To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Czy MMG zależy na upadku Mistrzów?

Lilith - 2020-06-03, 15:18
Temat postu: Czy MMG zależy na upadku Mistrzów?
Zobaczcie - na głównej wciąż te same osoby. Moje screeny ciągle spadają do archiwum.
Nie chcą nam zmienić silnika, gdyż uważają, że obumieramy jako forum. Techniczni nawet tu nie zaglądają. Ascara jako admin była łącznikiem miedzy forum a macierzystymi Mistrzami - miała inby, aż w końcu przestała pracować. W związku z tym spinamy się i pokazujemy, że nasze forum wciąż ma się dobrze i w ostatnim czasie mamy wzrost liczby postów i tematów. A oni wciąż nie chcą nas wspierać.

Przypadeg?

macbed - 2020-06-03, 15:21

myślę że po spadku popularności portalu po prostu im przestało zależeć
ChodnikowyWilk - 2020-06-03, 15:23

Formuła portalu wyczerpała się po 2 latach w zasadzie, nic się tu nie da zrobić.
Love178 - 2020-06-03, 15:42

Właściwie to był to portal z najlepszym potencjałem, bo do teraz w internecie cięte riposty mają się dobrze (zakładka "cursed comments" na reddicie to kopalnia świetnego kontentu), ale twórcy olali użytkowników, olali portal, olali siebie nawzajem ¯\_(ツ)_/¯
monjiczq - 2020-06-03, 16:09

W zasadzie po co nam mistrzowie? Ktoś tam jeszcze zagląda? XDDDD
Dead_Laugh - 2020-06-03, 16:14

monjiczq napisał/a:
W zasadzie po co nam mistrzowie? Ktoś tam jeszcze zagląda? XDDDD


Dokładnie XD Internet po prostu ewuuluje. Na Komixxy też już chyba nikt nie zagląda.

macbed - 2020-06-03, 16:39

wszystko fajnie ale forum ma się dobrze a nie mamy żadnego wsparcia technicznego
Love178 - 2020-06-03, 16:40

monjiczq napisał/a:
W zasadzie po co nam mistrzowie? Ktoś tam jeszcze zagląda? XDDDD

Ostatnio dostałam mały zawał serca, bo przez przypadek kliknęłam "przejdź do mistrzowie.org" na dole strony. A chyba to nawet do mistrzów już nie prowadzi

Moris299 - 2020-06-03, 17:32

Love178 napisał/a:
monjiczq napisał/a:
W zasadzie po co nam mistrzowie? Ktoś tam jeszcze zagląda? XDDDD

Ostatnio dostałam mały zawał serca, bo przez przypadek kliknęłam "przejdź do mistrzowie.org" na dole strony. A chyba to nawet do mistrzów już nie prowadzi


wtf xD

RudaMaupa - 2020-06-03, 17:33

Love178 napisał/a:

Ostatnio dostałam mały zawał serca, bo przez przypadek kliknęłam "przejdź do mistrzowie.org" na dole strony. A chyba to nawet do mistrzów już nie prowadzi

Hahaha, rzeczywiście :haha: co to jest :haha:

Moris299 - 2020-06-03, 17:34

Love178 napisał/a:
Właściwie to był to portal z najlepszym potencjałem, bo do teraz w internecie cięte riposty mają się dobrze (zakładka "cursed comments" na reddicie to kopalnia świetnego kontentu), ale twórcy olali użytkowników, olali portal, olali siebie nawzajem ¯\_(ツ)_/¯


ano potencjał miał, ale tak jak chyba sama kiedyś napisałaś - ludzie poprzerzucali się z memami na portale społecznościowe a bez ludzi którzy wrzucają memy nie będzie strony z memami, bo admini chodźby stanęli na głowie to nie znajdą perełek z różnych zakątków internetu

Mackers - 2020-06-03, 17:34

To już minimum kilka tygodni jest, bo kliknąłem raz, ale zapomniałem napisać.
Love178 - 2020-06-03, 17:41

Moris299 napisał/a:
Love178 napisał/a:
Właściwie to był to portal z najlepszym potencjałem, bo do teraz w internecie cięte riposty mają się dobrze (zakładka "cursed comments" na reddicie to kopalnia świetnego kontentu), ale twórcy olali użytkowników, olali portal, olali siebie nawzajem ¯\_(ツ)_/¯


ano potencjał miał, ale tak jak chyba sama kiedyś napisałaś - ludzie poprzerzucali się z memami na portale społecznościowe a bez ludzi którzy wrzucają memy nie będzie strony z memami, bo admini chodźby stanęli na głowie to nie znajdą perełek z różnych zakątków internetu

Nom, jak pisałam ten komentarz, to w sumie też ta myśl mnie naszła, że znowuż pojawia się ten ważny czynnik, ale jak już nawet naszą grupkę zniechęcili do zaglądania tam, to jednak oznacza, że mocno się postarali, aby tę stronę spartolić xD

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-06-03, 19:07

To już jest tam od dawna, tylko niektórzy dopiero teraz to odkryli :haha:
monjiczq - 2020-06-04, 11:25

Love XDDDDDDD wtf co to za strona?

CDC to właśnie pokazuje jak bardzo forumek ciągnie do mistrzów :spiew:

macbed jak Bartek tworzył forum to wsparcia technicznego tez nie było :troll: Przecież to forum stało się oficjalnym dopiero dluuuuuuugo pozniej

Love178 - 2020-06-04, 12:07

To nie ja to ustawiałam :haha:
bartek82r - 2020-06-04, 15:25

To ja ustawiałem ale już nie pamiętam z jakiego powodu. Nie wiem czy wtedy w banerze nie było coś z prezydentem związane ;)
A to był bonus o którym zapomniałem :haha:


To już chyba z rok tam wisi :haha:

Moris299 - 2020-06-04, 18:43

fotum.prezydenci.org
Ascara - 2020-06-04, 19:28

Ogólnie ja wyleciałam za działanie na szkodę portalu, więc chyba im nie zależy na upadku.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Maxx został teraz adminem, w moim przypadku to sprawiło, że miałam dużo mniej czasu na wrzucanie screenów, więc blado to widzę.

[ Dodano: 2020-06-04, 19:28 ]
P. S. Powiedz jakiś admin, czy hide widać bez pisania w temacie, czy i tak trzeba napisać?

Antybristler - 2020-06-04, 19:39

Trzeba pisać i właśnie to robię. Zobaczmy jaki z Ciebie szkodnik :D

[ Dodano: 2020-06-04, 19:40 ]
A co zrobiłaś?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group