To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Jedna wielka aktywność w mapach Googla

Moris299 - 2021-04-16, 12:58

kotmaalealamakota napisał/a:
zy ja wiem... wbrew pozorom jest dużo niby brzydkich, grubych czy tam ogólnie uważanych za nieatrakcyjne kobiety, które robią mega karierę, hajs i się wybijają na świecie.

bo różne ludzie mają pojebane fetysze xd i nawet na takim onlyfans czy showup nawet jak jest gruba czy niska, czy ma obwisłe cycki czy małe czy nieważne co to i tak znajdzie kółko adoratorów xD

JankielKindybalista85 - 2021-04-16, 13:29

Lolka by się na kamerkach wystylizowała na Bunię i trzepała hajs na fetyszystach gumisiów. A na pewno tacy są bo w dzisiejszym świecie każde gówno wypłynie w Internecie. A im rzadszy fetysz tym mniej odbiorców, ale tym więcej zapłacą. I jeszcze by mogła być ciągle najebana winiaczem w robocie że niby sok z gumijagód łyka żeby ostrzej skakać po dildosie. Robota idealna. A Antek by co jakiś czas przemykał w tle w stroju Grafiego i mamrotał wkurwiony, że musi jej dziś wieczorem przetkać tunele bo ogry zawaliły gruzem.

Człowieku współczesny: pierdol mainstream. Znajdź swoją niszę, i jak lewak, żryj w niej i żyj. I bądź szczęśliwy.

Davos - 2021-04-16, 23:08

Nakręcanie fejmu to jedno, ale nawet na zwykłych portalach randkowych czy stronach typu fotka.pl najgrubsze i najbardziej zaniedbane babska potrafią mieć pod zdjęciami multum komentarzy typu "Śliczna jesteś :love: ", "Ale bym cię...", "Chcesz się umuwić" itd. :D Nie wiem czy ci kolesie serio liczą, że dzięki temu zaruchają, ale godności człowieka to oni nie mają za grosz :PP
kotmaalealamakota - 2021-04-16, 23:29

Czego to się nie robi, żeby było cimcirimcim xD
NieMamKlawiatury - 2021-04-16, 23:43

Wracałem raz z pogrzebu, powiedziałem to gościowi, a on wciąż postanowił do mnie zarywać, jeśli coś ma dupę i cycki to nie można temu odpuścić ¯\_(ツ)_/¯
JankielKindybalista85 - 2021-04-17, 01:08

NieMamKlawiatury napisał/a:
Wracałem raz z pogrzebu, powiedziałem to gościowi, a on wciąż postanowił do mnie zarywać, jeśli coś ma dupę i cycki to nie można temu odpuścić ¯\_(ツ)_/¯

No a czemu nie? Przecież kurwa to nie ciebie chowali!

widzu - 2021-04-17, 16:06

Skąd wiesz?
Moris299 - 2021-04-17, 16:41

Bo jakby ją chowali to tamten by jej nie znalazł bo by była schowana
ZSK - 2021-04-19, 15:39

Powiedzcie mi, mądrzy ludzie, czy to zgodne z prawem i konstytucją aby te przedziwne PPK same odnawiały się po czterech latach i to na barkach pracodawcy i pracownika leży aby co cztery lata składać kolejne rezygnacje?

Dla mnie to wygląda jak scam, jak złośliwa apka dosłownie.

JankielKindybalista85 - 2021-04-19, 15:58

Bo to jest scam i złośliwa apka. Ale scam i złośliwe apki nie są niezgodne z konstytucją. Są jedynie zjebane.

[ Dodano: 2021-04-19, 16:03 ]
Swoją drogą trzeba przyznać że Mateo miał niezły pomysł. PPK z punktu widzenia etatysty to wspaniała maszyna. Tylko że "głupi" Polacy znowu nie chcieli. Już pomijam czy słusznie, czy niesłusznie, a raczej jak bardzo słusznie nie chcieli, ale tutaj też PiS jak rzadko kiedy może w pełni prawilnie głosić że to wina PO. Po tym jak Rostowski zapierdolił forsę z OFE i nie zawisnął za to na latarni, kasę wrzucana do każdego kolejnego tego typu, choćby nie wiem jak dobrego, programu wprowadzanego przez jakikolwiek rząd mogłyby gwarantować armia amerykańska, Jezus Chrystus zmartwychwstały ponownie oraz sułtan kosmitów i nic by to nie zmieniło - ludzie by byli z automatu na wielkie nie. A muszę przyznać że hajs w PPK jest dużo lepiej prawnie zabezpieczony przez zajebaniem go przez rząd niż OFE, ale co z tego? Granica została przekroczona i to akurat ludzie pamiętają.

A swoją drogą to w tym pomyśle dużo bardziej bezczelna od scamu jest ta cała opłata przekształceniowa.

icywind - 2021-04-19, 16:09

ZSK napisał/a:
Dla mnie to wygląda jak scam, jak złośliwa apka dosłownie.

Wzorowali się winrarem i jego sukcesem komercyjnym

[ Dodano: 2021-04-19, 16:17 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale scam i złośliwe apki nie są niezgodne z konstytucją

Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu

ZSK - 2021-04-19, 17:44

Sugerowany sposób wypłaty tych pieniędzy też zrobił swój drobny PR. Zresztą całość brzmi na pierwszy rzut oka skomplikowanie, co też ludzi odstrasza, no i przede wszystkim mniej pieniędzy do ręki - tego nikt nie lubi.
macbed - 2021-04-21, 13:30

pamiętajcie zeby przekazać 1% podatku na ONR


Lilith - 2021-04-21, 18:58

Sam se przekazuj
ChodnikowyWilk - 2021-04-21, 22:14


Davos - 2021-04-21, 22:36

ChodnikowyWilk napisał/a:
Obrazek




Lilith - 2021-04-22, 12:35

forum.mańka.org
Davos - 2021-04-24, 01:12

Ciekawe jak tam Brutalka i nawiedzony dom, w którym mieszkała

http://forum.mistrzowie.o...p=214461#214461

widzu - 2021-04-24, 10:52

A myślisz, że czemu już się nie loguje?
Moris299 - 2021-04-24, 19:45

https://www.youtube.com/watch?v=ebv2xMUy5Gg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group