To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Elon Musk

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-09-19, 17:28

Nie wiem czy wiecie, ale Tesla już od jakiegoś czasu ma zyski. Dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęło tak być po tym jak wywalili Elona z władz tej firmy.
Anonymous - 2020-09-19, 17:55

Moris299 napisał/a:

Za to inni miliardzerzy nie są szkodliwi? :V


Wszyscy sa, z Bezosem na czele.

Moris299 - 2020-09-19, 17:58

Ja bym bardziej skłaniał się ku 99% ludzkości jest szkodliwa :P
macbed - 2020-09-21, 14:26

nigdy nie zrozumiem argumentu "on jest spoko bo inni miliarderzy też są źli więc wszystko git"

[ Dodano: 2020-09-21, 15:28 ]
rottingham napisał/a:
Moris299 napisał/a:

Za to inni miliardzerzy nie są szkodliwi? :V


Wszyscy sa, z Bezosem na czele.


tak tylko przypomnę
https://mkorostoff.github.io/1-pixel-wealth/

Moris299 - 2020-09-21, 16:41

macbed napisał/a:
nigdy nie zrozumiem argumentu "on jest spoko bo inni miliarderzy też są źli więc wszystko git"


a ja widzę w tym tylko socjalistyczne marudzenie, że bogactwo jest złe i wszystko co robią bogaci jest złe. Musk ruszył technologię i rozwój w niektórych dziedzinach o 10-15 lat do przodu. Za to uniwersytety i centra badań finansowane przez państwo to nieraz cofają ludzkość w rozwoju zamiast pchać...

ChodnikowyWilk - 2020-09-21, 16:45

To prawda. Niemniej nie miałem pojęcia o tych niewygodnych faktach, i to z pewnością kładzie cień na poczynaniach elona.
Moris299 - 2020-09-21, 16:55

Część z argumentów jest naciągana a druga część jest normą. Nikt nie będzie płacił swoim pracownikom więcej tylko dlatego, że jest miliarderem a na temat linku macbeda już się wypowiadałem. To, że majątek Bezosa jest warty 200mld nie oznacza, że ma tyle pieniędzy na koncie.
widzu - 2020-09-21, 17:59

Moris299 napisał/a:
To, że majątek Bezosa jest warty 200mld nie oznacza, że ma tyle pieniędzy na koncie.


To akurat fakt, większość tego jest w budynkach/akcjach, których nikt nie kupi. Zamrożony majątek.

Lilith - 2020-09-21, 20:18

ChodnikowyWilk napisał/a:
to z pewnością kładzie cień na poczynaniach elona

Taki Jobs to też był ponoć kawał skurwysyna, a jednak stworzył jedną z najpotężniejszych marek na świecie.

ChodnikowyWilk - 2022-04-25, 20:51

Elon kupił twittera za 44 miliardy dolarów.

https://biznes.wprost.pl/technologie/10699447/twitter-ma-nowego-wlasciciela-elon-musk-wylozyl-44-mld-dolarow.html

Moris299 - 2022-04-25, 21:11

:funfunfun: :funfunfun:
JankielKindybalista85 - 2022-04-26, 08:21

Od kiedy Trump znowu na Twitterze a ten kutas, były szef ćwierkacza, w dole z gównem i wężami?

A swoją drogą przeczytałem dokładniej tytuł tematu i mi się przypomniała Stara reklama Heyah o Johnie 11 Palców: był erudyta, był estetą, był kimś. Zwykły chłopak z Podlasia.

A swoją drugą drogą to Musk to pieprzony Lex Luthor tylko w prawdziwym świecie. No a na pewno jest lepszym Lexem Luthorem niż Jesse Eisenberg. 😄

widzu - 2022-04-26, 10:03

JankielKindybalista85 napisał/a:
mi się przypomniała Stara reklama Heyah o Johnie 11 Palców


https://www.youtube.com/watch?v=DHdjbgaW_9c

ZSK - 2022-04-26, 10:39


JankielKindybalista85 - 2022-04-26, 13:26

Lewyca już kurwa cała zapłakana bardziej niż huzar do swej Basi w mazurkudabroskiego 🤣🤣

A ja powiem to, co mówiła na tym forum, i to nie raz, Love we własnej osobie (odwołanie do ałtorytetó huehue): jak prawicy źle i płacze że ją cenzurują to jest wolny rynek, niech se założy swoje media i se je kupi. Po czym Lex Luthor kupuje Twittera a lewica co na to? Hehehe.

Inna sprawa że twierdzenie że Musk jest prawicowy to kompletna bzdura. On tylko nie jest "woke" pojebany.

A na koniec: może złożymy mu ofertę kupna forum. Nawet za psi chuj,czyli tyle, ile jest warte. Jutro byśmy mieli 20 tysięcy nowych użytkowników i 17508651 gości. I tylko połowa z nich to boty.😄

ZSK - 2022-04-26, 14:13

JankielKindylibalista85 napisał/a:
może złożymy mu ofertę kupna forum. Nawet za psi chuj,czyli tyle, ile jest warte.


Myślę, że 21,37zł to stosowna kwota.

[ Dodano: 2022-04-26, 15:54 ]
JankielKindylibalista85 napisał/a:
A ja powiem to, co mówiła na tym forum, i to nie raz


A jak już tak nawiązujemy, to wyjadę z taką malutką dygresją. Mianowicie, w nawiązaniu do Twoich słów, przypomniało mi się jak moja dziewczyna czytała mi komentarze do postu z jakiejś "babskiej grupki" na fb (wcale nie dyskryminacja ze względu na płeć) gdzie dziewczyna przyszła się wyżalić, że jej facet wydaje kasę na onlyfans. Mieli w związku umowę, że on może oglądać p0rno, więc to jego wina, że ona niedoprecyzowała co miała na myśli, a teraz ją boli. Zawsze sprawia mi ogromną satysfakcję słuchanie jak dwie grupy przekonanych o własnej nieomylności i nieskończonej tolerancji wobec siebie samych i własnych przekonań, ale jednak jakimś cudem mających odmienne zdanie kobiet, ścierają się bezlitośnie w komentarzach. No więc tym razem głosy kobiet mówiących, że oczywiście facet chuj, a płacenie i oglądanie gołych bab to najgorsza zbrodnia; stanęły naprzeciwko m.in. seksworkerek, które stanowczo twierdziły, że to godne pochwały, iż ów mężczyzna wspiera niezależne twórczynie i płaci za to co ogląda, bo darmowe strony z filmami to tylko i wyłącznie oczywisty wyzysk kobiet tam pracujących. Ach jaka piękna burza to była. Brązowa breja beztrosko płynęła godzinami, jak niegdyś na Wisłą w stolicy.

No to tak w luźnym odniesieniu do wolności słowa, które, mam nadzieję, 'Ilon' będzie teraz pielęgnował jak obiecuje.

JankielKindybalista85 - 2022-04-26, 18:44

Piękna to być musiała dyskusja. Zazdraszczam że mogłeś doświadczyć jej ze swoją dziewczyną. Dobre dziewczyny są dobre a złe dobre tylko do jednego. No i są lewaczki żarliwe - marnotrawstwo zasobów kluczowych takich jak cycki i powietrze.

[ Dodano: 2022-04-26, 19:45 ]
A co do 21,37 zł to owszem, dobra kwota, ale jednak rozglądam się po tym forum i muszę stwierdzić że gratis to uczciwa cena.

Antybristler - 2022-04-26, 18:54

Lelon taki bogaty, a stuwą nie poratuje.
widzu - 2022-04-27, 10:19

Antybristler, a pytałeś?
Antybristler - 2022-04-27, 10:26

Tak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group