To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z mistrzów - Najlepsze opisy "o sobie"

ChodnikowyWilk - 2014-03-24, 18:14

W prosty i oryginalny sposób poinformował że nie ma dziewczyny :P
Moris299 - 2014-03-24, 18:52

Każdy by się domyślił, że skoro rudy to i dziewczyny brak ale za sposób informowania o tym masz ode mnie brawa brzozik :D
brzozik70043704352251515 - 2014-03-24, 19:23

dzieki ale to nie tak :D zostalem zainspirowany tym
kolezka sobie jakies gole zrobil i chcialem jego troszke zdissowac ;]


na poczatku zamiast "dziewczyna" byl "pierwszy seks" ale nie wiem czy to by nie naruszalo regulaminu

a ze mna i z moja Mloda wszystko okej, za 10 dni juz bedzie u mnie w odwiedzinach :diabelek:
ps. Bartek szybko wypalales to, zaledwie chwile po zmienieniu ;]

Davos - 2014-03-25, 00:36

Niezłe Brzozik :)

brzozik70043704352251515 napisał/a:
na poczatku zamiast "dziewczyna" byl "pierwszy seks" ale nie wiem czy to by nie naruszalo regulaminu


To by było jeszcze bardziej efektowne :D I moim zdaniem by nie naruszało regulaminu, bo w którym punkcie?

Cytat:
a ze mna i z moja Mloda wszystko okej, za 10 dni juz bedzie u mnie w odwiedzinach :diabelek:


No właśnie coś mi nie pasowała ta informacja w Twoim profilu w kontekście wcześniejszych wyznań chociażby w sb ;)

brzozik70043704352251515 napisał/a:
ps. Bartek szybko wypalales to, zaledwie chwile po zmienieniu ;]


No i to jest trochę niepokojące, Bartek już nie pierwszy raz zauważa błyskawicznie zmianę w profilach, może to jednak jakiś bot? :P

AnswersMaster - 2014-03-25, 18:20

Bartek to tak naprawdę Wlsz albo inny admin, głupio być mistrzem mistrzów jako admin, wiec stworzył sobie drugie konto, które faworyzuje i otrzymuje powiadomienia o każdej zmianie. Tak to sobie właśnie wymyśliłem:)
Barbra - 2014-03-25, 18:24

a ja i Moni?!?!?! >:< >:< >:<
Moris299 - 2014-03-25, 18:50

Barbra napisał/a:
a ja i Moni?!?!?! >:< >:< >:<


Wy jesteście multikontami programisty.

monjiczq - 2014-03-25, 21:05

Barbuszka, moze on sie nas wstydzi : (
Barbra - 2014-03-25, 22:51

Moris, to było do opisu brzozika ;p

tu nam wyznaje miłość a na miszczach już nie, szuka lepszych lasek od nas

I TAK NIE ZNAJDZIESZ

Davos - 2014-03-25, 22:54

AnswersMaster napisał/a:
Bartek to tak naprawdę Wlsz albo inny admin, głupio być mistrzem mistrzów jako admin, wiec stworzył sobie drugie konto, które faworyzuje i otrzymuje powiadomienia o każdej zmianie. Tak to sobie właśnie wymyśliłem:)


To pasuje do teorii spiskowych :) A ja kiedyś przez pewien krótki czas naprawdę myślałem, że Bartek to Wlsz :P Co prawda Bartek dał swoje zdjęcie w Piwnicy, no ale Wlsz i żaden inny admin nie dał więc Twoja teoria nadal może być prawdziwa ;)

ZSK - 2014-03-25, 23:00

a nawet gdyby Wlsz dał to może to być foto z internetu ;)
Love178 - 2014-03-25, 23:12

Zdjęcia adminów mistrzów są w jednym temacie i żaden nie wygląda na Bartka, poza tym zdjęcia Bartka raczej są autentyczne... :P Ale jeżeli Bartek jest Wlsz, to nieźle się zabawił w tworzenie armii multikont i samoban na pół roku :-D
Davos - 2014-03-25, 23:22

love178 napisał/a:
Ale jeżeli Bartek jest Wlsz, to nieźle się zabawił w tworzenie armii multikont i samoban na pół roku :-D


Ale to by automatycznie zdejmowało z niego wszelkie podejrzenie i mogło uwiarygodnić główne multikonto czyli Bartka :P Intryga doskonała ;)

Teorie spiskowe rządzą! :D

widzu - 2014-03-26, 20:13

Barbra napisał/a:
tu nam wyznaje miłość a na miszczach już nie, szuka lepszych lasek od nas

I TAK NIE ZNAJDZIESZ



bartek82r - 2014-04-08, 16:16

ZrobmySobieKupe też ma ciekawy opis od pewnego czasu:









A Zabek w swoim profilu dodał info o odejściu AM



Moris299 - 2014-04-08, 22:17

Uhuhu, bartek znów inwigiluje.
Sprawdzasz nasze profile regularnie, masz nas w zakładkach zapisanych? :D

Davos - 2014-04-08, 22:26

ZSK, fajny opis :)
SlownikOrtograficzny - 2014-04-08, 22:47

Bartek w swoim CDiZŚoSPIUM (Centrum Dowodzenia i Zarządzania Światem oraz Sprawdzania Profili Innych Użytkowników Mistrzów) ma specjalne kontrolki-migacze oraz cały sztab ekspertów, który 24 godziny na dobę, 7dni w tygodniu monitoruje treść opisów "o sobie" w profilach. Dzięki czemu jest błyskawicznie informowany o każdej, nawet najmniejszej zmianie jaką wprowadzicie. Wiem, bo sam widziałem.
Davos - 2014-04-08, 22:50

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Bartek w swoim CDiZŚoSPIUM (Centrum Dowodzenia i Zarządzania Światem oraz Sprawdzania Profili Innych Użytkowników Mistrzów) ma specjalne kontrolki-migacze oraz cały sztab ekspertów, który 24 godziny na dobę, 7dni w tygodniu monitoruje treść opisów "o sobie" w profilach. Dzięki czemu jest błyskawicznie informowany o każdej, nawet najmniejszej zmianie jaką wprowadzicie. Wiem, bo sam widziałem.


Prawdopodobnie istnieje też połączenie między naszymi profilami, a profilem Bartka - gdy ktoś z nas zmieni coś w profilu, Bartek momentalnie ma o tym info na mistrzach, a dodatkowo dostaje też smsa z powiadomieniem ;)

SlownikOrtograficzny - 2014-04-08, 22:54

Davos napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Bartek w swoim CDiZŚoSPIUM (Centrum Dowodzenia i Zarządzania Światem oraz Sprawdzania Profili Innych Użytkowników Mistrzów) ma specjalne kontrolki-migacze oraz cały sztab ekspertów, który 24 godziny na dobę, 7dni w tygodniu monitoruje treść opisów "o sobie" w profilach. Dzięki czemu jest błyskawicznie informowany o każdej, nawet najmniejszej zmianie jaką wprowadzicie. Wiem, bo sam widziałem.


Prawdopodobnie istnieje też połączenie między naszymi profilami, a profilem Bartka - gdy ktoś z nas zmieni coś w profilu, Bartek momentalnie ma o tym info na mistrzach, a dodatkowo dostaje też smsa z powiadomieniem ;)


Niewykluczone, że otrzymuje także sygnał na specjalny pager, fax do pracy i polecony wysłany uber-priorytetem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group