To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - Napisalem ksiażke o waleniu

JankielKindybalista85 - 2014-01-05, 12:05

Antybristler napisał/a:
Zamawiam egzemplarz z autografem!


Ryzykant. Skąd wiesz jakim długopisem i jakim atramentem będzie nabazgrany ten autograf? :D

widzu - 2014-01-05, 12:32

xkenq napisał/a:
wojtuś ty 1093 postów na*ebałeś tu przez trzy miesiące.
tyle to ja na dayz.pl nie na*ebałem przez rok, a każdy mnie tam miał za najgorszego spamera na świecie, jeszcze zanim strzeliłem focha.


Ja od 25 listopada napisałem 583, +kilkadziesiąt (albo już ponad setkę) postów w dziale z wyłączonym licznikiem.


Czyli żaden wyczyn.

Sharvari - 2014-01-05, 12:33

WojtekVanHelsing napisał/a:
AnswersMaster moze by ci popuscil ale jak sharvari to zobaczy to przejedzie cie bardziej niz zostala przejechana Sasha grey przez cala swoja kariere

przybywam na swoim białym jeleniu.

dużego obrazka już nie ma, ale do obrażania dochodziło. xkenq, uwierz mi że ta próba opamiętania Wojtka nie ma sensu, bo od pół roku (przynajmniej na forach) próbujemy. masz w stu procentach rację z tym, że ktoś może to zobaczyć i zdanie o Wojciechu jeszcze bardziej sobie pogorszyć, ale jeżeli ma się to w dupie... ja osobiście czekam aż Wojtek będzie miał już te 18-20 lat i znajdzie wszystkie swoje posty.

widzu - 2014-01-05, 12:37

Dla ułatwienia:
Są one tutaj:

http://www.mistrzowie-for...tekVanHelsing,0

AnswersMaster - 2014-01-05, 12:46

Mnie tylko ciekawi jak na prawdę będziesz chciał startować do polityki, a ktoś opublikuje gdzieś te wszystkie Twoje może nie tyle zdjęcia, ale np. te teksty o tym jak sobie walisz. Co zrobisz? Też będziesz mieć wywalone na to? Ale nie sądzisz, że to Ci pogorszy poparcie i nic nie zdziałasz w polityce?
Sharvari - 2014-01-05, 12:53

ja bym się o same jego głupoty na forum nie martwiła. zna go pół internetu i nie będzie miał zbyt wielu zwolenników. dziennikarze nawet nie będą musieli szukać "wpadek" :p sam ciągle pisze, że ma w dupie to co myślą sobie o nim inni i czy ktoś go lubi czy nie. ciekawe czy to samo będzie za jakieś 5-10 lat. jak się już przestaje być dzieckiem to ludzie są najważniejsi w dalszym życiu.
WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 13:03

Nikt o glupoty 15latka sie nie przejmie
brzozik70043704352251515 - 2014-01-05, 13:51

"Ta fryzura jest do niczego bo sam sobie obcialem wlosy.."

a co rodzice na to?

Davos - 2014-01-05, 13:59

Wojtek, ciągle mnie zadziwia Twój dystans do siebie :) Teraz czekam, aż napiszesz autobiografię ;)
WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 14:02

brzozik70043704352251515 napisał/a:
"Ta fryzura jest do niczego bo sam sobie obcialem wlosy.."

a co rodzice na to?


Darli sie.. :D

[ Dodano: 2014-01-05, 14:03 ]
Davos napisał/a:
Wojtek, ciągle mnie zadziwia Twój dystans do siebie :) Teraz czekam, aż napiszesz autobiografię ;)


na kazdym forum na ktorym bylem pisalem i to nie konczylo sie dobrze.

ZSK - 2014-01-05, 19:36

Taka nazwa tematu i aż dwie strony wypowiedzi... No musiałem wejść zobaczyć co was tak podjarało :P

Wojtek - wyglądasz na starszego niż jesteś :)

duken - 2014-01-05, 20:09

no ja już wiem że go nie nawrócę, do niego jak do ściany. po prostu komiczne wręcz jego zachowanie jest XD
największy szok jak tu wbiłem to było to że gdy wojtuś mówił coś ciągle o samogwałcie, na przykład że 20 razy dziennie, i wysyłał do tego swoje zdjęcia ciągle, np. w temacie że nie może spać, to wy już nawet na to nie zwróciliście uwagi tylko radziliście mu jak zasnąć XD
na innym forum, jakby taki nieznany wojtuś takie coś napisał to by był temat na sto stron, a tu to norma no ja nie mogę XD

co do postów to serio dla mnie szok, ja myślałem że ja jestem najgorszym spamerem na świecie. nawaliłem tam od czerwca 2012 do miesiąc temu gdy strzeliłem focha ponad 750 postów i KAŻDY miał mnie tam za najgorszego spamera świata kompletnie :D


zaś o wojtusiu: to się po prostu w głowie nie mieści. przeciętny wariat (tak, wariat, ktoś normalny w ogóle takiego czegoś nie robi) jak chce porozmawiać o samogwałcie to włącza tryb incognito, proxy, tor, nowy mail specjalny pod to pod jakimś innym nickiem kompletnie, i wtedy dopiero konta zakłada na różnych stronach na których o tym mówi, ale takich niszowych gdzie NIKT go nie znajdzie. i nawet mu do głowy nie przyjdzie zdjęć swoich wysyłać.
a wojtuś? gość normalnie wchodzi na mistrzów bez niczego pisze o tym non stop jak to jest uzależniony po 20 razy XD i zdjęciami sypie, linkami do faceboka nazwiskami miejscem zamieszkania ja pie*dole XDD

ZSK - 2014-01-05, 20:16

I do tego kawał korwinisty z niego.
WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 20:34

Jak to powiedziala mi jedna kobieta kiedys w szpitalu "On nie jest normalny"
Adijos - 2014-01-05, 20:38

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jak to powiedziala mi jedna kobieta kiedys w szpitalu "On nie jest normalny"

Czego konkretnie to się tyczyło? Coś wywinął?

ProFace - 2014-01-05, 20:40

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jak to powiedziala mi jedna kobieta kiedys w szpitalu "On nie jest normalny"

Powiedziała pani doktor przy badaniu, patrząc na twoj zwis. Zgadłam?

Sharvari - 2014-01-05, 20:54

xkenq napisał/a:
na innym forum, jakby taki nieznany wojtuś takie coś napisał to by był temat na sto stron, a tu to norma no ja nie mogę XD

po pół roku byś się przyzwyczaił i "nie karmił trolla". teraz karmisz i co z tego wyszło? nic. dlatego tu to "norma". zero reakcji jest lepsze od negatywnej reakcji, która jeszcze bardziej nakręca.

duken - 2014-01-05, 22:00

on nie jest trollem :P
po prostu to mnie dziwi no ja nie mogę :D

WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 22:16

Nareszcie ktos kt onie nazywa mnie trollem...
Sharvari - 2014-01-05, 22:36

wiem że to nie troll, stąd cudzysłów. to po prostu nasz Wojtek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group