To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - KAMPANIA WYBORCZA NA MODERATORA

AnswersMaster - 2014-02-23, 21:38

Zabek05 napisał/a:
Mati, obiecuję Ci, że będę częściej wrzucać do poczekalni Twoje suche komentarze z mistrzów :-D

Nawet do Ciebie pisze? :D Myślałem, że tylko do adminów :D

Sharvari - 2014-02-23, 21:38

awww <3
brzozik70043704352251515 - 2014-02-23, 21:42

[takimalutkiofftop] ale w PW nie ma dostepu administracja, nie? [/takimalutkiofftop]
Love178 - 2014-02-23, 21:43

Mod nie ma
JankielKindybalista85 - 2014-02-23, 21:44

Sharvari napisał/a:
i to że się ze mną przyjaźni


To się nazywa ekstraklasowe polityczne wyrachowanie! Brawo dla Shar! Przez długie miesiące było "braciszku" i "siostrzyczko" ale teraz, kiedy jest taka potrzeba, to nagle Zak się tylko z Shar PRZYJAŹNI! :-D Najs. To było dobre posunięcie. Tylko, że to Zak, nie Ty, powinien to napisać! To, że w trakcie kampanii wyborczej mówisz w jego imieniu jedynie potwierdza obawy i podejrzenia elektoratu. ;)

I mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani wiedzą, że ja sobie tylko jaja robię (jak zawsze)?

AnswersMaster - 2014-02-23, 21:46

No co Wy nie mamy wglądu w PW :D
Sharvari - 2014-02-23, 21:51

Jankiel ty chyba nie wierzysz że my jesteśmy serio rodzeństwem ;_; które też się przyjaźni, nie tylko zabija i kradnie zabawki, więc nie wiem co się akurat tego słowa doczepiłeś.

nie widzimy PW ale
Cytat:
przyrzekam, że nie będę wywlekał na wierzch tajemnic piwnicy
się możemy różnych rzeczy inaczej dowiadywać lub domyślać.
JankielKindybalista85 - 2014-02-23, 21:58

Sharvari napisał/a:
Jankiel ty chyba nie wierzysz że my jesteśmy serio rodzeństwem


Jak to nie? No jeszcze może mi powiedz, że Mikołaj nie istnieje, okrutna kobieto!! :-D

Dobra, czekam co zaprezentują wszyscy kandydaci. Szczególnie jestem ciekaw co Antlion wymyśli, żeby zdobyć głosy.

Antlion - 2014-02-23, 21:59

Nie mam talentu do pisania przemówień, z natury jestem minimalistą.

Jako moderator będę starał się zachować ład na forum. Obsceniczne i zwyczajnie głupie tematy po uzgodnieniu tego z opinią publiczną (czyt. Shoutbox) będę przenosił do Kosza (ewentualnie do podforum Wojtek, jeśli będą to tematy Wojtkowe), aby nie zapanował tu "porządek" rodem z 4chana.
Jako, że na tym forum wszystkich traktuję równo, podczas wykonywania powierzonych mi obowiązków nie będę kierował się emocjami i "lubię-nie lubię". Jeżeli chodzi o drobne wykroczenia, takie jak zbyt duże obrazki, postaram się raczej zedytować post niż od razu walnąć miesięcznego warna.
Na forum wchodzę codziennie, czytam wszystkie tematy z nowymi wypowiedziami. Będę traktował urząd moderatora jako zaszczyt, który należy szanować i jednocześnie jako mój własny obowiązek który musi być wypełniany sumiennie i porządnie.

JankielKindybalista85 - 2014-02-23, 22:02

Damn! Niezła kreacja na bezstronnego, nowego człowieka z poza "układu". Ładnie.

[ Dodano: 2014-02-23, 22:08 ]
http://www.youtube.com/watch?v=2YrA0OM0xq4

Moim zdaniem najlepszy odcinek w historii. Tego nie mogło zabraknąć w takim temacie.

Davos - 2014-02-24, 12:23

Zaknafein napisał/a:
love178 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
Jestem jedynym rockersem wśród kandydatów ;)

W sensie że słuchasz rocka i nosisz się w takim stylu? Tutaj nie wiem co Ci odpowiedzieć prócz "witaj w klubie" xP Ale z nas dwojga ja zakładam bandanę na głowę ;)


Nie :|
Rockersi nie noszą bandan na głowie : /
To taka subkultura, która podobno wyginęła w latach 60 (ale tak naprawdę nadal istniejemy ;) )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockersi


Zak, nie wiedziałem, że wszczynasz burdy w klubach :P

Zaknafein - 2014-02-24, 15:45

Davos napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
love178 napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
Jestem jedynym rockersem wśród kandydatów ;)

W sensie że słuchasz rocka i nosisz się w takim stylu? Tutaj nie wiem co Ci odpowiedzieć prócz "witaj w klubie" xP Ale z nas dwojga ja zakładam bandanę na głowę ;)


Nie :|
Rockersi nie noszą bandan na głowie : /
To taka subkultura, która podobno wyginęła w latach 60 (ale tak naprawdę nadal istniejemy ;) )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockersi


Zak, nie wiedziałem, że wszczynasz burdy w klubach :P


Chyba muszę załatwić sobie wyczyszczenie kartoteki :roll:

JankielKindybalista85 - 2014-02-24, 16:28

Spoko. W tym kraju zarzuty prokuratorskie, ba, nawet prawomocny wyrok skazujący nikomu nie przeszkadzają w kandydowaniu :)
qtasiorro - 2014-02-24, 17:32

JankielKindybalista85 napisał/a:
Spoko. W tym kraju zarzuty prokuratorskie, ba, nawet prawomocny wyrok skazujący nikomu nie przeszkadzają w kandydowaniu :)

Brak numeru PESEL również!

JankielKindybalista85 - 2014-02-24, 17:35

qtasiorro napisał/a:
Brak numeru PESEL również!


A czy ja kandyduję? B)

widzu - 2014-02-24, 19:02

JankielKindybalista85 napisał/a:
Spoko. W tym kraju zarzuty prokuratorskie, ba, nawet prawomocny wyrok skazujący nikomu nie przeszkadzają w kandydowaniu :)


Wręcz podejrzane jest gdy ich nie masz!
Każdy Nikodem Dyzma Ci to powie!

JankielKindybalista85 - 2014-02-24, 19:11

widzu napisał/a:
Wręcz podejrzane jest gdy ich nie masz!
Każdy Nikodem Dyzma Ci to powie!


Widzu a Ty się nie wymądrzaj tylko głosuj!!!

widzu - 2014-02-24, 19:30

JankielKindybalista85 napisał/a:
widzu napisał/a:
Wręcz podejrzane jest gdy ich nie masz!
Każdy Nikodem Dyzma Ci to powie!


Widzu a Ty się nie wymądrzaj tylko głosuj!!!


Czemu uważasz że nie zagłosowałem?

Sharvari - 2014-02-24, 19:32

bo ja to widzę i wołałam na sb tych, co tu siedzą pół dnia a nie głosują. a byłoby dobrze gdyby jednak głosowali.
widzu - 2014-02-24, 20:31

Taaaa... W sumie fakt że nie głosowałem jest dobrym powodem by myśleć że tego nie zrobiłem. :p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group