję, w której poszedł strzał na Buffona, niby dość łatwy, ale Buffon "wypluł" piłkę przed siebie i poszła dobitka, no i gol na 2:1 dla MU. Potem PSG znów dominowało, nawet Di Maria strzelił gola, ale okazało się, że był na spalonym. I nagle w samej końcówce karny dla MU, no i 3:1. Ogólnie wyglądało to tak, że PSG grało, ale gole strzelało MU. Dobry mecz trzymający w napięciu do ostatniego gwizdka. I do tego historyczny, bo do tej pory nikt w LM nie odrobił przegranej 0:2 u siebie.

A wczoraj jeszcze Real przegrał u siebie 1:4 z Ajaxem i odpadł już w 1/8. Tam to w ogóle się działo, bo Ajax tak cisnął, że Real nie wiedział, co jest grane :D

Świetna kolejka w LM, dużo goli, emocji i zaskakujące wyniki :git:

ChodnikowyWilk - 2019-05-08, 16:17

Bardzo żałuję że nie oglądałem wczorajszego meczu, to co zrobił Liverpool przypomina dlaczego piłka nożna jest taka piękna, mam ciary podczas oglądania skrótu :1m:
krojechleb - 2019-05-08, 18:32

też nie oglądałem i też żałuję, mistrzostwo świata
Davos - 2019-05-08, 19:51

Też nie oglądałem, ale nie żałuję, bo pewnie zdrowo bym się wkurzył :PP Barca strasznie sfrajerzyła ten rewanż, dając sobie wbić aż 4 gole i nie strzelając żadnego :/ Ale trzeba przyznać, że tegoroczna LM jest nieprzewidywalna jak chyba nigdy. Ciekawe, kto będzie drugim finalistą. Ajax zaszedł duuużo dalej niż ktokolwiek mógł przypuszczać i dalej zadziwia swoją grą, ale Tottenham też jest zaskakująco dobry w tym sezonie LM.
ChodnikowyWilk - 2019-05-08, 20:54

Barca w tym meczu miała sporo bardzo dobrych okazji do strzelenia golu, i trzeba też powiedzieć o szczęściu Liverpoolu bo mogło być po meczu juz w 20 minucie jakby wyrownali.
krojechleb - 2019-05-08, 21:56

barca już drugi rok z rzędu tak spartaczyła 3 bramkową przewagę a teraz Ajax właśnie 2-0 prowadzi do przerwy, kibicuję Ajaxowi w LM odkąd Manchester United odpadł. W ogóle ta edycja LM jest najlepsza od dawna
ChodnikowyWilk - 2019-05-08, 22:01

Wiec finał Ajax - Liverpool, palce lizać. Myślę nad tym żeby finał obejrzeć w multikinie :)
krojechleb - 2019-05-08, 22:59

jednak finał Angielski będzie bo Ajax 2-3 Tottenham. Ale te mecze są zajebiste ale szkoda że Ajax odpadł
Davos - 2019-05-08, 23:04

O kurde, co za mecz :O Niesamowite, co się dzieje w tej edycji LM! Kosmos normalnie :D Tottenham dosłownie w ostatnich sekundach strzelił gola na wagę awansu...

Lubię Kogutów, chyba najbardziej ze wszystkich angielskich drużyn, ale Ajaksu strasznie szkoda. Tak daleko zaszli, byli o włos od finału i taki pech w samej końcówce... Następną okazję na finał będę pewnie mieli za 20 lat.

JankielKindybalista85 - 2019-06-03, 22:26

No, jak tam Panie Da-ligaangielskatociotaichujhiszpańskanajlepsza-vosie? Anglia bierze wszystko, z czego jedna wziątka Liverpoolu jest więcej warta niż 3 Londynu.

A, no własnie:
https://www.youtube.com/watch?v=Go-jJlGd1so

Davos - 2019-06-04, 23:07

Ja nigdy nie twierdziłem, że angielska liga jest chujowa, ale że jest prawie najlepsza, zaraz za hiszpańską :PP Ale w tym roku pozamiatali, nie ma co ukrywać.

Choć Barca sfrajerzyła strasznie ten półfinał i idę o zakład, że po pierwszym meczu na Camp Nou już widzieli się oczyma wyobraźni w finale i myśleli, że rewanż będzie formalnością. No i ich pokarało.

ChodnikowyWilk - 2020-02-15, 01:26

Manchester City wyrzucony z LM na 2 lata!

:1m: :clap:

Manchester City zostało wyrzucone przez UEFA z Ligi Mistrzów na kolejne dwa sezony (2020/21, 2021/22). Klub ukarano także grzywną w wysokości 30 milionów euro. Powodem kar jest złamanie przez Obywateli finansowych zasad fair play w latach 2012-2016.

krojechleb - 2020-02-15, 01:28

No i bardzo dobrze, zasad trzeba przestrzegać
macbed - 2020-02-15, 14:15

co zrobili?
krojechleb - 2020-02-15, 14:20

klub wydał więcej niż zarobił

http://www.czasfutbolu.pl...sowe-fair-play/ tu jest dokładniej opisane finansowe fair play

JankielKindybalista85 - 2020-02-18, 16:00

To teraz jeszcze Pari Sał Żermę i będę szczęśliwym człowiekiem. W pełni zgadzam się z p0lkami-modelkami z instagrama: jebać szejków.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group