To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Radio 357

Moris299 - 2020-10-05, 16:11
Temat postu: Radio 357
Czyli nowe radio byłych członków Radiowej Trójki którzy odeszli z radia po aferze

Było kiedyś takie radio... i już go nie ma. Ale radio to ludzie, a nie budynek czy częstotliwość. Gramy więc dalej! Dla Państwa i z Państwem. Wiedzą Państwo, jakie radio chcemy robić, bo robiliśmy je przez lata. A teraz wreszcie będzie brzmiało tak, jak powinno, a nie tak, jak musiało.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów.


Zasady które będą obowiązywać:
1. Żadnych partyjnych układów
2. szacunek dla różnych pogladów
3. Żadnych reklam
[i parę innych]

Póki co jest pomysł - ale potrzeba kasy na realizację.
https://patronite.pl/radio357

macbed - 2020-10-05, 16:27

super inicjatywa, mam nadzieję że się uda
JankielKindybalista85 - 2020-10-05, 18:49

Zaraz zaraz a to ci co odeszli z trójki nie założyli już jakiegoś radia, które się zaraz wypierdoliło z rowerka z powodu swojego niedostatecznie lewackiego lewactwa bo naczelny prawidłowo mówił o tęczowym Margolciu per "on"?

To inna ekipa czy ta sama tylko inaczej czy co?

ChodnikowyWilk - 2020-10-05, 18:50

Eee, ale to się miało nazywać Radio Nowy Świat
JankielKindybalista85 - 2020-10-05, 18:52

ChodnikowyWilk napisał/a:
Eee, ale to się miało nazywać Radio Nowy Świat

Asa czyli to jednak ci sami. Może po tym zamordystycznym absurdzie z wywaleniem naczelnego, za to co pisałem, doszli do wniosku że nazwa się skompromitowała i trzeba będzie hehehe, nowszy wspanialszy świat radiowy budować hehe incognito.

Moris299 - 2020-10-05, 19:09

ChodnikowyWilk napisał/a:
Eee, ale to się miało nazywać Radio Nowy Świat


RNŚ już istnieje ale ma inny skład niż będzie miało Radio 357.

JankielKindybalista85 - 2020-10-05, 20:25

To już mamy dwa radia z tych co odeszli z trójki? To tam był chyba niezły przerost etatów. :troll:
ZSK - 2020-10-06, 10:15

A słuchaliście trójki?
widzu - 2020-10-06, 10:51

Nie xD
JankielKindybalista85 - 2020-10-06, 12:23

ZróbmySobieKupę napisał/a:
A słuchaliście trójki?

Ani trójki, ani innego radia.

Moris299 - 2020-10-06, 12:30

Rzadko mi odbierało trójkę ale jakbym miał wybór Eska, RMF albo Trójka to bym słuchał Trójki. Ale na szczęscie od kiedy nie mieszkam w Bydgoszczy to odbieram też Antyradio i to zwykłe tego słucham, Trójki słuchałem bardzo rzadko ale zdarzało się. Chociaż i tak radia słucham tylko jak jadę gdzieś autem na tyle blisko, ze nie chce mi się włączać Spotify żeby słuchać muzyki z telefonu w aucie xd
macbed - 2020-10-06, 13:44

Trójka i Zet czasem w aucie, teraz tylko Zet od święta
ZSK - 2020-10-06, 19:20

Trójka bardzo hermetyczna i pod sprecyzowane gusta była z tego co słyszałem. Podobna playlista co właśnie w antyradio chyba.
Lilith - 2020-10-06, 19:25

Zobaczyłam, że napisałeś tu posta, ale myślałam, że będzie to coś w stylu "sram na to radio, w Internecie są ciekawsze rzeczy" XD
Anonymous - 2020-10-06, 19:52

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Trójka bardzo hermetyczna i pod sprecyzowane gusta była z tego co słyszałem. Podobna playlista co właśnie w antyradio chyba.


Antyradio dla kuców, Trójka dla starych kuców.

ChodnikowyWilk - 2020-10-06, 22:02

Nie słucham radia, za to chętnie telewizyjne stacje muzyczne, moje ulubione to mtv music i kino polska muzyka, choć teraz doszedł fajny kanał o nazwie mtv 90, puszczający muzę z lat 90.
Moris299 - 2020-10-06, 22:20

ChodnikowyWilk napisał/a:
moje ulubione to mtv
:patyk:
ChodnikowyWilk - 2020-10-06, 22:36

MUSIC
MUSIC

[ Dodano: 2020-10-06, 22:37 ]
Uważam że całkiem spoko modna nuta do posłuchania, bez nerwowego sięgania po pilota bo gówno, co ma miejsce na esce i 4fun, ale to moja opinia

Davos - 2020-10-06, 22:48

Jak jadę autem to odpalam Radio Złote Przeboje (dla muzy z lat 90 i 80), Meloradio, RMF Classic (dla muzy filmowej) albo Rock Radio. Dla mnie idealny zestaw, poza oczywiście muzą z odtwarzacza mp3.
Trójki nigdy jakoś specjalnie nie słuchałem, bo jak jadę samochodem to nie lubię słuchać przegadanych audycji. Zresztą z tego samego powodu nie słucham też np. jedynki.

A co do Radia Nowy Świat to pracuje ze mną taka jedna dziewczyna, co to zachwycała się dziennikarzami, którzy odeszli z trójki, jacy to oni niezależni i odważni, że zdobyli się na ten krok, zaryzykowali i założyli swoje radio... No a potem trafiła się inba z Jedlińskim i wyszło, jacy ci dziennikarze są naprawdę niezależni i na ile swobodnie mogą głosić swoje poglądy :PP

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-10-06, 23:38

Przeczytałem jak oni widzą działanie tego radia. Wpływów politycznych może nie będzie, ale boje się, że sponsorzy będą chcieli za bardzo wpływać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group