To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Wyrzucili nauczycielkę

Zaknafein - 2014-01-31, 14:39
Temat postu: Wyrzucili nauczycielkę
Prowokujące zdjęcia wysyłane do 16-letniego ucznia przez Facebooka zakończyły nauczycielską karierę Clare Horton z walijskiego Newport. 33-latka zwabiła nastolatka do domu i zaciągnęła do łóżka

Przeleciał ją a później to zgłosił :roll:

Tak wygląda była nauczycielka



Cały artykuł:
http://www.mirror.co.uk/n...94#.Uuumb_um2f0

Adijos - 2014-01-31, 14:45

Ludziom się w dupach przewraca. Ja bym się cieszył :-D
Zaknafein - 2014-01-31, 14:47

^AdijoS^ napisał/a:
Ludziom się w dupach przewraca. Ja bym się cieszył :-D


no właśnie, jak mógł to zgłosić? Powinien był siedzieć cicho i korzystać

Adijos - 2014-01-31, 14:49

Jakiś poj*b i tyle. Spoko, że są jeszcze takie nauczycielki, może Wojtek w końcu ugra coś dla siebie (każdy by chciał). :-D
WojtekVanHelsing - 2014-01-31, 15:26

Poswiecil sie aby wygryśc nauczycielke... :D

Szkoła ma prawo wywalac nauczycieli

JankielKindybalista85 - 2014-01-31, 15:43

Bardzo nieelegancko się gnojek zachował. Biorę pod uwagę, że nie każdy nastolatek musi marzyć o romansie z nauczycielką chociaż myślę, że jeśli 16-letni chłopak o czymś takim nie marzy to jest kurna upośledzony! :-D

No ale jeżeli nie chciał to mógł odmówić- siłą by go nie przeleciała- i wtedy zgłosić sprawę- to bym mógł zrozumieć. Albo mógł nic nikomu nie mówić i realizować marzenia 99% chłopaków w jego wieku ciesząc się urokami seksu z nauczycielką- to rozumiem doskonale!

Jedna z tych dwóch opcji byłaby w porządku. A gówniarz najpierw poszedł z kobietą do łóżka a potem biedaczkę zakablował. No ja bardzo przepraszam ale prawdziwy mężczyzna i gentleman się tak nie zachowuje! B)

ChodnikowyWilk - 2014-01-31, 15:44

Całkiem przyzwoicie wygląda, seks za darmo, po co to zgłaszał mógł korzystać do woli :P
Adijos - 2014-01-31, 15:51

Temat w którym wypowiada się jedna płeć :-D Nie dziwne dlaczego.
AnswersMaster - 2014-01-31, 16:09

Słaby, nie dał rady zwalczyć pokusy pochwalenia się kolegom i pewnie stąd to nakablowanie.
WojtekVanHelsing - 2014-01-31, 16:19

Ja myslalem, że mi by nie uwierzyli ale jak dowiedzieli sie, że w tamtym roku na dzin przed wystawieniem ocen poprawilem matme to mysleli... Jak wlazlem do klasy to wszyscy sie smiali i mówili, ze juz wiedza jak ja poprawilem...
AnswersMaster - 2014-01-31, 17:23

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja myslalem, że mi by nie uwierzyli ale jak dowiedzieli sie, że w tamtym roku na dzin przed wystawieniem ocen poprawilem matme to mysleli... Jak wlazlem do klasy to wszyscy sie smiali i mówili, ze juz wiedza jak ja poprawilem...

No nie gadaj, że robiłeś nauczycielowi laske :D

Zaknafein - 2014-01-31, 17:28

AnswersMaster napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja myslalem, że mi by nie uwierzyli ale jak dowiedzieli sie, że w tamtym roku na dzin przed wystawieniem ocen poprawilem matme to mysleli... Jak wlazlem do klasy to wszyscy sie smiali i mówili, ze juz wiedza jak ja poprawilem...

No nie gadaj, że robiłeś nauczycielowi laske :D



Sharvari - 2014-01-31, 17:31

^AdijoS^ napisał/a:
Temat w którym wypowiada się jedna płeć :-D Nie dziwne dlaczego.

bo szkoda słów.

WojtekVanHelsing - 2014-01-31, 17:51

AnswersMaster napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja myslalem, że mi by nie uwierzyli ale jak dowiedzieli sie, że w tamtym roku na dzin przed wystawieniem ocen poprawilem matme to mysleli... Jak wlazlem do klasy to wszyscy sie smiali i mówili, ze juz wiedza jak ja poprawilem...

No nie gadaj, że robiłeś nauczycielowi laske :D


Nas matmy uczy kobieta

widzu - 2014-01-31, 18:01

No nie gadaj, że robiłeś nauczycielce minetę :D
Adijos - 2014-01-31, 18:03

Może nauczycielka pochodziła z Tajlandii? :-D
JankielKindybalista85 - 2014-01-31, 20:21

Sharvari napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Temat w którym wypowiada się jedna płeć :-D Nie dziwne dlaczego.

bo szkoda słów.


Oj Shar. No już się tak nie wywyższaj! Daj spokój, wyluzuj, zejdź z wzniosłego Olimpu i zniż się do naszego prymitywnego, samczego poziomu! B) :-D

Antlion - 2014-01-31, 23:20

Wszyscy faceci wypowiadają się tu w samych superlatywach, a wyobraźmy sobie co by było, gdyby zamieniono płcie? Gdyby to nauczyciel przystawiał się do nastoletniej uczennicy? Pedofil!
Zaknafein - 2014-01-31, 23:31

Antlion napisał/a:
Wszyscy faceci wypowiadają się tu w samych superlatywach, a wyobraźmy sobie co by było, gdyby zamieniono płcie? Gdyby to nauczyciel przystawiał się do nastoletniej uczennicy? Pedofil!


O właśnie. Kolejny dowód na to, że równouprawnienia nie było, nie ma, i nie będzie ;)

ProFace - 2014-02-01, 00:27

Nie wiem, ale bym się na tego ucznia co się przespał z nauczycielką krzywo patrzyła. Nie dlatego, że zgłosił skargę, ale że to w ogóle zrobił. Nauczycielka może być pusta, głupia i należy jej się kara. Z resztą jakby nauczycielka zaszła w ciąże to by była druga historia podobna do filmu "spadaj tato".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group