To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Zapytaj Love

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-01-06, 07:44

Tamten link już nie działa, ale na szczęście okazało się, że ten filmik jest też w innych miejscach. Na przykład tu: https://www.youtube.com/watch?v=-yTEOEhSQDs
ZSK - 2021-01-06, 18:41

Nie jest sfochana. Po prostu uciekła bo jej zeznania w piwnicy zaczęły przeczyć same sobie. Nie rozumiem za czym tu tęsknić. Za ograniczaniem wolności słowa? Za ocenianiem każdej wypowiedzi? Za oskarżeniami o seksizm, idiotyzm i niewiedzę pod każdym pretekstem? Za wymądrzaniem się i obrażaniem innych? To jakiś syndrom sztokholmski chyba.
Nadir - 2021-01-06, 18:52

ZróbmySobieKupę napisał/a:
w piwnicy

Ne wiem czy wiesz, ale większość osób na forum nie ma dostępu do piwnicy i nie ma pojęcia co kto tam napisał, jakie sprawy były poruszane i kto jak się tłumaczył.

icywind - 2021-01-06, 18:52

Nadir napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
w piwnicy

Ne wiem czy wiesz, ale większość osób na forum nie ma dostępu do piwnicy i nie ma pojęcia co kto tam napisał, jakie sprawy były poruszane i kto jak się tłumaczył.

ZSK - 2021-01-06, 18:53

Dlatego teraz napisałem i już wiecie :-)
MsMadeleine - 2021-01-06, 20:47

ZróbmySobieKupę, :clap: :clap: :clap:
Nadir - 2021-01-06, 20:58

Madeleine bije brawa, bo ma swoje wtyki w piwnicy i ze wszystkim jest na bieżąco. :hm?: (na wszelki wypadek dodam: to taki żarcik, nie obrażaj się, Madeleine)

[ Dodano: 2021-01-06, 21:05 ]
Ale serio, ciężko mi wyrobić sobie odpowiednie zdanie o Love jeśli nie znam sprawy w całości. Zdawkowe "jej zeznania w piwnicy zaczęły przeczyć same sobie" tak średnio wystarczy.
Zresztą mnie nigdy nie ograniczała, nie obrażała i nie oskarżała. Mam z nią raczej same miłe wspomnienia, więc to nie żaden syndrom sztokholmski.

macbed - 2021-01-06, 21:07

ja tam ją lubię
Moris299 - 2021-01-07, 01:19

Cytat:

Zresztą mnie nigdy nie ograniczała, nie obrażała i nie oskarżała. Mam z nią raczej same miłe wspomnienia, więc to nie żaden syndrom sztokholmski

Bo nigdy nie wypowiadałas się na forum na sprawy światopoglądowe i polityczne a jak już się wypowiadał as to się z nią zgadzałaś :P A jeśli ktoś był po drugiej strony to nie potrafiła przelknac, ze mozna mieć inne zdanie i inne poglądy. Natomiast Love znizala sie do tego, ze jak miałem inny pogląd to stałem się debilem, idiotą, kretynem.

icywind - 2021-01-07, 01:40

Moris299 napisał/a:
Cytat:

Zresztą mnie nigdy nie ograniczała, nie obrażała i nie oskarżała. Mam z nią raczej same miłe wspomnienia, więc to nie żaden syndrom sztokholmski

Bo nigdy nie wypowiadałas się na forum na sprawy światopoglądowe i polityczne a jak już się wypowiadał as to się z nią zgadzałaś :P A jeśli ktoś był po drugiej strony to nie potrafiła przelknac, ze mozna mieć inne zdanie i inne poglądy. Natomiast Love znizala sie do tego, ze jak miałem inny pogląd to stałem się debilem, idiotą, kretynem.

Bo twoje poglądy są idiotyczne

Lilith - 2021-01-07, 01:58

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:

Zresztą mnie nigdy nie ograniczała, nie obrażała i nie oskarżała. Mam z nią raczej same miłe wspomnienia, więc to nie żaden syndrom sztokholmski

Bo nigdy nie wypowiadałas się na forum na sprawy światopoglądowe i polityczne a jak już się wypowiadał as to się z nią zgadzałaś :P A jeśli ktoś był po drugiej strony to nie potrafiła przelknac, ze mozna mieć inne zdanie i inne poglądy. Natomiast Love znizala sie do tego, ze jak miałem inny pogląd to stałem się debilem, idiotą, kretynem.

Bo twoje poglądy są idiotyczne

Nawet jeśli, to ma do nich prawo. Wiadomo, ja w zdecydowanej większości zgadzam się z forumową lewicą, ale mam też w pewnych kwestiach zdanie odmienne. Czy z tego powodu też będę idiotką?

icywind - 2021-01-07, 01:59

Lilith napisał/a:
icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:

Zresztą mnie nigdy nie ograniczała, nie obrażała i nie oskarżała. Mam z nią raczej same miłe wspomnienia, więc to nie żaden syndrom sztokholmski

Bo nigdy nie wypowiadałas się na forum na sprawy światopoglądowe i polityczne a jak już się wypowiadał as to się z nią zgadzałaś :P A jeśli ktoś był po drugiej strony to nie potrafiła przelknac, ze mozna mieć inne zdanie i inne poglądy. Natomiast Love znizala sie do tego, ze jak miałem inny pogląd to stałem się debilem, idiotą, kretynem.

Bo twoje poglądy są idiotyczne

Nawet jeśli, to ma do nich prawo. Wiadomo, ja w zdecydowanej większości zgadzam się z forumową lewicą, ale mam też w pewnych kwestiach zdanie odmienne. Czy z tego powodu też będę idiotką?

https://www.youtube.com/watch?v=_jX3qsyIlHc

Lilith - 2021-01-07, 02:07

icywind napisał/a:
Lilith napisał/a:
icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:

Zresztą mnie nigdy nie ograniczała, nie obrażała i nie oskarżała. Mam z nią raczej same miłe wspomnienia, więc to nie żaden syndrom sztokholmski

Bo nigdy nie wypowiadałas się na forum na sprawy światopoglądowe i polityczne a jak już się wypowiadał as to się z nią zgadzałaś :P A jeśli ktoś był po drugiej strony to nie potrafiła przelknac, ze mozna mieć inne zdanie i inne poglądy. Natomiast Love znizala sie do tego, ze jak miałem inny pogląd to stałem się debilem, idiotą, kretynem.

Bo twoje poglądy są idiotyczne

Nawet jeśli, to ma do nich prawo. Wiadomo, ja w zdecydowanej większości zgadzam się z forumową lewicą, ale mam też w pewnych kwestiach zdanie odmienne. Czy z tego powodu też będę idiotką?

https://www.youtube.com/watch?v=_jX3qsyIlHc

https://youtu.be/JaEWtfozcSk

MsMadeleine - 2021-01-08, 00:56

Nadir napisał/a:
Madeleine bije brawa, bo ma swoje wtyki w piwnicy i ze wszystkim jest na bieżąco. (na wszelki wypadek dodam: to taki żarcik, nie obrażaj się, Madeleine)


Haha :-D no coś z tymi wtykami jest, ale i tak najpierw muszę Wilkowi obciągnąć żeby pokazał mi co tam piszą ciekawego w piwnicy. Może któryś z adminów jest wolny... to masz gotowy sposób na zdobycie interesujących informacji. ;) (to taki żarcik, nie obrażaj się, Nadir)

icywind - 2021-01-08, 01:00

MsMadeleine napisał/a:
Wilkowi obciągnąć

A jak ja o tym pisze to wilku szaleje :patyk:

MsMadeleine - 2021-01-08, 01:24

Bo tylko ja mogę mu obciągać :dont2:
icywind - 2021-01-08, 01:58

Forum jest jak rodzina, a w rodzinie trzeba się dzielić
ZSK - 2021-01-08, 10:02

Gdyby to Bartek przeczytał to zaraz by swoją żonę na forum zarejestrował :D
macbed - 2021-01-08, 10:04

MsMadeleine napisał/a:
Może któryś z adminów jest wolny... to masz gotowy sposób na zdobycie interesujących informacji. ;)


siema Słownik co tam :brwi:

Mackers - 2021-01-08, 10:10

Wielkie halo, ja wciąż mam dostęp po tej akcji gdy byłem adminem 1 dzień i powiem wam, że za dużo się tam nie dzieje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group