To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Funkcja "Obserwuj"

bartek82r - 2014-01-28, 23:07
Temat postu: Funkcja "Obserwuj"
Dotychczas można było obserwować użytkownika, klikając "obserwuj" nad dodanym przez niego screenem, a dzisiaj dodano ten przycisk również w profilu.


Davos - 2014-01-28, 23:21

Bartek, nie jesteś czasem multikontem wlsza albo innego admina? O każdej nowości zawsze wiesz pierwszy. Zawsze. Jak Chuck Norris :P
Sharvari - 2014-01-28, 23:56

ej ale to nie jest taka nowosc, bo Adijos mnie dodal do obserwowanych pare dni temu.
Davos - 2014-01-29, 00:32

Cytat:

ej ale to nie jest taka nowosc, bo Adijos mnie dodal do obserwowanych pare dni temu.


Nowością jest to, że można kogoś obserwować klikając w link w profilu, a nie jak wcześniej - nad screenem.

W ogóle korzysta ktoś z Was z tej funkcji? Ja miałem obserwowanego usera "My myself and I", ale kliknąłem to przez przypadek, jak chciałem skomentować jego screena, akurat się strona doczytywała i przesunęła o jedną rubrykę ;)

Adijos - 2014-01-29, 10:16

Sharvari napisał/a:
Adijos mnie dodal do obserwowanych pare dni temu.

To ja o czymś nie wiem? :O :galy:

Davos - 2014-01-29, 13:54

^AdijoS^ napisał/a:
Sharvari napisał/a:
Adijos mnie dodal do obserwowanych pare dni temu.

To ja o czymś nie wiem? :O :galy:


Skoro nie zrobiłeś tego umyślnie to możliwe że też omyłkowo źle kliknąłeś, chcąc skomentować screen Shar bądź dodać go do ulubionych ;)

Surrealista - 2014-01-29, 13:57

Davos napisał/a:
W ogóle korzysta ktoś z Was z tej funkcji?
ja korzystam ale tylko na demotywatorach
bartek82r - 2014-01-29, 17:49

Davos napisał/a:
Bartek, nie jesteś czasem multikontem wlsza albo innego admina? O każdej nowości zawsze wiesz pierwszy. Zawsze. Jak Chuck Norris :P


Kurde, nic mi o tym nie wiadomo. Ale dla pewności jak będę dzisiaj w nocy robił główną, to porównam nasze IP

Davos - 2014-01-30, 21:28

grzejnik007 napisał/a:
Jak przestać kogoś obserwować? Zamiast np: przestań obserwować nadal jest "obserwuj".


Wejdź w profil osoby obserwowanej, kliknij na jej screenie "Obserwuj", wtedy pojawi się informacja: "Już obserwujesz tego użytkownika", ale obok będzie opcja: "Usuń z obserwowanych." Klikasz i voila :)

Jemszyszki - 2014-01-30, 22:56

Bo widzisz Grzejnik. Stalkerem to łatwo zostać.. Ale przestać stalkować.... Długa i ciężka droga.
JankielKindybalista85 - 2014-01-31, 01:08

Pierwsze w ogóle słyszę o takiej opcji. Zresztą i tak bym jej nie używał bo nie bardzo wiem po co?

Ale przy okazji bo teraz mi się przypomniało: po zalogowaniu się na mistrzów, w lewym górnym rogu, zaraz koło nicka pojawiła się swego czasu taka ikonka dzwonka, prawda? Coś tam gadaliście, że to jakieś powiadomienia o czymś, czy coś w ten deseń. Też nie wiem po co i do czego to służy. W każdym razie: macie dalej tę ikonkę? Bo mi dwa dni po jej dodaniu zniknęła i teraz mam tam puste miejsce. Przypuszczam, że adblock ją zeżarł kiedy blokowałem jakąś reklamę, która mi się na Mistrzów wcisnęła i bezczelnie wyświetliła.

d__n - 2014-01-31, 04:12

Jankiel K.85 napisał/a:
Pierwsze w ogóle słyszę o takiej opcji. Zresztą i tak bym jej nie używał bo nie bardzo wiem po co?

Ale przy okazji bo teraz mi się przypomniało: po zalogowaniu się na mistrzów, w lewym górnym rogu, zaraz koło nicka pojawiła się swego czasu taka ikonka dzwonka, prawda? Coś tam gadaliście, że to jakieś powiadomienia o czymś, czy coś w ten deseń. Też nie wiem po co i do czego to służy. W każdym razie: macie dalej tę ikonkę? Bo mi dwa dni po jej dodaniu zniknęła i teraz mam tam puste miejsce. Przypuszczam, że adblock ją zeżarł kiedy blokowałem jakąś reklamę, która mi się na Mistrzów wcisnęła i bezczelnie wyświetliła.
Cel powiadomień? Możesz dostać powiadomienie o zmianie statusu Twojego skrina, o tym, że ktoś dodał Cię do listy obserwowanych, że ktoś zwrócił się do Ciebie za pomocą @nick w komentarzu, itp.

AdBlock ani Ghostery nie powinny blokować „dzwoneczka” (mam oba, działa) – spróbuj może wyczyścić pamięć podręczną (cache) przeglądarki?

monjiczq - 2014-01-31, 07:22

Prawir wszyscy maja tu adblocka i tylko Jankowi zniknal dzwoneczek. Przypadek?
Zabek05 - 2014-02-01, 23:16

grzejnik007 napisał/a:
Jak przestać kogoś obserwować? Zamiast np: przestań obserwować nadal jest "obserwuj".


Dlaczego mi to zrobiłes? :(

JankielKindybalista85 - 2014-02-01, 23:33

monjiczq napisał/a:
Prawir wszyscy maja tu adblocka i tylko Jankowi zniknal dzwoneczek. Przypadek?


Bo ja już mam nienawiść do reklam doprowadzoną to takiego stadium, że na takim onecie połowa artykułów mi się nie wyświetla bo jest widocznie jakoś sprytniej powiązana z reklamami więc adblock szaleje i je blokuje. No i dobrze - i tak to same badziewia.

A dzwoneczka nie ma, to nie ma. Trudno. I tak nie używałem. Jak kocha, to wróci. :-D

Davos - 2014-02-01, 23:40

d__n napisał/a:

Cel powiadomień? Możesz dostać powiadomienie o zmianie statusu Twojego skrina, o tym, że ktoś dodał Cię do listy obserwowanych, że ktoś zwrócił się do Ciebie za pomocą @nick w komentarzu, itp.


A o tym, że kogoś usuwa się z listy obserwowanych też przychodzi powiadomienie? :)

AnswersMaster - 2014-02-02, 00:07

A nie da się zobaczyć kto mnie obserwuje czy po prostu nie umiem tego znaleźć? Bo jak dostałem powiadomienie, że Monjiczq mnie obserwuje to znaczy, że jednak to nie jest tajemnica, więc powinno gdzieś to być widoczne, a nie widzę :(
matheus3004 - 2014-02-02, 11:23

@AnswersMaster Mam dokładnie ten sam problem i też nie potrafię sobie z tym poradzić. Ktoś wie jak sprawdzić, kto mnie obserwuje?
Davos - 2014-02-02, 15:16

Cytat:

A nie da się zobaczyć kto mnie obserwuje czy po prostu nie umiem tego znaleźć? Bo jak dostałem powiadomienie, że Monjiczq mnie obserwuje to znaczy, że jednak to nie jest tajemnica, więc powinno gdzieś to być widoczne, a nie widzę :(


matheus3004 napisał/a:
@AnswersMaster Mam dokładnie ten sam problem i też nie potrafię sobie z tym poradzić. Ktoś wie jak sprawdzić, kto mnie obserwuje?


Ja tego też nie widzę, wydaje mi się, że nie zrobili opcji sprawdzenia czy jest się przez kogoś obserwowanym, jedynie te powiadomienia jednorazowe przychodzą.

bartek82r - 2014-10-27, 14:10

AnswersMaster napisał/a:
A nie da się zobaczyć kto mnie obserwuje czy po prostu nie umiem tego znaleźć? Bo jak dostałem powiadomienie, że Monjiczq mnie obserwuje to znaczy, że jednak to nie jest tajemnica, więc powinno gdzieś to być widoczne, a nie widzę :(


Ponawiam pytanie AM i przy okazji podniosę temat :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group