To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - "Humor" wewnętrzny

Moris299 - 2021-01-25, 17:23

mi bardziej do Jankiela by to pasowało - to Jankiel częściej hejtuje muzykę z lat powyżej 2000 roku i ogólnie chyba Jankiel częściej wspomina o wspaniałości lat under 2000
Lilith - 2021-01-25, 18:00

A nie czarujmy się, to jest efekt nostalgii. Choćby nie wiem, jak dana dekada była chujowa, to ktoś w niej spędził młodość i będzie miło wspominał. Stare ludzie tęsknią do PRL, Jankiel do lat 90., ja do wczesnych 2000. itd.
Moris299 - 2021-01-25, 18:05

a ja nie tęsknię do niczego, bo każdy kolejny rok to coraz większe możliwości, odkrycia i technologie. Muzyka dziś jest tak samo dobra jak 30 lat temu, tylko z tą zaletą, że dzięki Spotify i Youtube jest dostępna tak łatwo jak nigdy dotąd a do tego nawet najmniejszy wykonawca ma łatwy dostęp do profesjonalnych narzędzi dzięki czemu dzisiejszy amator nagrywa w lepszej jakości niż profesjonaliści 30 lat temu.
Antybristler - 2021-01-25, 18:27

Moris299 napisał/a:
a ja nie tęsknię do niczego, bo każdy kolejny rok to coraz większe możliwości, odkrycia i technologie. Muzyka dziś jest tak samo dobra jak 30 lat temu, tylko z tą zaletą, że dzięki Spotify i Youtube jest dostępna tak łatwo jak nigdy dotąd a do tego nawet najmniejszy wykonawca ma łatwy dostęp do profesjonalnych narzędzi dzięki czemu dzisiejszy amator nagrywa w lepszej jakości niż profesjonaliści 30 lat temu.


Ja mam tak samo. Miło wspominam niektóre momenty dzieciństwa, ale jestem świadomy jakie też były wtedy wady.

A starej muzyki można posłuchać kiedy się chce :D

JankielKindybalista85 - 2021-01-25, 18:33

Lilith napisał/a:
A nie czarujmy się, to jest efekt nostalgii. Choćby nie wiem, jak dana dekada była chujowa, to ktoś w niej spędził młodość i będzie miło wspominał. Stare ludzie tęsknią do PRL, Jankiel do lat 90., ja do wczesnych 2000. itd.

Zależy jak zdefiniujesz "młodość". Bo mimo wszystko ja w latach 90-tych spędziłem dzieciństwo. Młodość to już XXI wiek. A mimo to...

Davos - 2021-01-25, 18:35

widzu napisał/a:
Davos, tylko jeden "twój" dymek odnosi się do muzyki, więc mówisz o całokształcie lat 90., kompletnie bez kontekstu, czyli jak zawsze.


Wspomniałem dziś o muzyce z lat 90, bo o niej ostatnio napisałem w temacie z nostalgią, który założyła Lilith. O muzyce. I ten post jak zakładam zainspirował Cię do tego komiksu, bo był najświeższy. No faktycznie dziwne, że z muzyki wspominam z nostalgią eurodance, a nie np. Justina Biebera albo Lady Gagę :PP A teraz udowodnij mi mądralo, że moje prawie 23 tysiące postów na tym forum odnosi się tylko do Gothica, Herosa, Lotr i lat 90. Bo jak nie to znaczy, że pierdolisz bez sensu, czyli jak zawsze.

JankielKindybalista85 - 2021-01-25, 18:49

Moris299 napisał/a:
mi bardziej do Jankiela by to pasowało - to Jankiel częściej hejtuje muzykę z lat powyżej 2000 roku i ogólnie chyba Jankiel częściej wspomina o wspaniałości lat under 2000

Bo to czasy sprzed przełomu. Tyle rzeczy się podziało i powstało w latach 2000-2005 powiedzmy, że nie oszukujmy się, lata 90-te są bardziej podobne do lat a nawet i 40-tych niż do dekady 2010-2020. A ja, cóż... nie żebym wolał żyć w latach 40-tych a nawet 90-tych, po prostu mnie ten rozwój i możliwości współczesności, o których piszesz, nie podniecają, nie zachwycają. No są, spoko, fajnie. Możliwości więcej, zagrożeń więcej. Więcej światła to również więcej cienia w tym przypadku. W sumie kończyłem być nastolatkiem właśnie wtedy kiedy można było się zachwycić i wsiąknąć i być na bieżąco. I jakoś tak przestałem być. Naruralnie to wyszło, samo z siebie. Mało mnie to interesuje.

Co widać w moim stosunku do obecnej muzyki: nie tyle z automatu uważam ją za chujową, co po prostu nie wykazuję zainteresowania zagłębieniem się w nią i poszukiwaniem niechujowej. Pewnie że jest taka. Ale co mnie to obchodzi skoro mam tyle wyjebistego szajsu z lat 90-tych, 80-tych, 70-tych. Niepotrzebny mi do niczego wyjebisty szajs z XXI wieku. Jeden przykład: MGMT i ich pierwsza płytka - ogarnąłem ją jakieś 5 lat po tym jak wyszła i pomyślałem "o kurwa, zajebiste!" ale absolutnie nie żałowałem że nie znałem jej na bieżąco. Wyjebane.

ZSK - 2021-01-25, 20:14

Coś w tym jest, że w pewnym wieku zatrzymuje nam się gust i to co nowe, z automatu mniej nam się podoba.

I ja tam uważam, że obecne dzieciaki mają się zajebiście z obecnymi możliwościami. Jeszcze zajebiściej niż było za moich czasów.

icywind - 2021-01-25, 20:18

Nie dożyją trzydziestki to dajcie im się nacieszyć póki mogą zamiast smętać
JankielKindybalista85 - 2021-01-25, 20:30

icywind napisał/a:
Nie dożyją trzydziestki to dajcie im się nacieszyć póki mogą zamiast smętać

Ale że kto nie dożyje trzydziestki?

icywind - 2021-01-25, 20:36

Dzieci z dzisiejszych czasów

[ Dodano: 2021-01-25, 20:36 ]
Na pewno nie ty Jankielu

JankielKindybalista85 - 2021-01-25, 20:38

A czemu by miały nie dożyć, ubożątka?
icywind - 2021-01-25, 20:43

JankielKindybalista85 napisał/a:

A czemu by miały nie dożyć, ubożątka?


Davos - 2021-01-25, 23:15

JankielKindybalista85 napisał/a:
Bo to czasy sprzed przełomu. Tyle rzeczy się podziało i powstało w latach 2000-2005 powiedzmy, że nie oszukujmy się, lata 90-te są bardziej podobne do lat a nawet i 40-tych niż do dekady 2010-2020. A ja, cóż... nie żebym wolał żyć w latach 40-tych a nawet 90-tych, po prostu mnie ten rozwój i możliwości współczesności, o których piszesz, nie podniecają, nie zachwycają. No są, spoko, fajnie. Możliwości więcej, zagrożeń więcej. Więcej światła to również więcej cienia w tym przypadku. W sumie kończyłem być nastolatkiem właśnie wtedy kiedy można było się zachwycić i wsiąknąć i być na bieżąco. I jakoś tak przestałem być. Naruralnie to wyszło, samo z siebie. Mało mnie to interesuje.

Co widać w moim stosunku do obecnej muzyki: nie tyle z automatu uważam ją za chujową, co po prostu nie wykazuję zainteresowania zagłębieniem się w nią i poszukiwaniem niechujowej. Pewnie że jest taka. Ale co mnie to obchodzi skoro mam tyle wyjebistego szajsu z lat 90-tych, 80-tych, 70-tych. Niepotrzebny mi do niczego wyjebisty szajs z XXI wieku.


^ Mam tak samo :piwo:

kotmaalealamakota - 2021-01-27, 10:06

W sumie też tak mam. I z wiekiem mam na więcej rzeczy wyjebane.
icywind - 2021-02-03, 15:20

https://vm.tiktok.com/ZMeJDxvPT/
Lilith - 2021-02-04, 22:20


ChodnikowyWilk - 2021-02-05, 17:16

Co to za strona?
Lilith - 2021-02-05, 17:56

tablica-rejestracyjna.pl

Wrzucasz tam totalnych dzbanów na drodze, ale też i możesz pochwalić danego kierowcę.

ChodnikowyWilk - 2021-02-13, 14:00




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group