To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Piłka ręczna

JankielKindybalista85 - 2015-02-01, 23:15

To już w skrócie: mi się gra Polski na tych mistrzostwach nie podobała zupełnie. Głupie straty, niski procent rzutów celnych, kompletny brak skrzydeł, indolencja przy karnych, znikający okresowo bramkarze. I tak mecz w mecz. Za każdym razem. Przeciętniactwo do bólu. Nawet tej tezy ze była super walka nie da się obronić: gdzie była ta walka choćby w meczu z Hiszpanią? To rywal po prostu to spierdolił amatorsko. Miał 2 gole przewagi, grę w przewadze i piłkę. A do końca 3 minuty. Szach mat! I to nie Polska się tak rzuciła na rywala tylko Hiszpanie zjebali jak dzieci. Względna solidność, mimo wszystko charakter i momentami wybitna wzorowa obrona (jak chwilami dziś w właściwie oraz w całym meczu z Chorwacją). To było wszystko co Polacy pokazali. Poza tym przeciętność. I jeżeli to wystarczyło do medalu to tylko świadczy o poziomie całego turnieju. Co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę. Ale porywające to nie było ani trochę.

Po drugie: nie musisz mi tłumaczyć po co jest gra pasywna. To jeden z bardziej istotnych przepisów w ręcznej. Bez niego gra jest bez sensu. I właśnie dlaego, że jest taki ważny powinien być dużo bardziej restrykcyjnie egzekwowany! Jak w kosza: z zegarkiem w ręku. Bo tak to jest - co sam pośrednio przyznajesz - parodia.

ChodnikowyWilk - 2016-05-29, 20:37

Vive Kielce wygrali ligę mistrzów :D muszę koniecznie powtórkę ogladnac bo na chyba 12 minut przed końcem przegrywali 19:28, i odrobili do 29:29, i wygrali po karnych, nie mam kurwa pojęcia jak to mozliwe :D
Davos - 2016-05-29, 21:03

Był kiedyś taki mecz Polska - Szwecja, w którym nasi po 1 połowie też przegrywali 11 bramkami i wszystko odrobili, ale potrzebowali na to całej 2 połowy. A to kurna 12 minut? :O Kurde, szacun dla Vive! :clap:
Szyszek - 2016-05-29, 23:42

Niezależnie, czy to polska reprezentacja, czy polski klub. Zawsze jest to samo: Polska + piłka ręczna = horror. Tym razem wydawało się już, że ten mecz jest przegrany. A tu proszę, jak odrobili! I ZROBILI TO! WYGRALI! BRAWO! :-D

No wielkie gratulacje! W piłce nożnej, czyli de facto naszym sporcie narodowym, chyba jeszcze z 300 lat poczekamy, aż polski klub wejdzie do Ligi Mistrzów. A co mamy w ręcznej? Triumf! :-D

Jeszcze raz gratulacje dla Vive i wielki szacunek dla tego klubu, bo to jest wielki sukces.

JankielKindybalista85 - 2016-05-30, 01:54

Z przebiegu meczu wnioskuję, że to był ręczny odpowiednik nożnego Liverpool-Milan 3-3 w Stambule w 2005. Ładnie!
Marcin55522 - 2016-05-30, 12:29

Znajdzie ktoś cały mecz do obejrzenia online? albo chociaż drugą połówkę? Ja szukałem i nie mogę znaleźć.
ChodnikowyWilk - 2016-05-30, 13:36

Też szukam ale bezskutecznie, znalazłem tylko rzuty karne w całości i highlightsy.
Marcin55522 - 2016-05-30, 14:10

Znalazłem. HD z polskim komentarzem cały mecz. Musisz się zarejestrować i możesz pobrać. Jebnij jakiś byle jaki e-mail bo i tak nie trzeba aktywować :D

http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?t=15491

[ Dodano: 2016-05-30, 14:11 ]
Swoją drogą to zajebiste te forum tam jest wszystko :D

ChodnikowyWilk - 2016-05-30, 14:41

Dz :piwo: :piwo:

A to forum rzeczywiście zajebiste

Szyszek - 2016-05-30, 15:20

JankielKindybalista85 napisał/a:
Liverpool-Milan 3-3 w Stambule w 2005.


Musisz mi o tym przypominać? :cry:

[ Dodano: 2016-05-30, 15:23 ]
Dobrze, że chociaż w 2007 roku już ten finał skończył się, jak należy :P

ChodnikowyWilk - 2016-05-30, 17:06

Szyszu jesteś fanem Milanu? nie wiedziałem :P
JankielKindybalista85 - 2016-05-30, 20:54

No to Szyszu mieliśmy w 2005 i 2007 skrajny konflikt interesów. YOU'LL NEVER WALK ALONE!
krojechleb - 2016-05-30, 22:37

JankielKindybalista85 napisał/a:
. YOU'LL NEVER WALK ALONE!


because you are afraid to walk alone :PP

Davos - 2016-05-30, 22:39

Przypominam tylko, że to jest temat o ręcznej, a nie nożnej :dont:
Szyszek - 2016-05-30, 22:41

Tradycyjnie: Temat o piłce ręcznej, a my zeszliśmy do futbolu :P Całe forum

No to, żeby zakończyć ten offtop... i odpowiedzieć na pytanie Wilka, powiem tak:
FORZA MILAN, INTER MERDA!

I kończę ten offtop.

No to jeszcze raz pogratuluję Vive ;)

Davos - 2017-01-12, 20:57

Wczoraj rozpoczęły się mistrzostwa świata we Francji, a nasi przed chwilą zaczęli swój pierwszy mecz na tym turnieju :) Ogląda ktoś?
Grupę mamy trudną - gospodarze, czyli Francja, a do tego silna Norwegia, Brazylia, Rosja i Japonia. Do tego z drużyny, która 2 lata temu zdobyła brąz w Katarze, zostało zaledwie 3 zawodników - reszta albo pokończyła karierę albo jest kontuzjowana. Kadra została zatem mocno przebudowana i gra sporo zawodników z małym doświadczeniem w reprezentacji. Wyjątkiem jest Adam Malcher - weteran, który wraca do kadry po latach :) Ciekawe, czy Brzozik też ogląda bo Malcher pochodzi z Opola i Brzozik wspominał kiedyś, że go zna :)

krojechleb - 2017-01-12, 22:20

https://www.youtube.com/c...XpFkM5XloNEV_Uw

ten gość na yt wrzucił relację na żywo i zapowiedział następną

Davos - 2017-01-12, 22:27

Ja oglądałem na tvp2.

No i niestety mecz przegrany :/ Niby kadra niedoświadczona, ale mimo wszystko narobili apetytu bo do 55 minuty grali z Norwegią jak równy z równym i niestety zjebali ostatnie 5 minut :/ Wielka szkoda bo gdyby nasi popełnili trochę mniej błędów w ataku to dziś by wygrali. Ale wielki szacun dla Malchera za to co dziś wyrabiał w bramce! :D Naprawdę niektóre interwencje to klasa światowa, wyciągał piłki, które wydawały się nie do obrony :) Dla mnie zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu, nawet pomimo tego, iż Polska dziś przegrała.

krojechleb - 2017-01-12, 22:31

Dobrze bo Szmal już nie gra więc potrzebne zastępstwo
Davos - 2017-01-12, 22:40

Owszem, chociaż Malcher grał w reprezentacji ostatnio 8 lat temu więc mimo iż ma dopiero 30 lat i jeszcze trochę może pograć to i tak wydaje mi się dosyć stary :)

[ Dodano: 2017-01-12, 22:41 ]
Ale umiejętności ma niesamowite więc niech gra jak najdłużej :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group