To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Postaci fikcyjne przypominające naszych znajomych

Lilith - 2022-01-26, 13:35
Temat postu: Postaci fikcyjne przypominające naszych znajomych
Chwilę się nosiłam z założeniem tego tematu. Nazwałam go bardzo ogólnie, ale już tłumaczę, o co chodzi.
Macie tak, że oglądacie jakiś film, bajkę, czy tam cholera co innego i jest tam postać, która przywodzi wam na myśl kogoś, kogo znacie?

Miałam tak kilka razy. Pewna rudowłosa koleżanka z roku bardzo z wyglądu przypominała nam Meridę Waleczną. Do tego stopnia, że kilka osób ochrzciła ją taką ksywką.

Inny przykład - moja siostra jako dzieciak zarówno z wyglądu, jak i ze sposobu bycia przypominała Kannę, bohaterkę anime "Kobayashi-san Chi no Maid Dragon". Teraz to już tylko z zachowania, ale i tak jak razem z Antkiem oglądaliśmy, to on sam stwierdził, że ta postać totalnie mu przywodzi na myśl moją siostrę. Nawet, jeśli ta już jest nastolatką, a nie kilkuletnim gówniakiem.

Przykład forumowy - Smutek z filmu "W głowie się nie mieści" strasznie mi przypomina Nadir.
Drugi przykład forumowy - chłopak z żółwiem z pierwszego odcinka "Wodogrzmotów Małych" - mało, że ta postać na kolanach trzymała żółwia, to jeszcze wygląda, jakby ktoś Antka narysował.

Mój przykład - w liceum miałam czerwone zafarbowane na czerwono loki. Rodzeństwo uważało, że przypominałam wtedy Lilith z gry "The Binding of Isaac".


Czekam na Wasze przykłady ;)

ChodnikowyWilk - 2022-01-26, 14:46

W filmie prestiż, jedna z drugoplanowych postaci była bardzo podobna do kolegi z pracy i to chyba tyle.
icywind - 2022-01-26, 16:27

Lilith napisał/a:
Mój przykład - w liceum miałam czerwone zafarbowane na czerwono loki. Rodzeństwo uważało, że przypominałam wtedy Lilith z gry "The Binding of Isaac".

Dlatego ten nick? :haha:

Lilith - 2022-01-27, 20:05

icywind, nie, nie dlatego XD
widzu - 2022-01-28, 11:21

icywind, czekam aż wrzucisz Jon Trona :roll:
icywind - 2022-01-28, 12:59

A wiec tak on się nazywa :haha:
Nie jesteś moim znajomym ¯\_(ツ)_/¯

Lilith - 2022-01-28, 17:07

widzu napisał/a:
icywind, czekam aż wrzucisz Jon Trona


Ja wrzucę


Davos - 2022-01-28, 17:44

Lilith, ale Widza już widzieliśmy, pokaż dla porównania jak wygląda ten Jon Tron :troll:
icywind - 2022-01-28, 18:07

Ban za wrzucanie zdjęć użytkowników do nieukrytego forum >:<


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group