To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Rangi na mistrzach

widzu - 2014-03-06, 16:35

Za ilość screenów, ilość komentarzy, wpisy na "ścianie", za "oryginalny komixx", za bycie "msterem", za komixxy +18 oraz za punkty w komentarzach.
AnswersMaster - 2014-03-06, 16:55

Brzmisz jakbyś wymienił wszystkie, ale wymieniłeś 7, a ten ma 13, jest tego więcej (nie musisz wymieniać) czy o coś innego chodzi? No ale połowa tych kategorii co wymieniłeś jednak z mistrzami nie ma nic wspólnego.
Adijos - 2014-03-06, 17:01

Są jeszcze 1 komixx na głównej 5 komixxów na głównej 10 komixxów na głównej itd.
http://komixxy.pl/user/Wilk1370 Masz najedź i sprawdź.

AnswersMaster - 2014-03-06, 17:03

eeee już kumam, to takie achiewementy, a nie rangi, które się aktualizują wraz z postępem
bartek82r - 2014-03-06, 17:05

AnswersMaster napisał/a:
to takie ach*jwiejakieelementy


No dokładnie ;)

Sharvari - 2014-03-06, 17:11

ej ja uwielbiam achievementy :D ale te komiksowe brzydkie i duże.
Barbra - 2014-03-06, 22:03

a na takim głupim wykopie nie wiem jak to jest dokładnie rozwiązane, ale dostaje się jakieś punkty za dodane znaleziska, za to ile osób je wykopało, z komentarze i za plusy przy komentarzach, i jakoś to się dodaje i mają różnokolorowe nicki. niektórzy nic nie piszą ale dużo dodają i są wysoko w rankingu, są też tacy którzy nic nie dodają ale dużo komentują i też są na górze, jakbym się na wykopie tyle udzielała co na miszczach to bym dawno miała bordo

(chociaz ostatnio mało co piszę to bym spadła)

Davos - 2014-03-08, 15:13

bartek82r napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Ale tak czy siak nie wiem czy to bedzie pasowało dawać jeszcze osobne rangi obok takich co już są.


I za niedługo profile będą wyglądały jak na komixxach:

Obrazek


To faktycznie brzydko wygląda... Ale na mistrzach byłyby maksymalnie 2 rangi czy inne ordery - 1 za screeny i 1 za komentarze, a jeśli zrobiłoby się te rangi w miarę ładnie to by zdobiły, a nie szpeciły jak na komixach ;)

Love178 - 2014-03-08, 15:19

Mi się wydaje, że to co już jest ma być kolejnym krokiem by skłonić ludzi do dodawania screenów, a dodawanie czegoś podobnego na komentarze już temu nie służy, więc może zostać odrzucone :P
Davos - 2014-03-08, 15:33

Cytat:
Mi się wydaje, że to co już jest ma być kolejnym krokiem by skłonić ludzi do dodawania screenów, a dodawanie czegoś podobnego na komentarze już temu nie służy, więc może zostać odrzucone :P


I pewnie będzie jak znam życie :) Ale co by nie powiedzieć, komentarze są ważną częścią mistrzów, bez tego wrzucanie screenów nie miałoby większego sensu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group