To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - Wyzwanie dla Wojtka

RudaMaupa - 2014-01-28, 19:53

WojtekVanHelsing napisał/a:

RudaMaupa napisał/a:

Myślę, że jak mama pierze bieliznę i prześcieradła, to coś tam do niej dociera. Nawet jeśli się pilnujesz, nikt nie jest nieomylny.



Nie poznala by sie.. ja jej mówie, że nie wiem skad te biale plamy (powaznie..)


I Ty wierzysz, że ona Tobie wierzy :) Buahahahaha... I że nie ma pojęcia co to :-D Myślisz, że Twoi rodzice stworzyli Cię na odległość czy jak? :-D Obudź się, są na tym świecie ponad 2x dłużej niż Ty :P

WojtekVanHelsing - 2014-01-28, 19:55

Póki udaje, że wierzy to jest ok...

Mysle, że by cos powiedziala jednak jakby nie wierzyla.

RudaMaupa - 2014-01-28, 19:58

Mhm, moi rodzice udawali, że nie wiedzą, że palę. Przynajmniej wie, że nigdzie indziej nie szalejesz, to co ma mówić? :) Tak czy owak możesz w konkursie brać udział w masce i pod pseudonimem :P
Adijos - 2014-01-28, 20:00

Tak teraz mi się przypomniało. Kolegę uczyłem słowa: "onanizować się". Myślałem, że je*nę ze śmiechu. Idiota cały czas myślał, że to słowo to "aktualizować"...
WojtekVanHelsing - 2014-01-28, 20:02

RudaMaupa napisał/a:
Mhm, moi rodzice udawali, że nie wiedzą, że palę. Przynajmniej wie, że nigdzie indziej nie szalejesz, to co ma mówić? :) Tak czy owak możesz w konkursie brać udział w masce i pod pseudonimem :P


O to czy nigdzie indziej nie szaleje martwic sie nie musza.. .zabezpieczeniem jest mój wyglad.

RudaMaupa - 2014-01-28, 20:05

Dobra dobra, nie zmieniaj tematu :-D Właśnie odkryłam, że wszechwiedzący Wojtek potrafi być naiwny :) To urocze :)

Jak uważasz, że wygląd e-e, to nadrabiaj charakterem. Ostatnio widziałam chłopca, który mógłby być Twoim starszym bratem (niezmiernie podobny), a miział się z taką gorącą dziewczyną, że uh... Każdy ma gust nieco inny, Ronaldo to nie dla każdego ideał itd itp. No i w-f nie zaszkodzi :P

[ Dodano: 2014-01-28, 20:08 ]
Nie nabijam się. Po prostu dobrze wiedzieć, że poza tą niechęcią i cynizmem jest nastolatek jak inni :)

WojtekVanHelsing - 2014-01-28, 20:22

Nie wiadomo czy wie... Mozę nie pomyslala itp.

Ja nie mam charakteru dobrego.

Zaknafein - 2014-01-28, 20:41

WojtekVanHelsing napisał/a:


Ja nie mam charakteru dobrego.



O tym wiemy.

Tak w ogóle to podobno od masturbacji można oślepnąć. Więc Wojtek powinien teraz widzieć tyle co Stevie Wonder, a jednak nadal ma wzrok. Czyli obalił mit : D

WojtekVanHelsing - 2014-01-28, 20:45

Mam okulary...
Zaknafein - 2014-01-28, 20:49

WojtekVanHelsing napisał/a:
Mam okulary...


Czyli to jednak prawda! :OOO


AnswersMaster - 2014-01-28, 21:14

WojtekVanHelsing napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Myślę, że jak mama pierze bieliznę i prześcieradła, to coś tam do niej dociera. Nawet jeśli się pilnujesz, nikt nie jest nieomylny.


Nie poznala by sie.. ja jej mówie, że nie wiem skad te biale plamy (powaznie..)

Nie, to musi być trolling, ja w to nie wierzę.

WojtekVanHelsing - 2014-01-28, 21:40

Nie trollluje
Davos - 2014-01-28, 21:45

AnswersMaster napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Myślę, że jak mama pierze bieliznę i prześcieradła, to coś tam do niej dociera. Nawet jeśli się pilnujesz, nikt nie jest nieomylny.


Nie poznala by sie.. ja jej mówie, że nie wiem skad te biale plamy (powaznie..)

Nie, to musi być trolling, ja w to nie wierzę.


Też nie wierzę, że Wojtek to mówi na poważnie ;) Albo faktycznie wykazuje się tu wieeelką naiwnością :)

AnswersMaster - 2014-01-28, 21:50

No jeśli naprawdę nie trollujesz, to tak jak mówi Davos, zostaje to że wykazujesz się tu ostrą naiwnością myśląc, że matka nie wie co jest grane.
WojtekVanHelsing - 2014-01-28, 22:12

No, ja wiem, że matka sie na pewno domyslila ale niech udaje, ze nic nie wie.

Ogólem to wstyd sie przyznac ale jak z tym zaczynalem to zwalilem pare razy praktycznie na oczach rodziców bo myslalem, ze oni nie wiedza co to... wtedy powiedzialem, ze chce miec wiekszego i go wydluzam... to bylo z 4 lata temu.

Davos - 2014-01-28, 22:32

Haha Wojtek te Twoje wyznania :D Aż mi się przypomniał stary cytat z basha: http://bash.org.pl/43861/ :P
brzozik70043704352251515 - 2014-01-28, 22:42

nie pytajcie mnie jak to znalazlem, ale przez to zycie faceta staje sie trudniejsze :(

http://www.spy-shop.pl/se...osci-p-141.html

edit. teraz mnie naszla mysl, ze to moze byc zwykly test ciazowy tyle, ze za 229,00zl?
Jest taka opcja?

duken - 2014-02-02, 01:04

WojtekVanHelsing napisał/a:
zwalilem pare razy praktycznie na oczach rodziców bo myslalem, ze oni nie wiedza co to... wtedy powiedzialem, ze chce miec wiekszego i go wydluzam

JA PIE*DOLE jeden z najlepszych wojtusizmów XD

Zabek05 - 2014-02-02, 01:25

nie chcę was martwić, ale ten rekord tego Japończyka jest chyba w jednorazowym 'aktualizowaniu się ~kolega Adijosa'. a Wojtek... sami wiecie. tak więc nie będziemy mieli rekordzisty wśród mistrzów. :(
widzu - 2014-02-02, 23:08




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group