To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Primera División

Marcin55522 - 2016-05-17, 17:02

W sumie jak przegrałem zakład z macbedem, to już miałem zmieniany avatar i sygne więc coś innego znajdźmy.
Może zmiana nicku i jeżeli wygram to przez tydzień będziesz mieć nick taki jak ja rozkaże i to samo idzie w drugą stronę, ewentualnie Ty i ja nie wymyślamy kar dla przegranego tylko forum może Janku Ty coś zaproponujesz.

Mańka - 2016-05-17, 17:03

Zdjęcie własnej dupy na forum
ChodnikowyWilk - 2016-05-17, 17:06

Kek, serio ktoś chciałby oglądać nasze owłosione krzywe dupy? :P
Mańka - 2016-05-17, 17:08

:spiew: :haha:
Dead_Laugh - 2016-05-17, 17:09

Jako osoba która się nie zna na sporcie więc jest bezstronna mogę sędziować...


Żartuję. Niezbyt czasu mam aby to śledzić. Ale Niebieskie Lwy Londynu jeszcze pozostały?

Davos - 2016-05-17, 19:52

To mi przypomina, gdy jeszcze na pierwszym forum przy okazji meczu Polski z San Marino, kilka osób zobowiązało się do różnych rzeczy, w razie gdyby San Marino strzeliło gola... no i faktycznie strzeliło :D Ja miałem potem przez 1 dzień Biedronia w avku, ktoś miał chyba Grodzką, a bodajże Delmonte musiał na mistrzach pod każdym screenem nowej głównej napisać "Jestem rudym gejem". Potem ktoś, chyba Veon, założył temat, w którym to wszystko utrwalił, ale niestety za cholerę nie mogę tego teraz znaleźć :/ Orientujecie się może, gdzie to było?
krojechleb - 2016-05-17, 19:54

ChodnikowyWilk napisał/a:
Kek, serio ktoś chciałby oglądać nasze owłosione krzywe dupy? :P


Pewnie nikt ale było by wesoło jakby któryś musiał wrzucić :troll:

Szyszek - 2016-05-17, 19:57

Davos napisał/a:
To mi przypomina, gdy jeszcze na pierwszym forum przy okazji meczu Polski z San Marino, kilka osób zobowiązało się do różnych rzeczy, w razie gdyby San Marino strzeliło gola... no i faktycznie strzeliło :D Ja miałem potem przez 1 dzień Biedronia w avku, ktoś miał chyba Grodzką, a bodajże Delmonte musiał na mistrzach pod każdym screenem nowej głównej napisać "Jestem rudym gejem". Potem ktoś, chyba Veon, założył temat, w którym to wszystko utrwalił, ale niestety za cholerę nie mogę tego teraz znaleźć :/ Orientujecie się może, gdzie to było?


Pamiętam tę akcję! Ja wówczas w avku miałem Miley Cyrus, a w sygnaturze wyrazy uwielbienia dla One Direction :haha:

Zaknafein - 2016-05-17, 19:58

Davos napisał/a:
To mi przypomina, gdy jeszcze na pierwszym forum przy okazji meczu Polski z San Marino, kilka osób zobowiązało się do różnych rzeczy, w razie gdyby San Marino strzeliło gola... no i faktycznie strzeliło :D Ja miałem potem przez 1 dzień Biedronia w avku, ktoś miał chyba Grodzką, a bodajże Delmonte musiał na mistrzach pod każdym screenem nowej głównej napisać "Jestem rudym gejem". Potem ktoś, chyba Veon, założył temat, w którym to wszystko utrwalił, ale niestety za cholerę nie mogę tego teraz znaleźć :/ Orientujecie się może, gdzie to było?



tu ale linki wrzucone na is wiec wygasły skurwesyny


http://forum.mistrzowie.o...der=asc&start=0

Szyszek - 2016-05-17, 20:04

Zachciało się Welonowi Imadższaków...
Davos - 2016-05-17, 20:11

O właśnie, Szyszek, Ty miałeś też dobry motyw :D

Zak :piwo: Ale kurna szkoda, że te screeny przepadły :/

Za to znalazłem na dysku zdjęcie, z którego ja miałem przez ten jeden dzień avka:





:-D

[ Dodano: 2016-05-17, 20:15 ]
Ale trochę przyofftopiliśmy :troll:

Marcin, Wilku i inni: ewentualny zakład o LM to już tutaj realizujcie: http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=947 bo w końcu mamy osobny temat na Ligę Miszczuf.

Mackers - 2016-05-17, 22:47

Jeśli mimo wszystko wybierzecie mangozjebane profile, to będę mógł wybrać obrazki?
Dead_Laugh - 2016-05-17, 22:49

Nie ale już tak całkiem poważnie to stawiam na Barcelonę. Nie jestem jakiś ich wielkim fanem ale mają całkiem dobry sezon. :-D
krojechleb - 2016-05-18, 12:04

Od niedzieli Barca jest mistrzem po wygranej z Granadą 3-0
ChodnikowyWilk - 2016-05-18, 17:14

krojechleb napisał/a:
Od niedzieli Barca jest mistrzem po wygranej z Granadą 3-0


Ale Śmieszek na nich stawia, i co? :troll:

krojechleb - 2016-05-18, 18:22

ChodnikowyWilk napisał/a:
krojechleb napisał/a:
Od niedzieli Barca jest mistrzem po wygranej z Granadą 3-0


Ale Śmieszek na nich stawia, i co? :troll:


A no ma prawo :troll: a i sprostowanie mecz był w sobotę;)

Dead_Laugh - 2016-05-18, 18:27

To wszystko przez ten Internet Explorer :troll: Wysłałem w piątek przyszło wczoraj wiesz jak to jest :troll: Ale widzisz miałem rację :troll:
Davos - 2017-12-23, 22:10

Real - Barca 0:3 B-)

I tym samym Real ma już 14 pkt straty do Barcy i może już się pożegnać z marzeniami o mistrzostwie :PP

brzozik70043704352251515 - 2017-12-24, 16:29

:cry: :cry: :cry: :cry:

została LM i mamy w składzie najlepsza 9 świata, nie można o tym zapomnieć

ChodnikowyWilk - 2017-12-24, 17:08

Bez cristiano nie wróżę sukcesów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group