To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Być, albo nie być, oto jest pytanie...

Saskia - 2020-10-22, 09:27

widzu, jest okej :)
ChodnikowyWilk, mieszkam w domku na wsi od trzech lat, wcześniej mieszkałam w bloku i powiem, że... w sumie zależy i chyba wolę coś pomiędzy.
Mega lubię szlajać się nocami po mieście, chodzić do kina, do teatru i... w mieście zawsze coś się dzieje. Z drugiej strony, lubię też wychodzić tuż po pracy na spacer do lasu, pracować w ogrodzie i fakt, że u mnie maseczki są zbędne i nie jestem uwięziona w czterech ścianach.
Mieszkając w mieście cholernie tęsknię za niektórymi rzeczami ze wsi, a na wsi - za niektórymi z miasta. To ciut nie do pogodzenia.
Moris299, ani ten, ani ten.
Nadir, nie lubię sernika, ewentualnie jakiś rodzaj sernikobrownie z owocami.
icywind, jestem fanką serów pleśniowych.

icywind - 2020-10-22, 10:29

Serwolucja czy tytania? :hm?:
Davos - 2020-10-22, 19:14

SaskiaPride napisał/a:
mieszkam w domku na wsi od trzech lat, wcześniej mieszkałam w bloku i powiem, że... w sumie zależy i chyba wolę coś pomiędzy.
Mega lubię szlajać się nocami po mieście, chodzić do kina, do teatru i... w mieście zawsze coś się dzieje. Z drugiej strony, lubię też wychodzić tuż po pracy na spacer do lasu, pracować w ogrodzie i fakt, że u mnie maseczki są zbędne i nie jestem uwięziona w czterech ścianach.
Mieszkając w mieście cholernie tęsknię za niektórymi rzeczami ze wsi, a na wsi - za niektórymi z miasta. To ciut nie do pogodzenia.


Wiem co masz na myśli :piwo:

ZSK - 2020-10-23, 11:30

Davos napisał/a:
Wiem co masz na myśli


Ja też :piwo:

ChodnikowyWilk - 2020-10-23, 12:36

No i ja do tercetu :piwo:
Saskia - 2020-10-23, 20:37

Davos, ZróbmySobieKupę, ChodnikowyWilk, niezły z nas czworokącik ;)
icywind, Tytania. Królowa elfów zawsze u mnie wygra. Co prawda, mam raczej słabość do Puka, ale co ja będę wybrzydzać - elf to elf!

icywind - 2020-10-23, 20:49

Ale Erza nie jest królową elfów
macbed - 2020-10-23, 21:05

SaskiaPride, skąd chęć dołączenia do forum?

ciekawy jestem bo rzadko mamy nowych użytkowników

[ Dodano: 2020-10-23, 21:06 ]
icywind napisał/a:
Ale Erza nie jest królową elfów


nooo po konflikcie z Evergreen można powiedzieć że przyklepała swoją pozycję królowej wróżek a to całkiem blisko

icywind - 2020-10-23, 21:17

macbed napisał/a:
wróżek

Wróżki =/= elfy, ja pierdolę.
Prawdziwą królową wróżek to jest Elaine

[ Dodano: 2020-10-23, 21:18 ]
Chociaż jest siostrą króla, ale bliżej niżErza

Saskia - 2020-10-23, 21:51

icywind, dość skomplikowane i ginie w tłumaczeniu. W niektórych źródłach - królowa elfów, w innych - wróżek. Bardziej funkcjonuje jako Sidhe albo Fae. Po Shakespearze też pod imieniem Mab.
Więc po polsku wróżki i elfy mogą funkcjonować też zamiennie. Zależy od tłumaczenia. Czasem nawet pixie są nazywane z bliżej nieokreślonych powodów wróżkami, a czasem elfami, a czasem elfy są dopasowywane do mitologii stricte skandynawskiej, czasem nazywa się elfami skrzaty, a czasem - wszystkie faerie. Ogólnie to mamy totalny misz masz jeżeli chodzi tutaj o terminologię i każdy tłumacz używa całkowicie innej, co jeszcze dodatkowo komplikuje sprawę.

macbed, co nieco o nim słyszałam, potrzebowałam poznać nowych ludzi, którzy wydadzą mi się ciekawi. A poznawanie nowych, ciekawych ludzi w realu jest ciut utrudnione w tym roku niestety.

macbed - 2020-10-23, 23:14

SaskiaPride napisał/a:
macbed, co nieco o nim słyszałam, potrzebowałam poznać nowych ludzi, którzy wydadzą mi się ciekawi. A poznawanie nowych, ciekawych ludzi w realu jest ciut utrudnione w tym roku niestety.


taa znam to :/
fora internetowe niestety odchodzą w niepamięć i zastępują je grupy facebookowe, chciałbym trafić na taką gdzie znajdę ludzi z którymi się fajnie dogadam

uważam że tu na forum są ciekawi ludzie więc dobrze trafiłaś

Moris299 - 2020-10-23, 23:43

macbed napisał/a:

fora internetowe niestety odchodzą w niepamięć i zastępują je grupy facebookowe, chciałbym trafić na taką gdzie znajdę ludzi z którymi się fajnie dogadam


^mnie to mega smuci. Grupy facebookowe się do nieczego nie nadają.
Ciągle te same wiecznie powtarzające się pytania, brak profesjonalnej pomocy a jak ktoś ci pomoże to za miesiąc znowu padnie to samo pytanie bo grup na fb żadne google nie zaindeksuje więc nikt nie znajdzie odpowiedzi szukając w google xd
do tego średnia długość życia posta to kilkanaście godzin gdzie na forach tematy żyją latami

Nadir - 2020-10-23, 23:45

I nie ma anonimowości. :(
Saskia - 2020-10-23, 23:55

Moris299, dobrze zarządzana grupa jednak działa, choć w bardzo ograniczonej tematyce. Bardzo fajnie funkcjonuje na przykład grupa "Podróżniczki". Choć fakt - to, że wątek zaraz umiera jest dość smutne.
Sporo fajnych osób poznałam też w Alchemii Sztuki, ale tu znowu - zamknięty światek osób zajmujących się rękodziełem oraz zafiksowanie na warsztaty i tworzenie. Do tego same baby xD
Na powtarzające się pytania są modernatorzy, obowiązek stosowania hashtagów i lupka.
macbed, Cel ciut osiągnęłam, efekt ciut przebił oczekiwania, niestety nie spełnił wszystkich. Stąd dalej szukam kontaktu z ludźmi i osób ciekawych, ale w innych miejscach.
Ehh...odkąd zaczęłam mieć babskie zainteresowania wszystko staje się trudniejsze xD I od kiedy stałam się za stara na wiele rzeczy :haha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group