To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - EURO 2020 (2021)

ChodnikowyWilk - 2021-05-22, 17:37
Temat postu: EURO 2020 (2021)
Temat na euro.

Terminarz:

Polska - Słowacja 14.06 18:00
Polska - Hiszpania 19.06 21:00
Polska - Szwecja 23.06 18:00

Czy i tym razem czeka nas mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?

Tymczasem TVP postanawia uruchomić kanał TVP 4K min. w telewizji naziemnej. Dodatkowe bajery takie jak HDR i dolby atmos też są przewidziane.

icywind - 2021-05-22, 18:13

Wybrany temat/tematy zostały dodane do listy ignorowanych.
Nie będziesz ich widział w liście tematów, oraz w liście tematów nieprzeczytanych (lub "od ostatniej wizyty" w zależności od ustawień forum)

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-05-22, 18:20

Zrób sonde z pytaniem kto na pewno nie wygra mistrzostw to zagłosuję na Polskę(mimo, że na ostatnich mistrzostwach Europy dotarliśmy aż do ćwierćfinałów).
JankielKindybalista85 - 2021-05-22, 20:20

Niech TVP to odpali nawet w 44K i 69GmbH dolbyserałnd dysk milion giga z Holecka jako prowadzącą studio meczowe, byleby się dało na kompie oglądać ze stronki TVP SPORT bo telewizora wciąż ni mom.

A co do typowania wyników Polaków to czekam co na ten temat powie Sasin.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-05-22, 22:09

No Sasin będzie gadać, że czekają nas same zwycięstwa.
macbed - 2021-05-22, 22:13

Szwecja sensacyjnie dostanie się do finałów
Davos - 2021-05-23, 20:43

To może dla porządku wszystkie grupy:

Grupa A: Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria
Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja
Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Północna
Grupa D: Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy
Grupa E: Hiszpania, Szwecja, Polska, Słowacja
Grupa F: Węgry, Portugalia, Francja, Niemcy

Awans do 1/8 finału uzyskają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy + najlepsze cztery spośród sześciu, które zajmą w swoich grupach trzecie miejsce. Czyli dokładnie taki system jak na poprzednich mistrzostwach. Dzięki temu nie będzie meczów o pietruszkę, bo walka o wyjście z grupy będzie trwała do ostatniego meczu.

Grupa F wygląda kozacko, ewidentna grupa śmierci, a Węgrom bardzo współczuję, bo gorzej trafić nie mogli :D Chociaż chciałbym, żeby sprawili sensację i awansowali kosztem któregoś z wielkich. Fajne jest to, że w tej grupie co kolejkę będzie jakiś szlagier. Liczę na dobre meczyki do oglądania :)
Inne grupy wyglądają na dużo łatwiejsze i na ogół jest tam jeden wyraźny faworyt do awansu, który nie powinien mieć problemów... ale turniej to turniej i na pewno będą jakieś niespodzianki, na co zresztą liczę :) My jesteśmy w dosyć niewygodnej grupie, na pewno mogliśmy trafić lepiej.


ChodnikowyWilk napisał/a:
Czy i tym razem czeka nas mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?


Raczej nie będzie takiej sytuacji , bo dzięki systemowi awansu z trzeciego miejsca możemy mieć szansę nawet jak przewalimy dwa pierwsze mecze :PP Ale prawda jest taka, że jak nie wygramy ze Słowacją to prawdopodobnie będzie pozamiatane. Z Hiszpanią będzie bardzo ciężko choćby o remis - niby zdarzały im się niedawno jakieś drobne potknięcia w eliminacjach czy meczach towarzyskich, ale w listopadzie wygrali z Niemcami 6:0 w Lidze Narodów i widać, że ich obecny skład ma ogromne możliwości. A my z Hiszpanią ostatni raz wygraliśmy w 1980 roku, przy czym nasz bilans z nimi to jedna wygrana, jeden remis i 8 przegranych :D Ostatni mecz w 2010 roku i przegrana 0:6. Jak na Euro z nimi zremisujemy to już będzie ogromny sukces, ale realnie nie widzę na to szans.
Z kolei Szwecja niby jest łatwiejsza do pokonania, ale ta reprezentacja nam nie leży i ostatni raz wygraliśmy z nimi w 1977... Za czasów kadry Janasa graliśmy z nimi trzy razy i za każdym razem nas złoili. Wtedy mieli mocną pakę, w 2002 wygrali na mundialu grupę śmierci z Argentyną, Anglią i Nigerią, a w 2004 roku na Euro wygrali grupę z Włochami i Danią (i wyrzucili Włochów z turnieju dzięki ustawce z Danią). Jak będzie teraz, trudno powiedzieć, bo ostatni mecz graliśmy ze Szwedami w 2004. Potem w kolejnych latach trochę osłabli i zaliczali wtopy na turniejach i w eliminacjach, ale ostatnio znów nieźle sobie radzą. No i Ibra wrócił do ich kadry. Mecz z nimi na pewno będzie ciężki.
Mimo wszystko liczę na awans z 2 lub 3 miejsca, ale musimy wygrać ze Słowacją. A oni też potrafią zaskoczyć, jak to zrobili choćby na mundialu w 2010 roku, wygrywając grupę z ówczesnym mistrzem świata Włochami i wyrzucając ich z turnieju. Będzie ciekawie :)


Chyba sobie wezmę w czasie Euro kilka dni urlopu, bo i tak mam tydzień zaległego urlopu z zeszłego roku, a cisną mnie w pracy, żebym to wybrał więc będzie w sam raz na oglądanie 3 meczyków dziennie na Euro :D

ChodnikowyWilk - 2021-05-25, 22:33

Faktycznie, zapomniałem że teraz są inne zasady
Davos - 2021-06-08, 20:27

Piątek kontuzjowany, wczoraj się okazało, że Milik też, a dziś ostatni mecz kadry przed Euro i remis 2:2 z Islandią, która nie dostała się na Euro, a dziś zagrała bez kluczowym zawodników. Do tego remis strasznie wymęczony, po golu Polaków strzelonym w samej końcówce i ogólnie po beznadziejnej grze przez 80 minut. Nie jest to dobry prognostyk przed Euro :PP
Z drugiej strony, przed Euro 2016 zremisowaliśmy z Litwą 0:0, a potem doszliśmy do ćwierćfinału i odpadliśmy w karnych więc niczego nie można przesądzać. Może jakoś wymęczymy przynajmniej wyjście z grupy, bo na więcej nie liczę :PP


Dzisiaj były dobre memy z meczu więc wrzucę kilka:








































































I na koniec reklamowanie przez Szpakowskiego swojej książki podczas komentowania meczu :D
https://www.wykop.pl/wpis...-darku-xd-mecz/

ZSK - 2021-06-08, 21:36

No niestety, ale uważam, że tradycyjne trzy mecze i do domu :ok:
ChodnikowyWilk - 2021-06-08, 22:15

A kiedy powtórzą karne z Portugalią?
widzu - 2021-06-08, 23:00

ZSK napisał/a:
No niestety, ale uważam, że tradycyjne trzy mecze i do domu :ok:


Nie oszukujmy się, nowy trener jest od niedawna i nie pozbierał jeszcze burdelu po Wuji. Oczekiwań nie ma, samym Robercikiem nie ugramy.

Davos - 2021-06-09, 21:32

Trener jak trener, z gówna bicza nie ukręcisz. Jak mamy jednego zawodnika światowej klasy + kilku dobrych, którzy w kadrze grają bardzo zmiennie i tylko czasem błysną formą + szrot, który nie potrafi dobrze dograć i przyjąć piłki, a do tego najczęściej gra do tyłu - to nie zwojowalibyśmy nic i z najlepszym trenerem na świecie. Jest niestety bida straszna w składzie i tylko szkoda Lewego, że do swoich medali i pucharów nie będzie mógł dołożyć żadnego osiągnięcia z reprą.

Ale ogólnie dziwna sprawa, bo tak jak zawsze się nakręcałem przed każdym Euro i mundialem na jakiś przyzwoity wynik Polski na turnieju, tak tym razem jestem niestety mocno sceptyczny wobec ich występu i jedyne co daje mi nadzieję, to że z grupy można wyjść nawet z 3 miejsca :PP
Na szczęście samo Euro dalej mnie kręci i cieszę się na zbliżające się meczyki, zwłaszcza że parę piłkarskich klasyków na pewno nas czeka :)

ChodnikowyWilk - 2021-06-11, 13:42

Ruszyła ankieta. Kto poprawnie wytypuje dostaje medal. Kto wytypuje zwycięzcę jako jedyny w ankiecie, otrzymuje 3 medale.
JankielKindybalista85 - 2021-06-11, 15:38

Hehehe widzę że nie tylko ja Forza Italia.

Pewnie dziś im Turcy dowalą i się skończy rumakowanie.

ChodnikowyWilk - 2021-06-11, 16:49

Włosi ostatnio przegrali w 2018 roku, szkoda by było akurat na euro psuć taka passe.
JankielKindybalista85 - 2021-06-11, 19:44

Kontynuować passe jest passe.

[ Dodano: 2021-06-11, 19:45 ]
Ale ja im tam kibicuję. Zespół zupełnie bez gwiazd ale bardzo równy. A jakoś zawsze lubiłem Włochów.

[ Dodano: 2021-06-11, 23:24 ]
No i dobry początek. Pitca > kebab

Davos - 2021-06-12, 01:21

Wiadomo, że Polska zostanie mistrzem Europy :troll:


A tak serio to waham się między Francją a Włochami, bo tym dwóch reprom daję największe szansę. No ale skoro już poszły 3 głosy na makaroniarzy to ja dla odmiany zagłosuję na żabojadów :PP

Moris299 - 2021-06-12, 01:37

ale z tymi efektami to nieźle kogoś poniosło xD

https://youtu.be/ClY_7f4sYj4?t=391

[ Dodano: 2021-06-12, 01:40 ]
w ogóle strasznie kiczowate było to otwarcie, spojrzałem aż na to z 2016 i tamto było o niebo lepsze xd

[ Dodano: 2021-06-12, 01:49 ]
otwarcie w 2012 też było super :git:

[ Dodano: 2021-06-12, 01:57 ]


[ Dodano: 2021-06-12, 18:52 ]
O kurde
Christian Eriksen padł na boisku i go reanimują. Defibrylator jest w ruchu + masaż serca

[ Dodano: 2021-06-12, 20:01 ]
Tutaj filmik
https://www.wykop.pl/wpis...mment-207171715

ChodnikowyWilk - 2021-06-13, 07:24

I to jest jedyny dobry moment żeby uklęknąć

[ Dodano: 2021-06-13, 07:25 ]
Dobrze że już wszystko z nim ok. A co do samego meczu to przegrany na własne życzenie, w strzałach 22-1 dla Duńczyków, a dodatkowo niewykorzystany rzut karny.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group