To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - EURO 2020 (2021)

Mackers - 2021-07-12, 12:50

Czy może ktoś otworzyć ankietę? Zapomniałem zagłosować, jestem pewien, że dobrze wytypuję
Moris299 - 2021-07-12, 13:39

Cytat:

[ Dodano: 2021-07-12, 10:49 ]
Medal za prawidłowe wytypowanie mistrza wygrywają: ja, Moris i Jankel. Gratulacje.


:piwo:

widzu - 2021-07-12, 13:44

Napisał o medalu, a nie wręczył :P

Dobra, sam to zrobię

[ Dodano: 2021-07-12, 13:46 ]
Macie

ChodnikowyWilk - 2021-07-12, 13:48

Tyle czasu miałem żeby napisać tylko :-D
Moris299 - 2021-07-12, 13:50

ja teraz


ChodnikowyWilk - 2021-07-12, 18:09


Davos - 2021-07-12, 20:32

Ja miałem po tym karnym wrażenie, że Donnarumma nie ogarnął, że to była ostatnia seria i właśnie został mistrzem Europy :D


ChodnikowyWilk napisał/a:

Natomiast nie rozumiem spuszczania się nad Danią tylko, jaka to wielka drużyna nie była, no ni chuja nie. 2 przegrane w innej grupie i już by ich nie było. A tu nie dość że wyszli, to jeszcze trafili na najłatwiejszą drabinkę z Czechami i Walią.


Dania miała sporo pecha w tych dwóch przegranych meczach w grupie. Najpierw w meczu z Finlandią ta cała sytuacja z Eriksenem, a jednocześnie mieli chyba ze 20 strzałów na bramkę Finów, a tamci tylko 1 strzał i wpadł gol :D Ogólnie Duńczycy byli dużo lepsi w tym meczu. Potem w kolejnym meczu strzelili szybko bramkę Belgom i dosyć mocno ich przycisnęli, a dopiero w drugiej połowie Belgowie im strzelili 2 gole i wygrali, ale Dania w tamtym meczu ładnie grała. Potem z Rosją jak musieli wygrać to spuścili im łomot 4:1, a potem z Walią w 1/8 też łomot 4:0 i pewne zwycięstwo w ćwierćfinale z Czechami. Z Anglią w półfinale najpierw prowadzili, a potem Anglia wyrównała i była dogrywka, ale ten karny dla Anglików był strasznie z dupy, Sterling tam odstawił niezłego nurka. Co prawda Dania w dogrywce już siadła kondycyjnie, ale przy odrobinie szczęścia mogli wytrzymać do karnych, a tam już by mogło być różnie. Więc ogólnie źle nie było. Może i Duńczycy drabinkę mieli bardzo spoko, ale wycisnęli z niej prawie maxa i otarli się o finał.

A najlepsi i tak byli Włosi więc bardzo spoko, że zdobyli mistrzostwo :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group