To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Beka z celebrytów i ogólnie z politpoprawnego szajsu.

icywind - 2020-07-19, 22:34

Jaki w tym zysk? Może też zmienię sobie logo skoro to takie rentowne
krojechleb - 2020-07-19, 22:44

zmiana logo to wyśmienity pomysł na walkę z rasizmem. Ja dziś w imię walki z rasizmem zjadłem dwie kanapki z szynka wieczorem
JankielKindybalista85 - 2020-07-19, 22:46

A ja się spierdziałem wysilkowo cisnąć rowerem pod górę na osiedlu oświecenia. #notoracism
icywind - 2020-07-19, 22:53

Ale to ich firma i mają sobie prawo zmienić logo jak mają ochotę, co wam do tego :troll:
krojechleb - 2020-07-19, 22:55

no tak

[ Dodano: 2020-07-19, 22:56 ]
mogą też zmienić logo i atencyjnie mówić przy tym o rasizmie jak chcą

Lilith - 2020-07-19, 23:08

Ja i Antek w imię walki z rasizmem praliśmy dziś osobno białe i osobno kolorowe ciuchy.

[ Dodano: 19-07-2020, 23:08 ]
A nie, czekaj...

icywind - 2020-07-19, 23:27

Ja w ramach walki z rasizmem wobec niebieskkoskórych zmieniłem avatar. Nowy avatar zawiera również poradę dla nieszczęśliwych z powodu rasizmu
widzu - 2020-07-19, 23:29

Moris299 napisał/a:
a mi się wydaje, że firmy podążają za głupią modą dla zysku


Raczej: w obawie przed stratą zysków.

Moris299 - 2021-01-04, 16:31


tutuaj nagranie jeśli nie wierzycie xD https://mobile.twitter.com/GReschenthaler/status/1345866081815187459

macbed - 2021-01-04, 16:36

XDDDDDDDD

[ Dodano: 2021-01-04, 16:37 ]
XDDDDDDDDDDDDD

icywind - 2021-01-04, 16:56

A to nie było celowo, żeby wyśmiać modlitwy w kongresie? xD
Davos - 2021-01-04, 18:29

Mam nadzieję, że to tylko trolling, bo jak nie to wielkie lol :D


A propos celebrytów, niektórzy na forum wahają się czy przyjąć szczepionkę, a tymczasem taka Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Leszek Miller czy szefowie TVN (Edward Miszczak, Mariusz Walter) już dawno zaszczepieni. Dla naszego dobra dokonali bohaterskiego aktu wepchnięcia się przed kolejkę oczekujących na szczepienia lekarzy i pielęgniarek i z narażeniem życia załatwili sobie po kolesiowsku szczepionki, by swoim przykładem pokazać społeczeństwu, że nie ma się czego bać i warto się szczepić. Co prawda wszyscy jak jeden mąż zapomnieli o tej akcji poinformować opinię publiczną, ale na szczęście po paru dniach, gdy sprawa wyciekła do mediów, zaczęli sobie przypominać, że to przecież było dla dobra narodu. Brawa dla naszych bohaterów, takich elyt nam trzeba :clap:

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-01-04, 18:53

https://www.polsatnews.pl...wiedz-aktywisty

Pozdrawiam i polecam,
CDC

Moris299 - 2021-01-04, 19:18

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
https://www.polsatnews.pl...wiedz-aktywisty
półmózg, wczoraj na swoim FB popieral dawanie celebrytom szczepionek w pierwszej kolejności xD

A swoją drogą to mi się wydaje, że to celowe działania mające na celu zwiększenie w społeczeństwie chęci do przyjęcia szczepionki - coś na zasadzie, że zamiast kłócić się czy chcą szczepionkę będą teraz się wykłócać czemu celebryci dostali pierwsi

ZSK - 2021-01-04, 19:48

Davos, ale to jest wbrew pozorom najlepsza metoda na promocję. Skoro ktoś załatwia coś po znajomości, to to musi być zajebiste, to każdy się na to (w teorii) rzuci.
icywind - 2021-01-04, 20:01

Moris299 napisał/a:
A swoją drogą to mi się wydaje, że to celowe działania mające na celu zwiększenie w społeczeństwie chęci do przyjęcia szczepionki - coś na zasadzie, że zamiast kłócić się czy chcą szczepionkę będą teraz się wykłócać czemu celebryci dostali pierwsi

Na pewno nie jest celowe, ale może zadziałać w taki sposób.
Nie bądź gorszy od somsiada, zaszczep się przed nim xD

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-01-04, 20:41

Ja pozwolę somsiadowi się zaszczepić. Niech robi za królika doświadczalnego.
Davos - 2021-01-05, 03:11

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos, ale to jest wbrew pozorom najlepsza metoda na promocję. Skoro ktoś załatwia coś po znajomości, to to musi być zajebiste, to każdy się na to (w teorii) rzuci.


Gdyby oni przyjęli te szczepionki legalnie czyli np. w pierwszej grupie, a nie zerowej i zaszczepili się publicznie przy kamerach to skutek promocji byłby taki sam, a nie byłoby takiego niesmaku. A tak wykorzystali koneksje, żeby cichaczem się zaszczepić, a jak sprawa się rypła to wymyślili bajkę o tym, że rzekomo chcieli tym przekonywać ludzi do szczepień. Szkoda tylko, że to tłumaczenie jest kompletnie niewiarygodne :PP

icywind - 2021-01-05, 07:04

Davos napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Davos, ale to jest wbrew pozorom najlepsza metoda na promocję. Skoro ktoś załatwia coś po znajomości, to to musi być zajebiste, to każdy się na to (w teorii) rzuci.


Gdyby oni przyjęli te szczepionki legalnie czyli np. w pierwszej grupie, a nie zerowej i zaszczepili się publicznie przy kamerach to skutek promocji byłby taki sam, a nie byłoby takiego niesmaku. A tak wykorzystali koneksje, żeby cichaczem się zaszczepić, a jak sprawa się rypła to wymyślili bajkę o tym, że rzekomo chcieli tym przekonywać ludzi do szczepień. Szkoda tylko, że to tłumaczenie jest kompletnie niewiarygodne :PP

Mnie bardziej by przekonało jakby publicznie szczepili się lekarze i nagrywali oświadczenia dlaczego to bezpieczne i potrzebne, niż gdyby byli to nie znający się na niczym celebryci. Ale ja to ja

WojtekVanHelsing - 2021-01-05, 09:44

icywind napisał/a:
A to nie było celowo, żeby wyśmiać modlitwy w kongresie? xD


Nie, to pastor-demokrata.

W USA nikt by się nie posunął do szydzenia z modlitw - zawsze lepiej mieć szyby na swoim miejscu i nie mieć 9 mm ołowiu w głowie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group