To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Kamerzysta dręczy niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka

ChodnikowyWilk - 2021-04-14, 16:21
Temat postu: Kamerzysta dręczy niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka
Z cyklu czego nie zrobi dla hajsu ta dziwka obesrana z youtuba - kamerzysta. Koleś zasłynął z tego że był kamerzystą lorda kruszwila, a potem zrobił własny kanał i nagrał rapową płytę.

https://noizz.pl/spoleczenstwo/patoyoutuber-dreczy-chlopaka-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna/sehev5h

Film: https://www.youtube.com/watch?v=PHON5-JYPxs

Cytat:
Łukasz Wawrzyniak, który występuje w sieci pod pseudonimem Kamuś (wcześniej Kamerzysta), zasłynął z materiałów, w których dorzucał włosy do jedzenia w restauracji, wyśmiewał osoby będące nosicielami wirusa HIV czy w ramach żartu pozorował samobójstwo.

Kamerzysta dręczy człowieka dla wyświetleń
Wczoraj na jego kanale pojawił się materiał pt. "Jak daleko posunie się za pieniądze", w którym została przekroczona kolejna granica. W filmie widzimy młodego mężczyznę, który za kilkaset złotych wykonuje upokarzające zadania: próbuje rozbić sobie cegłę na głowie, tarza się w błocie czy skacze z balkonu do kontenera na śmieci. "To p**eb" - tak głównego bohatera określiła ekipa Kamerzysty.

Film Kamerzysty skomentowała Agnieszka Chułek. Jak się okazało, kobieta zna mężczyznę, który wykonuje zadania - to osoba z niepełnosprawnością intelektualną. "To czyste skur**syństwo!!!! W nagraniu widać naszego byłego wychowanka, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Co za tym idzie nie potrafi zbyt dobrze (o ile w ogóle) przewidywać skutków swoich działań, ani podejmować racjonalnych decyzji. Czy to przeszkadzało twórcom filmu?" - pisze Chułek.

Apel o zgłaszanie filmu do moderatorów
Kobieta zdradza trudną historię głównego bohatera filmu. „Ten p**eb, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu w domu się nie przelewało. Czy dziwi więc, że mając w perspektywie zarobienie kilka stów, zgadza się na to wszystko?” - dodaje.

Chułek zaapelowała do widzów, by ci zgłaszali filmik do moderatorów portalu YouTube, aby zostało ono jak najszybciej usunięte. "Dożyliśmy trudnych czasów, w których osoby prostackie, poniżające w brutalny sposób innych, są idolami najmłodszych. Jeśli dostarłaś/dotarłeś do go końca tego postu to proszę, zgłoś go na YouTube (dręczenie/znęcanie się), bo tylko to mi pozostało, by ratować resztki godności tego dzieciaka"

icywind - 2021-04-14, 18:50

ChodnikowyWilk napisał/a:
Koleś zasłynął z tego że był kamerzystą lorda kruszwila

Kogo? :|

MsMadeleine - 2021-04-14, 19:29

icywind, nie zrozumiesz... Tylko Wilk ogląda Kamerzystę i Lorda Kruszwila po nocach. Wstyd mi za niego, wydziedziczę go w końcu. :troll:
ChodnikowyWilk - 2021-04-14, 19:30

https://youtube.fandom.com/pl/wiki/Lord_Kruszwil

:haha:

[ Dodano: 2021-04-14, 19:30 ]
MsMadeleine napisał/a:
icywind, nie zrozumiesz... Tylko Wilk ogląda Kamerzystę i Lorda Kruszwila po nocach. Wstyd mi za niego, wydziedziczę go w końcu. :troll:


Absolutnie nie oglądam tego ścierwa, ale znam :-D

MsMadeleine - 2021-04-14, 19:33

ChodnikowyWilk, dobra dobra... Nie kompromituj się już. Teraz wszyscy wiedzą, że namiętnie ich oglądasz. :spiew: Dla mnie to jest szczyt głupoty, idź pan w chuj. :patyk:
icywind - 2021-04-14, 19:41

ChodnikowyWilk napisał/a:
https://youtube.fandom.com/pl/wiki/Lord_Kruszwil

Ale głupia morda

[ Dodano: 2021-04-14, 19:42 ]
Cytat:
Utwory
Zostań moją kotką
Kukurydza
Remiza
Romeo i Julia
Wesele
Kocham rude
Będziesz tylko moja
Kocham cię
Zatańcz ze mną
Kiedyś miałem ciebie
Księżniczka

Ruda, ratuj się :scared:

RudaMaupa - 2021-04-14, 19:48

Meh, ja z lordów to tylko Vadera. :king:

Film zgłoszony, mam nadzieję, że już spadł, nie chcę nabijać wyświetleń. A poczucie humoru ewidentnie z najwyższej półki.

icywind - 2021-04-14, 19:50

Cytat:
Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących nękania i dręczenia.

nawet nie zdążyłem oglądnąć

[ Dodano: 2021-04-14, 19:50 ]
Widać jaką siłę ma ruda, zaraz po jej zgłoszeniu

RudaMaupa - 2021-04-14, 19:55

Wiadomka.

Davos - 2021-04-14, 21:25

A więc tak się dziś bawi gówniarzernia... Lord Kruszwil, psia mać
W latach 90 dostałby prztyczka w nos i by się skończyło cwaniakowanie

icywind - 2021-04-14, 21:56

Davos napisał/a:
Za moich czasów to było, teraz to nie ma młodzieży

Sorry dabos ale lata 90 były bardziej patologiczne, po prostu nikt tego nie nagrywał ani nie wrzucał w internety

Davos - 2021-04-14, 22:01

icywind napisał/a:
po prostu nikt tego nie nagrywał ani nie wrzucał w internety


No i dla mnie to już jest powód, żeby je chwalić :PP

icywind - 2021-04-14, 22:24

Jak mąż bije żonę to pewnie tez jest spoko dopóki siniaki są tam gdzie ich nie widać
Davos - 2021-04-14, 22:51

Trzymając się tej analogii to może w latach 90 było więcej mężów bijących żony niż teraz, ale przynajmniej żaden z nich sobie na tym nie nabijał fejmu
Lilith - 2021-04-14, 23:34

icywind napisał/a:
Sorry dabos ale lata 90 były bardziej patologiczne, po prostu nikt tego nie nagrywał ani nie wrzucał w internety

Oj wtedy to był syf i patola. Wysoka przestępczość, szalejące gangi, itd. dużo z nich powyjeżdżało robić syf za granicą, jak się otworzyły granice.
A teraz to może tej patoli mniej, ale nagrywa się i puszcza to w neta.

Moris299 - 2021-04-15, 00:45

ChodnikowyWilk napisał/a:
był kamerzystą lorda kruszwila, a potem zrobił własny kanał i nagrał rapową płytę


XDDDDDD polski youtube w pigułce xd

icywind - 2021-04-19, 10:43

https://antyweb.pl/kamerzysta-kamus-aresztowany/
:grimer:

ChodnikowyWilk - 2021-04-19, 17:58

Jednego debila mniej. :1m:
Davos - 2021-04-19, 18:39

:clap:
JankielKindybalista85 - 2021-04-19, 19:47

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jednego debila mniej. :1m:

Niestety nie. W Polsce nie ma kary śmierci.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group