To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Jaką grę aktualnie katujecie ?

Surrealista - 2014-01-25, 00:01
Temat postu: Jaką grę aktualnie katujecie ?
ja gram w Skyrim V aktualnie mam 3 lvl ale zamierzam przejść sobię grę Redgarem z dwuręcznym toporem i wbijam perswazję i złodziejstwo trochę :diabelek: :diabelek: wcześniej grałem w cs'a na surfach :P
AnswersMaster - 2014-01-25, 11:49

W tej chwili Arcanie i potem dodatek Upadek Setariff, bo grałem tylko raz i fabuły nie pamiętam, a w sumie fabuła ciekawa.
Surrealista - 2014-01-25, 13:15

AnswersMaster napisał/a:
W tej chwili Arcanie

Ja miałem duże plany co do Arcanii a się zawiodłem strasznie, cała gra jest tak liniowa że można by linijki dołączać do pudełka, nie ma prawie żadnego wyboru jak mamy przejść grę.. :(

widzu - 2014-01-25, 14:20

Team Fortress 2

Left 4 Dead 2

Garry's Mod



A na komórce "Gothic 3: The Beginning". Fabułę przeszedłem, ale wciąż nie mogę odnaleźć koszuli Jesbara :(

KicerK - 2014-01-25, 14:21

Ja teraz gram w Gothica z modem "Czas Zapłaty", dosyć ciekawa modyfikacja, ale dużo o niej nie powiem bo grałem może z 2 godziny narazie.

Jeśli wliczamy w ten temat gry multiplayer które z resztą preferuję to gram jeszcze w League of Legends, Left 4 dead 2, czasami w TF2, i jeszcze w Starcrafta 2 ostatnio zacząłem ponownie grać, od długiego czasu nie grałem.

Davis9012 - 2014-01-25, 14:23

Surrealista napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
W tej chwili Arcanie

Ja miałem duże plany co do Arcanii a się zawiodłem strasznie, cała gra jest tak liniowa że można by linijki dołączać do pudełka, nie ma prawie żadnego wyboru jak mamy przejść grę.. :(


Ciężko się nie zgodzić, aczkolwiek po tym jak nasłuchałem się "Arcania jest okropna" od wszystkich, miło się zaskoczyłem, bo aż tak zła nie była.

Wracając:
L4D2
DoTa 2
Europa Universalis IV

Jemszyszki - 2014-01-25, 14:32

Civka V
DayZ
Minecraft
TF 2

Zależy z kim gram.

Adijos - 2014-01-25, 15:09

Medieval II: Total War
Minecraft
CS 1.6
FIFA 13
The Settlers II Dziesięciolecie
Sims 3 (czasami)
NFS MW
Wiedźmin

Gram rzadko, bo jeszcze typ od naprawy mi nie zakupił karty graficznej.

Antlion - 2014-01-25, 17:11

Aktualnie próbuję skatować pierwszą wersję Heroes of Might and Magic V, jak dotąd grałem na Dzikich Hordach. Agrael jest zarąbistą postacią (ten głos, ten charakter, wygląd i wszystko), aczkolwiek trzecia misja w jego kampanii jest absurdalnie wręcz trudna, wrogi bohater od razu po pokonaniu teleportuje się do swojego miasta i dostaje OP armię.
AnswersMaster - 2014-01-25, 20:06

Surrealista napisał/a:
Ja miałem duże plany co do Arcanii a się zawiodłem strasznie, cała gra jest tak liniowa że można by linijki dołączać do pudełka, nie ma prawie żadnego wyboru jak mamy przejść grę.. :(

Rozumiem zawiedzenie fanów Gothica całkowicie. Ale jak bym nie znał Gothica i w to zagrał, to tak obiektywnie myślę, że nawet przyzwoity cRPG. Pewnie nie bez powodu ma dopisek Arcania, bo po to żeby odróżnić od Gothica. Tak czy siak zawsze dobrze poznać kontynuację fabuły, ta może i liniowa (choć czasami wybiera się czyjąś stronę), z góry narzucona, ale jednak ciekawi.

A co do modów polecam Returning do Nocy Kruka, największy mod, nowe obozy, mnóstwo nowych zadań i lokacji, na prawdę dobry, ale strasznie trudny, nawet na najłatwiejszym poziomie jest trudniejsze od Nocy Kruka, wiec na początek radzę zacząć od łatwego poziomu jeśli by ktoś chciał. Ja dałem na normalny i teraz już ciągnę na kodach, żeby tylko fabułę poznać, bo nie daję rady.

Surrealista - 2014-01-26, 09:51

AnswersMaster napisał/a:
A co do modów polecam Returning do Nocy Kruka, największy mod, nowe obozy, mnóstwo nowych zadań i lokacji, na prawdę dobry, ale strasznie trudny, nawet na najłatwiejszym poziomie jest trudniejsze od Nocy Kruka, wiec na początek radzę zacząć od łatwego poziomu jeśli by ktoś chciał. Ja dałem na normalny i teraz już ciągnę na kodach, żeby tylko fabułę poznać, bo nie daję rady.
Co może być trudnego w gothicu? W każdego gothica gram na najtrudniejszym i daje radę bez kodów..
Nie grałem w teturning do NK ale spróbuje jak skończę the elder scrolls

AnswersMaster - 2014-01-26, 11:51

hehe w tym modzie na 6 lewelu głupi młody wilk miał mnie na dwa hity, a bronićsię przed bestiami nie da, życie nie dodaje się wraz z lewelem, tylko trzeba je sobie dokupić za punkty nauki :D żeby zwykłego obywatela Regisa pobić dla Valentina (zadanie z moda) musiałem ze trzydzieści razy ładować grę, a i tak picem wygrałem, mim otego, że miałem już kilkunasty lewel. Ogólnie wszedzie sie spotykam z opiniami, że jeśli uważasz się za dobrego w gothica, to spróbuj returning :D Choć ja akurat nie dla poziomu trudności w niego gram, ale dla tego ,że to po prostu bardzo duży mod.
Surrealista - 2014-01-26, 22:44

Ja sie uważam w 11godzin bodajże przeszedłem kiedyś jedynkę, spróbuje tego moda:) skyrim dopieroo lv 5 mało czasu grałem ostatnio.
Davos - 2014-01-26, 23:49

Grałem tylko w jednego moda do Gothika, konkretnie do pierwszej części. Mod miał nazwę bodajże "Mroczne Tajemnice" i szybko go odinstalowałem. Nie pasowały mi w nim 3 rzeczy:
- obstawianie walk na arenie - sam fakt, że to zrobili był świetny, ale można było zbyt dużo r.udy* zarobić, praktycznie nieograniczoną ilość
- zbyt duży respawn potworów - rozumiem, jak potwory respawnują się co rozdział, ale tutaj robiły to każdego dnia i w dodatku pojawiały się w dużych ilościach, co sprawiało, że można było tylko codziennie krążyć dookoła Starego Obozu i wybijać wszystko co się rusza i nabijać w ten sposób sztucznie levele. Bez sensu moim zdaniem.
- niektóre Npce posługiwały się współczesnym językiem, w dodatku slangowym i wulgarnym. Takie coś mam na co dzień przeglądając internet, w Gothiku to niszczyło cały klimat.

A aktualnie odświeżyłem sobie Fifa World Cup 2006, zawsze lubiłem world cupy, a ten jest szczególnie grywalny więc co jakiś czas do niego wracam :)

*Musiałem napisać z kropką z powodu cenzury :P

ChodnikowyWilk - 2014-01-29, 21:51

Ściagnąłem sobie ostatnio Half Life 2, i ponownie zachwycam się tą grą, nie wiem co jest takiego w tej produkcji, ale bije na głowę większość współczesnych fpsów. Podczas gry trzeba myśleć, obmyślać taktykę, wykazać się dużą zrecznością podczas kierowania pojazdów, no i przede wszystkim nie prowadzi za rączkę jak większość współczesnych gier, duży świat, sam musisz się domyślić jak min. wydostać się z kanałów, nikt ci pomaga.

Rewelacyjna gra.

KicerK - 2014-02-01, 22:14

Zacząłem ostatnio grać w The Elder Scrolls III: Morrowind, czyli NAJLEPSZĄ(moim zdaniem :p ) grę rpg kiedykolwiek B)
duken - 2014-02-02, 00:53

w jedyną słuszną
DAAAAAAAAAAAAAYYYYYZZZ
(od dwóch lat)

Surrealista - 2014-02-02, 11:25

KicerK napisał/a:
Zacząłem ostatnio grać w The Elder Scrolls III: Morrowind, czyli NAJLEPSZĄ(moim zdaniem :p ) grę rpg kiedykolwiek B)
nie grałem ale widze po screenach że coś gothico-podobnego i może być fajne :diabelek: :diabelek:
RudaMaupa - 2014-02-03, 10:46

A ja w końcu będę mordować się z Tomb Raiderem z zeszłęgo roku, jeeeeee! (Zrozumcie mój zachwyt, nie miałam sprzętu do gier o takiej jakości i wbiło mnie w ziemię :) )
widzu - 2014-02-03, 11:23

RudaMaupa napisał/a:
A ja w końcu będę mordować się z Tomb Raiderem z zeszłęgo roku, jeeeeee! (Zrozumcie mój zachwyt, nie miałam sprzętu do gier o takiej jakości i wbiło mnie w ziemię :) )


Ja grałem chyba tylko w kilka gier, który były nowsze niż 2007 rocznik.
Nie żeby mi nie poszło, bo w tym roku dostałem nowy, mocny komputer.
Po prostu nie mam na nie czasu. :oops:


I jakoś mnie do nich nie ciągnie.

Po prostu... Nowe gry jakoś przestały mnie interesować. :bag:



Wstyd przyznać, ale nie grałem w żadnego Far Cry, w Arkham City, w GTA nowsze od San Andreas, w Assassin's Creed nowsze niż jedynka, w Tomb Raidera, w Deus Exa (chociaż mam), w żadnego TES-a, Crysisa, Battlefielda, Mafię II, Call of Duty nowsze niż II i wiele innych "must have" tytułów...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group