To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Kosz - Noworoczne waśnie to niestety nie baśnie

icywind - 2021-01-04, 22:44

ChodnikowyWilk napisał/a:

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Bzdury piszesz! Nie ma dowodów na to, że Hitler pił herbatę.


Hitler gustował raczej w byczej spermie :p

A całe forum w wilczej :brwi:

Moris299 - 2021-01-04, 23:22

Mów za siebie :foch:
ChodnikowyWilk - 2021-01-05, 13:42

icywind napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Hitler gustował raczej w byczej spermie :p

A całe forum w wilczej :brwi:


Nieprawda, za to wiem że twój stary ci wkładał zawsze 2 palce przed snem, a pewnego razu znów włożył ale rączki miał obok ciebie.

icywind - 2021-01-05, 14:46

ChodnikowyWilk napisał/a:
icywind napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Hitler gustował raczej w byczej spermie :p

A całe forum w wilczej :brwi:


Nieprawda, za to wiem że twój stary ci wkładał zawsze 2 palce przed snem, a pewnego razu znów włożył ale rączki miał obok ciebie.

To jest zachowanie poniżej wszelkiej krytyki. Lowe za co groziło wywalenie? Nazwanie morisa skończonym idiotą? Wnoszę o to samo.

macbed - 2021-01-05, 15:30

mają nazwać morisa skończonym idiotą?
ChodnikowyWilk - 2021-01-05, 16:04

Wywolales wilka z lasu, myślałem że się dissujemy a to i tak delikatny pocisk :)
Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-01-05, 17:05

incy nie jest ostatnimi czasy w nastroju na takie kłótnie. Prędzej założy ci temat w Skargach na adminów niż zacznie się z tobą bawić we wzajemne pojazdy.
icywind - 2021-01-05, 18:31

ChodnikowyWilk napisał/a:
Wywolales wilka z lasu, myślałem że się dissujemy a to i tak delikatny pocisk :)

1. ja cię nie dissowałem :sadangel:
2. to co napisałeś to już ubliżanie

widzu - 2021-01-06, 13:22

Troszkę przesadziłeś, Wilku
ChodnikowyWilk - 2021-01-06, 13:49

Icywind osmieszyl mnie mówiąc o mojej spermie, a potem obraził moją mamę a ostrzeżenia nie dostał. widzu jesteś dupa a nie obiektywny :)
icywind - 2021-01-06, 13:55

ChodnikowyWilk napisał/a:
Icywind osmieszyl mnie mówiąc o mojej spermie

Odkąd to jest obraźliwe

ChodnikowyWilk - 2021-01-06, 13:58

Odkąd sugerujesz że wszyscy użytkownicy są w mojej spermie. Z resztą ja nie mam problemu z tym że tak powiedziałeś, ale musiałeś się liczyć z moim pojazdem. Następnie reagujesz płaczem, inni cię bronią , a tata widzu przychodzi i mnie ciągnie za ucho
icywind - 2021-01-06, 14:05

ChodnikowyWilk napisał/a:
Odkąd sugerujesz że wszyscy użytkownicy są w mojej spermie

Co :haha:
Powiedziałem, że całe forum GUSTUJE w twojej spermie co było nawiązaniem do zabaw w nocnych markach a ty obraziłeś mnie i mojego ojca nazywając to pociskiem
[ Dodano: 2021-01-06, 14:08 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
tata widzu przychodzi

Daddy widzu 😏

widzu - 2021-01-06, 14:14

Wilku, osta dostałeś za pojazd po rodzicach. Nie zauważyłem, że

ChodnikowyWilk napisał/a:
obraził moją mamę


ale mogłem to przeoczyć.

Zaraz sprawdzę

[ Dodano: 2021-01-06, 14:17 ]
Dalej nie widzę, może ślepy jestem, ale weźcie mi pokażcie gdzie

[ Dodano: 2021-01-06, 14:18 ]
A, dobra, na SB, nie zaglądałem tam.
No to było przegięcie w drugą stronę.

[ Dodano: 2021-01-06, 14:19 ]
No już, mój "brak obiektywizmu" był związany z nienadrobieniem SB. ¯\_(ツ)_/¯

icywind - 2021-01-06, 14:20

Tatuś widzu mnie ukarał :brwi:

Daj jeszcze warna mandolinie jak idziemy za ciosem

Davos - 2021-01-06, 14:23

Jezu, co tu się wyrabia 0_o


ChodnikowyWilk napisał/a:
Icywind osmieszyl mnie mówiąc o mojej spermie, a potem obraził moją mamę a ostrzeżenia nie dostał


Może jestem ślepy, ale w którym miejscu on obraził Twoją mamę? No i ja się zgadzam z Widzem, Twój żart był dużo cięższego kalibru niż żart Icka

[ Dodano: 2021-01-06, 14:28 ]
A, ok, post Widza wszystko wyjaśnił. Też nie nadrobiłem szałta. No to znów się zgadzam z Widzem, obydwa osty zasłużone za pociski po rodzicach. I skończcie już to, plz

macbed - 2021-01-06, 14:34

stać was na lepsze dramy imo
ChodnikowyWilk - 2021-01-06, 14:44

Ale wy serio nie ogarniacie że to jest żart typu "twoja stara"? I to icy zaczął, ja po prostu byłem lepszy wiec teraz płacze :)

W takim razie cały ten temat, i wszyscy użytkownicy dostają ode mnie warna :)
http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=1415

Jakbyscie poszli na standup w stylu standuper obraża randoma z widowni to by wam dupa pękła

Davos - 2021-01-06, 15:14

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jakbyscie poszli na standup w stylu standuper obraża randoma z widowni to by wam dupa pękła


Mi by nie pękła, bo standup rządzi się swoimi prawami, ale jak ktoś idzie na standup to wie czego się spodziewać, a forum to trochę inna bajka, każdy ma inny poziom wrażliwości. Jedni mają wyjebane na wszelkie pociski, a inni to wezmą do siebie i się obrażą.
No i bez obrazy, ale gdyby mi standuper rzucał tekstami z kategorii "twoja stara" to żądałbym zwrotu kasy za niski poziom żartów :troll:

macbed - 2021-01-06, 15:19

Cytat:
Jedni mają wyjebane na wszelkie pociski, a inni to wezmą do siebie i się obrażą.

sprawa przybiera inny obrót kiedy do nas dotrze że jak ktoś kogoś z premedytacją obraża to tak naprawdę wyraża poziom jaki sobą reprezentuje, przykładowo jak w kimś jest dużo żalu bo chujowo mu się układało w życiu to będzie przelewać ten żal na innych - co wcale nie oznacza że z "ofiarą" jest coś nie tak, po prostu ktoś ma "niski" stan emocjonalny i próbuje zarazić nim innych, żeby samemu poczuć się lepiej

podobnie jak ktoś jest wkurwiony to będzie reagować z poziomu wkurwienia, co dość mocno zaburza obiektywność osądów, wszyscy znamy sytuację gdy mówimy "za dużo" i potem tego żałujemy bo tak naprawdę tacy nie jesteśmy

https://www.domowezawirowania.pl/ktos-mnie-obraza/

no chyba że mówimy o żartach w stylu twojej starej to tutaj już nie rozumiem fochów xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group