To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Beka z celebrytów i ogólnie z politpoprawnego szajsu.

JankielKindybalista85 - 2020-07-01, 14:34

Nadir napisał/a:
Przeprośmy wszyscy, że się urodziliśmy i obiecajmy, że więcej się to nie powtórzy i będzie ok.

Czarni nie będą chcieli przeprosić za to że urodzili się czarni. A wymuszone przeprosiny to nawet w podstawówce były niefajnie.

icywind - 2020-07-01, 14:44

Przepraszam, że ktoś mógł poczuć, że się urodziłem. To nie było moim zamiarem,
Nadir - 2020-07-01, 14:46

icywind, Twoja mama na pewno poczuła.
icywind - 2020-07-01, 14:47

A to sama jest sobie winna, mogła abortować
macbed - 2020-07-01, 14:48

śmieszna by była możliwość wyłączenia układu nerwowego na określony czas i bezbolesny poród

"o, coś mi wypadło"

JankielKindybalista85 - 2020-07-01, 16:06

A wcześniej przez dwa osiedla spaceru dziecko by wisiało między nogami na pępowinie jak piniata na garden party w Teksasie.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-07-01, 20:28

icywind napisał/a:
Przepraszam, że ktoś mógł poczuć, że się urodziłem. To nie było moim zamiarem,


Wybaczam ci. Znaj moje dobre serce <3

krojechleb - 2020-07-01, 20:31

icywind napisał/a:
Przepraszam, że ktoś mógł poczuć, że się urodziłem. To nie było moim zamiarem,


Jakby nie było to byś się tak nie pchał :troll:

icywind - 2020-07-01, 21:31

Nie pchałem się, obchodzę wydobyciny
Lilith - 2020-07-02, 00:04


Moris299 - 2020-07-02, 18:27

#grazynacontent
Lilith - 2020-07-02, 20:17

Wiem, tylko takie miałam skojarzenie
JankielKindybalista85 - 2020-07-02, 21:06

Tymczasem dobry dzien w ogólnodostępnych mediach. Polsat w Wydarzeniach smieszkował z niedojebów, którzy uważają szachy za rasistowskie i z algorytmu jutuba, który zdjął filmy agadmatora - jednego z fajniejszych i bardziej znanych szachowych youtuberów - bo ten non stop używa słów czarne i białe. No i w sumie powinien być wdzięczny za ten debilizm algorytmu. Miał 700tys Dubów to zaraz będzie miał drugie tyle bo dzięki tej akcji pokazał się na chwilę w telewizjach więc mu zasięgi urosły

Tuż po tym na głównej Onetu info o tym że wielki znawca Marksa i kawioru Adrian 70% podatku dla bogaczy Zandberg razem z kolegami z zarządu Razemka kasował 200 tysi na łebka rocznie partyjnych pieniędzy choć deklarował że bierze miesięcznie średnią krajową. Ojojoj... Równościowa lewica zgarnia dla siebie przywileje okłamie w żywe oczy? Szok! To się przecież nigdy w historii świata nie zdarzyło. Nigdy! Ale to chyba znowu nie jest ten prawdziwy komunizm, prawda panie Zandberg?

W każdym razie uśmiałem się solidnie.

krojechleb - 2020-07-02, 21:15

Szachy rasistowskie, to przyznam szczerze mnie lekko zaskoczyło bo o tym po prostu nigdy nie pomyślałem ale z drugiej strony nie dziwi. Ludzie to złodzieje oszuści i krętacze walczący o przywileje pod płaszczem dobroczynności i walki o równość . To z kolei mnie w ogóle nie dziwi ani nie zaskoczyło
Lilith - 2020-07-02, 21:17

JankielKindybalista85 napisał/a:
Polsat w Wydarzeniach smieszkował z niedojebów

Niespecjalnie mnie to dziwi.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

ChodnikowyWilk - 2020-07-02, 21:20

W końcu stacja która puszcza świat według kiepskich, więc mają ogromne doświadczenie
Mackers - 2020-07-02, 21:24

Post żeby zobaczyć ukrytą wiadomość
Mańka - 2020-07-02, 21:56

Mackers napisał/a:
Post żeby zobaczyć ukrytą wiadomość

Davos - 2020-07-02, 23:29

JankielKindybalista85 napisał/a:
Tymczasem dobry dzien w ogólnodostępnych mediach. Polsat w Wydarzeniach smieszkował z niedojebów, którzy uważają szachy za rasistowskie i z algorytmu jutuba, który zdjął filmy agadmatora - jednego z fajniejszych i bardziej znanych szachowych youtuberów - bo ten non stop używa słów czarne i białe. No i w sumie powinien być wdzięczny za ten debilizm algorytmu. Miał 700tys Dubów to zaraz będzie miał drugie tyle bo dzięki tej akcji pokazał się na chwilę w telewizjach więc mu zasięgi urosły

Tuż po tym na głównej Onetu info o tym że wielki znawca Marksa i kawioru Adrian 70% podatku dla bogaczy Zandberg razem z kolegami z zarządu Razemka kasował 200 tysi na łebka rocznie partyjnych pieniędzy choć deklarował że bierze miesięcznie średnią krajową. Ojojoj... Równościowa lewica zgarnia dla siebie przywileje okłamie w żywe oczy? Szok! To się przecież nigdy w historii świata nie zdarzyło. Nigdy! Ale to chyba znowu nie jest ten prawdziwy komunizm, prawda panie Zandberg?

W każdym razie uśmiałem się solidnie.


Obydwa niusy ciekawe i sam nie wiem, który bardziej :) Szachy rasistowskie... Co dalej? Może teraz ten genialny jutjubowy algorytm zdejmie wszystkie filmy czarno-białe?

Mackers - 2020-07-02, 23:31

Czarne w szachach zaczną mieć pierwszy ruch, po przewaga białego jest rasistowska.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group