To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Jedna wielka aktywność w mapach Googla

ChodnikowyWilk - 2021-11-20, 19:54

Na telefonie tip z kursorem nie działa :haha:
Moris299 - 2021-11-21, 01:00

można przyłożyć kartę płatniczą, albo kartkę :-) :PP
icywind - 2021-11-21, 01:52

Moris299 napisał/a:
Te koła nie poruszają się, nie zmieniają kształtu, nie zmieniają rozmiaru, nie wykonują żadnego ruchu, można to łatwo sprawidzić ustawiając kursor na krawędzi.


Obrazek

Najśmieszniejsze w tym obrazku jest to,że strzałki są zupełnie zbędne. Zasłoń je sobie palcami i dalej będzie działać

Lilith - 2021-11-21, 13:08

Pokazałam bratu iluzję. Twierdzi, że jest oszukane i jak się spotkamy, to on mi to udowodni xD
icywind - 2021-12-07, 12:21

Znowu dzwonił do mnie ten bot z ekologiczne województwo czy jak to tam. To do mnie
- jakie jest miejsce pana zamieszkania
- nie podam pani tej informacji
- jakie jest miejsce pana zamieszkania
- nie podam pani tej informacji
- jakie jest miejsce pana zamieszkania
- mieszkam na Marsie
- nie usłyszałam, jakie jest miejsce pana zamieszkania
- kolonia na Marsie
- yhym, ja tu sprawdziłam, że to co oferujemy jest dostępne też w pana regionie
:haha:
ale kudos dla rozwoju sztucznej inteligencji bo jak pierwszy raz z tym gadałem do myślałem,że to człowiek

[ Dodano: 2021-12-07, 12:22 ]
- mieszka pan w bloku czy domu jednorodzinnym
- mieszkam na Marsie
- mieszka pan w bloku czy domu jednorodzinnym
- w bunkrze na Marsie
- to dziękuję za rozmowę *rozłącza się*

ZSK - 2021-12-07, 12:35

Rozczarowujące jest takie szybkie pożegnanie z jej strony. Mieszkam w bunkrze i co? I już cię nie interesuję? Już nie chcesz ze mną rozmawiać?

Ech, ewidentnie leciała na kasę.

icywind - 2021-12-07, 14:14

Ona ma fajną odpowiedź jak ją zapytasz czy jest botem i za każdym razem jest tak samo robotyczna, że wcale nie tylko dużo pracuje i tak brzmi po 8 godzinach
Lilith - 2021-12-09, 23:14

https://youtu.be/QQv_uLuyMnU

Pierwsze nagranie wykonania hymnu Polski z 1901 roku. Mam wrażenie, że ta melodia i tempo się różnią :spiew:

JankielKindybalista85 - 2021-12-10, 01:23

Pewnie że się różnią bo hymnem powinna być Rota.

[ Dodano: 2021-12-11, 01:01 ]
YouTube znowu coś pozmieniał w layoucie, sposobie odtwarzania i ilość i reklam? Bo nie było mnie na nim kilka dni i wygląda nagle na już ostatecznie i kompletnie upośledzony. Przynajmniej na telefonie. Jakie to jest gówno to niech mnie chuj...

Moris299 - 2021-12-11, 01:35

https://vancedapp.com/

[ Dodano: 2021-12-11, 01:35 ]
apka youtuba bez reklam

JankielKindybalista85 - 2021-12-11, 08:39

Ależ znam. Ale YouTube po prostu zaczął wyglądać jak gówno. Że znikają dislajki słyszałem ale że przy okazji wszystko inne będzie dziwaczne że nie wiem jak się nawet dostać do komentarzy to się nie spodziewałem.
Lilith - 2021-12-11, 14:27

JankielKindybalista85, jakby Cię wkurzał layout na kompie, to możesz użyć stylisha.
JankielKindybalista85 - 2021-12-11, 17:29

Powiem tak: to co się wyprawia z tą stroną to kolejny z milionów dowodów, że dla dobra ludzkości każda wielka firma tuż przed przekształceniem się w mega korporację powinna być cięta, gięta, dzielona, parcelowana i poddawana nadzorowi, a w przypadku oporu bezwzględnie niszczona. Korporacje to wyłącznie zło. Jebać jutub. :)
icywind - 2021-12-11, 17:50

JankielKindybalista85 napisał/a:
Powiem tak: to co się wyprawia z tą stroną to kolejny z milionów dowodów, że dla dobra ludzkości każda wielka firma tuż przed przekształceniem się w mega korporację powinna być cięta, gięta, dzielona, parcelowana i poddawana nadzorowi, a w przypadku oporu bezwzględnie niszczona.

I opodatkowana
JankielKindybalista85 napisał/a:
Jebać jutub.

Problem w tym, że nie ma alternatywy która miałaby porównywalną ilość treści, takie serwisy nie działają jak normalny produkt który możesz wymienić na inne i spełnią tą samą funkcję. Tutaj im większy monopol tym więcej treści a im więcej treści tym większy monopol. Gdyby wszystko co tworząużytkownicy było ogólnodostępne i serwisy różniły jedynie sposobem przekazywania, funkcjami czy kontami premium to można by w ogóle mówić o jakiejś możliwej konkurencji.

Lilith - 2021-12-11, 17:58

JankielKindybalista85 napisał/a:
Powiem tak: to co się wyprawia z tą stroną to kolejny z milionów dowodów, że dla dobra ludzkości każda wielka firma tuż przed przekształceniem się w mega korporację powinna być cięta, gięta, dzielona, parcelowana i poddawana nadzorowi, a w przypadku oporu bezwzględnie niszczona. Korporacje to wyłącznie zło. Jebać jutub.

Nie sądziłam, że Jankiel jest taki antykorporacyjny :O

icywind - 2021-12-11, 18:01

A Google jużdawno powinno się siłą podzielić
ChodnikowyWilk - 2021-12-11, 21:55

No ale ewidentnie jest nisza, żeby powstał konkurencyjny portal dla youtube. Tylko musiałby pewnie wnieść coś rewolucyjnego żeby się przebić. Może więcej płacić tworcom i nie cenzurować tak bardzo treści?
Moris299 - 2021-12-11, 22:36

ChodnikowyWilk napisał/a:
Może więcej płacić tworcom
a skąd weźmiesz na to kasę? Google ma swój cały ogromny AdSense, 99% reklam w internecie jest na tym oparte, nie uda ci się z AdSense proponować twórcom większej kasy, musiałbyś stworzyć cały nowy system reklam a zrobić konkurencji dla Google też się nie da na tym polu bo Google ma całą twoją historię wyszukiwania, lokalizacji, zakupów itd. więc mogą bardzo dokładnie profilować reklamy a co za tym idzie brać od reklamodawców większą kasę za dokładnie sprofilowane reklamy.
ChodnikowyWilk - 2021-12-12, 00:16

To w takim razie pomysł z kasą odpada.
Moris299 - 2021-12-12, 02:46

generalnie to Facebook by mógł chyba jako jedyny wejść, mają kasę, mają wiedzę ale FB i Google działają w zmowie by sobie nie wchodzić w drogę i nie konkurować.

[ Dodano: 2021-12-12, 02:50 ]
Kiedyś czytałem o tym, że obecnie najłatwiej było by wejść redtube lub porhubowi :D Mają:

-wiedzę na temat utrzymywania stron z filmikami
-oprogramowanie serwerowe i klienckie opracowywane przez lata, zgodne ze standardami, dobrze zoptymalizowane
-sprzęt który utrzyma ogromny ruch

Oczywiście musieliby zrobić całkiem nową markę tylko dla normalnych filmów, tak by się nie kojarzyła z macierzystą marką, przerobić wizualnie design stron na neutralny itd. itp.. ale gdyby ktoś miał wejść z konkurencją to oni mieli by najłatwiej :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group