To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Pewność siebie.

Mackers - 2014-12-12, 17:46

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ascara, odnoszę wrażenie że masz jeszcze coś do dodania... :-D

Ascara - 2014-12-12, 17:49

Hahaha, zepsuło się!

Napisałam, że mega i też bym tak chciała umieć :D

RudaMaupa - 2014-12-12, 18:17

Chcieć to móc. Przynajmniej w tym przypadku. :P Cała reszta już zależy od tego, czy się naprawdę chce. To jest to, co mówił szyszek:
"Mimo moich wielu wad, które czasem mi troszkę wadzą, na ogół żyję w myśli: Bardzo lubię swoją osobę i nie chciałbym być nikim innym. Dobrze jest mi w swojej skórze ;) " A jeśli źle jest we własnej skórze, to znaczy, że czas na zmiany :P

monjiczq - 2014-12-12, 21:20

No to żeby nie było że jestem taka idealna, to ja też mam czasem chwile słabości. Rzadko ale są i wtedy to takie przytłaczające, niefajne! Narcyz i chwile słabości hehehe dobre! Ale nie przejmujcie się tym! Pomyślcie po prostu że jesteście zajebiści i najlepsi i w ogóle i koniec! (Kurcze słucham jutuba a tu mi neymar zaczyna tańczeć danca kuduro, ok XDDD) i w końcu w to uwierzycie. To śmiesznie brzmi ale działa, trzeba tylko chcieć. Wasze życie jest w waszych rękach i żeby dobrze nim pokierować musicie uwierzyc w siebie albo najzwyczajniej w świecie zostaniecie pizdami które niczego nie osiągną i będą miały spartolone życie:D Wszystko zależy od was, trzeba tylko chcieć i tego od siebie wymagać. Takie banalne a jakie efekty!
ZSK - 2014-12-12, 21:44

monjiczq napisał/a:
musicie uwierzyc w siebie albo najzwyczajniej w świecie zostaniecie pizdami które niczego nie osiągną i będą miały spartolone życie

Mocne słowa :D

monjiczq - 2014-12-12, 21:49

Jak będą głaskani po główce i będzie mówione delikatnie to nic do siebie nie wezmą chociaż nieważne jak bardzo chcieliby się zmienić. Trza być dosadnym. A to i tak jest całkiem miłe jak na mnie:D
Marcin55522 - 2014-12-12, 22:07

Monia dobrze prawi.
widzu - 2014-12-12, 22:32

ZróbmySobieKupę napisał/a:
monjiczq napisał/a:
musicie uwierzyc w siebie albo najzwyczajniej w świecie zostaniecie pizdami które niczego nie osiągną i będą miały spartolone życie

Mocne słowa :D



A jakie prawdziwe! :bag:

K - k - 2014-12-12, 23:57

:spiderman:
Zaknafein - 2014-12-12, 23:58

widzu napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
monjiczq napisał/a:
musicie uwierzyc w siebie albo najzwyczajniej w świecie zostaniecie pizdami które niczego nie osiągną i będą miały spartolone życie

Mocne słowa :D



A jakie prawdziwe! :bag:



Davos - 2014-12-13, 02:25

Bardzo mądrze powiedziane, Ruda :piwo: I Moni również ma rację. Jakby to rzekł Jankiel: "Notuj Widzu!" ;) I Ząbek też.


Krok, Ty nie byłeś wobec dziewczyn zbyt pewny siebie tylko zbyt nachalny i upierdliwy. A to ogromna różnica.

widzu - 2014-12-13, 16:16

Tak przeczytałem jeszcze raz te posty i zgadzam się z Rudą - żeby być pewnym siebie trzeba najpierw zaakceptować swoją własną osobę - co czasem jest bardzo trudne.
ZSK - 2014-12-13, 16:27

To akceptuj siebie tymczasowo, jak gdzieś wychodzisz albo wbijasz na forum. Potem możesz znowu narzekać :)
R - y - 2014-12-13, 16:28

Zgadzam się. Akceptacja siebie doda pewności siebie, ale nie tylko to.
Ja kiedyś byłam zakompleksioną osobą, która wstydziła się odezwać do faceta bo przecież jestem brzydka i w ogóle. Ale w pewnym momencie uznałam, że przecież jestem super i w ogóle i co mi szkodzi? No i fakt wciąż jestem nieśmiała, ale z drugiej strony wiem jak wyglądam, wiem kim jestem w środku i mam gdzieś co się dzieje.

Drugą sprawą jest olewanie to co mówią inni. Wiele razy ktoś się nie odważy zrobić czegoś bo "co ludzie powiedzą?" ale jeśli się po prostu oleje co inni mówią to wtedy inaczej to wychodzi.
Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group