To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - Bede mial sprawe w sądzie :D

WojtekVanHelsing - 2014-02-21, 15:31
Temat postu: Bede mial sprawe w sądzie :D
Jednak laska donosi do prokuratury o tym, jak okreslilem lewakó, murzynó, zydów itp.
AnswersMaster - 2014-02-21, 15:53

Masz swój dział, pisz tu takie tematy, bo robisz nam dodatkową robote...a zapomniałbym moje gratuacje.

[ Dodano: 2014-02-21, 15:58 ]
a tak w ogóle to o co chodzi?

JankielKindybalista85 - 2014-02-21, 17:11

A ja myślałem, że ściga Cię Urząd Weterynarii albo Greenpeace bo twoje maniakalne fapanie zostało uznane za nielegalny ubój półtuszy albo po prostu znęcanie się nad zwierzętami.
widzu - 2014-02-21, 17:13

Albo Pudliszki, bo uciekłeś ze słoika pulpetów.
brzozik70043704352251515 - 2014-02-21, 18:14

ubierz sie ladnie
Antlion - 2014-02-21, 18:16

JankielKindybalista85 napisał/a:
twoje maniakalne fapanie zostało uznane za nielegalny ubój półtuszy albo po prostu znęcanie się nad zwierzętami.


Jak już, to przez ONZ - to przecież masowe ludobójstwa D:

bartek82r - 2014-02-21, 18:16

tylko nie w tą suknię ślubną!
Adijos - 2014-02-21, 18:16

No i nie kłóć się z sędzią. Bo wtedy sobie narobisz. Po prostu wysłuchaj i gdy przyjdzie na Twoją kolej mówienia to mów spokojnie, a nie, że jedni to podludzie drudzy to ktoś tam itd.
Barbra - 2014-02-21, 18:26

myślisz że prokuratura rzeczywiście przejmie się twoimi komentarzami w internecie? bo dla mnie to bez sensu, ta dziewczyna się tylko wygłupi
duken - 2014-02-21, 18:31

wojtuś, wytłumaczysz może o co dokładnie chodzi?
icywind - 2014-02-21, 18:32

Niedługo będziesz do nas pisać z zakładu poprawczego < 3
JankielKindybalista85 - 2014-02-21, 18:38

duken napisał/a:
wojtuś, wytłumaczysz może o co dokładnie chodzi?


O tak Wojtuś. Wytłumacz, proszę. To takie ekscytujące. Aż drżę z żądzy dowiedzenia się szczegółów. Aż już rączki zacieram, takie to ciekawe. Patrz na mój awatar. To wręcz obsesja. VanHelisngoza. Więc słucham Wojtku! Tłumacz mi, tłumacz! Ty wiesz, jak mnie fascynujesz. Ty wiesz, co lubię! Mów do mnie Wojtku. Tak, komentuj. Dodawaj tematy, posty. Filmiki! O taaak! Więcej! Więcej filmików. Zwłaszcza. Takich. Na których. Jesteś. Ubrany. W. Fiiiraaaannnnkkkkęęęęęęę!!!! O tak! To było ekstra. Do następnego razu Wojtuś. Na pewno nie przegapię twojego posta. Mam nadzieję, że kiedy Cię skażą to pozwolą nam na widzenia intymne. Ciao...

A mówiąc w skrócie: wszystkie Dukeny/Xkenqi krzyczą WOJTEK!

Czizas...

KicerK - 2014-02-21, 18:39

Chodzi o tego screena co był na głównej?
Adijos - 2014-02-21, 18:39

Krzycz Wojtek...
JankielKindybalista85 napisał/a:
O tak Wojtuś. Wytłumacz, proszę. To takie ekscytujące. Aż drżę z żądzy dowiedzenia się szczegółów. Aż już rączki zacieram, takie to ciekawe. Patrz na mój awatar. To wręcz obsesja. VanHelisngoza. Więc słucham Wojtku! Tłumacz mi, tłumacz! Ty wiesz, jak mnie fascynujesz. Ty wiesz, co lubię! Mów do mnie Wojtku. Tak, komentuj. Dodawaj tematy, posty. Filmiki! O taaak! Więcej! Więcej filmików. Zwłaszcza. Takich. Na których. Jesteś. Ubrany. W. Fiiiraaaannnnkkkkęęęęęęę!!!! O tak! To było ekstra. Do następnego razu Wojtuś. Na pewno nie przegapię twojego posta. Mam nadzieję, że kiedy Cię skażą to pozwolą nam na widzenia intymne. Ciao...

A mówiąc w skrócie: wszystkie Dukeny/Xkenqi krzyczą WOJTEK!

Czizas...

:piwo: Pięknie ujęte.

icywind - 2014-02-21, 18:40

^AdijoS^ napisał/a:
No i nie kłóć się z sędzią. Bo wtedy sobie narobisz. Po prostu wysłuchaj i gdy przyjdzie na Twoją kolej mówienia to mów spokojnie, a nie, że jedni to podludzie drudzy to ktoś tam itd.

Idę o zakład, że powie sędziemu, że jest podludziem, lewakiem i debilem :C

KicerK - 2014-02-21, 18:41

icywind napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
No i nie kłóć się z sędzią. Bo wtedy sobie narobisz. Po prostu wysłuchaj i gdy przyjdzie na Twoją kolej mówienia to mów spokojnie, a nie, że jedni to podludzie drudzy to ktoś tam itd.

Idę o zakład, że powie sędziemu, że jest podludziem, lewakiem i debilem :C


I, że jest od niego mądrzejszy "itp" :D

Adijos - 2014-02-21, 18:43

KicerK napisał/a:
icywind napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
No i nie kłóć się z sędzią. Bo wtedy sobie narobisz. Po prostu wysłuchaj i gdy przyjdzie na Twoją kolej mówienia to mów spokojnie, a nie, że jedni to podludzie drudzy to ktoś tam itd.

Idę o zakład, że powie sędziemu, że jest podludziem, lewakiem i debilem :C


I, że jest od niego mądrzejszy "itp" :D

Jeśli dojdzie do sprawy sądowej to robimy zakłady :-D

Sharvari - 2014-02-21, 18:43

JankielKindybalista85 napisał/a:
O tak Wojtuś. Wytłumacz, proszę. To takie ekscytujące. Aż drżę z żądzy dowiedzenia się szczegółów. Aż już rączki zacieram, takie to ciekawe. Patrz na mój awatar. To wręcz obsesja. VanHelisngoza. Więc słucham Wojtku! Tłumacz mi, tłumacz! Ty wiesz, jak mnie fascynujesz. Ty wiesz, co lubię! Mów do mnie Wojtku. Tak, komentuj. Dodawaj tematy, posty. Filmiki! O taaak! Więcej! Więcej filmików. Zwłaszcza. Takich. Na których. Jesteś. Ubrany. W. Fiiiraaaannnnkkkkęęęęęęę!!!! O tak! To było ekstra. Do następnego razu Wojtuś. Na pewno nie przegapię twojego posta. Mam nadzieję, że kiedy Cię skażą to pozwolą nam na widzenia intymne. Ciao...

co za xkenqazm!


a sprawy nie będzie, bo pozew głupi. i tyle.

JankielKindybalista85 - 2014-02-21, 18:46

Shar no co poradzę, że oni dwaj są jak Don Kichot i Sancho Pansa. Nic, tylko ich szczuć wiatrakami.
icywind - 2014-02-21, 18:46

Sharvari napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
O tak Wojtuś. Wytłumacz, proszę. To takie ekscytujące. Aż drżę z żądzy dowiedzenia się szczegółów. Aż już rączki zacieram, takie to ciekawe. Patrz na mój awatar. To wręcz obsesja. VanHelisngoza. Więc słucham Wojtku! Tłumacz mi, tłumacz! Ty wiesz, jak mnie fascynujesz. Ty wiesz, co lubię! Mów do mnie Wojtku. Tak, komentuj. Dodawaj tematy, posty. Filmiki! O taaak! Więcej! Więcej filmików. Zwłaszcza. Takich. Na których. Jesteś. Ubrany. W. Fiiiraaaannnnkkkkęęęęęęę!!!! O tak! To było ekstra. Do następnego razu Wojtuś. Na pewno nie przegapię twojego posta. Mam nadzieję, że kiedy Cię skażą to pozwolą nam na widzenia intymne. Ciao...

co za xkenqazm!


a sprawy nie będzie, bo pozew głupi. i tyle.

W Polsce jest niby zakaz propagowania faszyzmu i rasizmu ale jak to funkcjonuje to każdy wie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group