To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Test na wiek umysłowy

Zaknafein - 2013-12-04, 08:49

Davos napisał/a:
Serio? Ale nie należysz chyba do tych ekologów, którzy w proteście przeciw budowie dróg przywiązują się łańcuchami do drzew? ;)


może wybrała green, bo lubi zielony kolor :-D

AnswersMaster - 2013-12-04, 10:41

w tym konserwatyzmie i liberalizmie chodziło o sferę obyczajową, a nie gospodarkę, przyjęł o sie określać w teorii mianem liberalzimu (z czym się nie zgadzam) lewicowe poglądy o dozwolonej aborcji, eutanazji, braku kary śmierci, równouprawnieniach, parytetach, itd. i w gruncie rzeczy wybierając liberalizm wybieraliście przeciwnie do swoich poglądów, skoro jesteście konserwatystami :D
RudaMaupa - 2013-12-04, 10:43

34? Przekręt :P Czuję się na jakieś max 20, częściej na 16-17, więc siłą rzeczy zgadzam się z ZSK - to test dla Amerykańskich idiotów :P
Sharvari - 2013-12-04, 11:40

Davos napisał/a:
Serio? Ale nie należysz chyba do tych ekologów, którzy w proteście przeciw budowie dróg przywiązują się łańcuchami do drzew? ;)

ja to zrozumiałam, że green, zielony, głupi w tym temacie, ignorujący, ale ok :/ do natury też mnie instynktownie czasem ciągnie, a co.

ZSK chyba ma rację. znajdziemy jakiś europejki odpowiednik takiej stronki i dowiemy się, że prowadzimy na tym forum przedszkole. :D

L - a - 2013-12-04, 12:07

32
Pytania bardzo przewidywalne.

Adijos - 2013-12-04, 13:43

Your mental age is
41

Serio? :O

Jemszyszki - 2013-12-04, 18:28

Your mental age is
40

;v

Pingvin - 2013-12-04, 18:54

AnswersMaster napisał/a:
w tym konserwatyzmie i liberalizmie chodziło o sferę obyczajową, a nie gospodarkę, przyjęł o sie określać w teorii mianem liberalzimu (z czym się nie zgadzam) lewicowe poglądy o dozwolonej aborcji, eutanazji, braku kary śmierci, równouprawnieniach, parytetach, itd. i w gruncie rzeczy wybierając liberalizm wybieraliście przeciwnie do swoich poglądów, skoro jesteście konserwatystami :D


+Faktycznie, zapomniałem że w stanach liberalizmem nazywa się to co u nas nazywa się po imieniu-socjaldemokrację . Zrobię ten test jeszcze raz i zaznazę conservative, zobaczę co wyjdzie.

[ Dodano: 2013-12-04, 18:59 ]
37. Więc konserwatyści są jedynie o rok mądrzejsi od lewaków. Powiedziałbym że kilkaset, ale to kwestia poglądów.

KicerK - 2013-12-04, 20:29

Zrobiłem jeszcze raz dając te same odpowiedzi, zmieniając tylko tego nieszczęsnego liberała na conservative(choć konserwatywny jakoś bardzo nie jestem to jednak ta odpowiedź pasuje najbardziej, biorąc pod uwagę, że liberał to socjaldemokrata) i wyszło mi rok więcej czyli 43(wciąż mnie dziwi czemu tak dużo).
monjiczq - 2013-12-04, 20:33

mnie wyszło 29 ;o
Pingvin - 2013-12-04, 21:04

Dawałem według mnie najgłupsze odpowiedzi (pogląd polityczny socjalizm :D ) i wyszło mi 25 więc raczej dorosły człowiek(a takie zachowanie byłoby w miare normalne dla 15 latka). Zatem odejmujcie 10 i macie wynik.
widzu - 2013-12-04, 21:36

Davos napisał/a:
Serio? Ale nie należysz chyba do tych ekologów, którzy w proteście przeciw budowie dróg przywiązują się łańcuchami do drzew? ;)


Sharv nie musi się przykuwać do drzew.
Ona najpierw upomina drogowców za offtop, a potem ich banuje.

:piwo:

Davos - 2013-12-04, 21:42

AnswersMaster napisał/a:
w tym konserwatyzmie i liberalizmie chodziło o sferę obyczajową, a nie gospodarkę, przyjęł o sie określać w teorii mianem liberalzimu (z czym się nie zgadzam) lewicowe poglądy o dozwolonej aborcji, eutanazji, braku kary śmierci, równouprawnieniach, parytetach, itd. i w gruncie rzeczy wybierając liberalizm wybieraliście przeciwnie do swoich poglądów, skoro jesteście konserwatystami :D


W sumie chyba masz rację, źle odczytaliśmy ich intencję, na szczęście ja i tak zaznaczyłem conservative ;)

Co nie zmienia faktu, że test i tak głupi, ja się czuje dokładnie na te swoje 26 lat, a nie 46 :P

Zaknafein - 2013-12-04, 21:43

Też zaznaczyłem konserwatystę B) uff.
Davos - 2013-12-04, 21:45

Pingvin napisał/a:
Dawałem według mnie najgłupsze odpowiedzi (pogląd polityczny socjalizm :D ) i wyszło mi 25 więc raczej dorosły człowiek(a takie zachowanie byłoby w miare normalne dla 15 latka). Zatem odejmujcie 10 i macie wynik.


Według mnie jakbyś zaznaczył, że jesteś zielony to pewnie dostałbyś mniej lat niż za socjalizm, bo zieloni mają chyba najwięcej zwolenników wśród młodych, no ale nie chce mi się za bardzo robić ten test drugi raz tylko po to, by to sprawdzić :P

JankielKindybalista85 - 2013-12-04, 22:01

Davos, jak na twoje 743 lata to całkiem nieźle Ci wyszedł ten test. ;)
Davos - 2013-12-04, 22:14

Dzięki, no jakoś się trzymam, nic tak nie konserwuje jak zimny szkocki klimat i nic tak nie poprawia samopoczucia jak skrócenie kilku Anglików o głowę ;) Ale ty Vincent też się dobrze trzymasz, chociaż trochę żeś ostatnio zzieleniał. Czyżby z zazdrości o utracony stołek na rzecz niejakiego Szczurka? ;)
JankielKindybalista85 - 2013-12-04, 22:24

Davos napisał/a:
Dzięki, no jakoś się trzymam, nic tak nie konserwuje jak zimny szkocki klimat i nic tak nie poprawia samopoczucia jak skrócenie kilku Anglików o głowę ;) Ale ty Vincent też się dobrze trzymasz, chociaż trochę żeś ostatnio zzieleniał. Czyżby z zazdrości o utracony stołek na rzecz niejakiego Szczurka? ;)


Już nawet specjalnie temat założyłem, żeby wytłumaczyć i pozbawić was złudzeń, że cokolwiek się zmieni bo ten Szczurek to tylko moja marionetka. A awatar zmieniłem na święta jak wszyscy. Czemu Grinch? Pamiętasz tę reklamę wyborczą, w której dzieciom będą znikały misie jak PiS dojdzie do władzy? No i popatrz: PiS nie rządzi a prezentów dla dzieci i tak nie będzie bo Polaków nie stać. I dzięki komu? Hehehehehehehehehehehehehehehe....

Davos - 2013-12-04, 22:30

A to wredny gremlin jeden :P Fajnie się z Tobą konwersuje (aż dziwne że Szkot i Anglik - bo przecież masz brytyjskie obywatelstwo - mogą się ze sobą dogadać), ale jednak trzeba się z tym wstrzymać, bo robi się za duży offtop ;)
brzozik70043704352251515 - 2013-12-04, 23:26

13


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group