To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Reboot Shreka

icywind - 2023-01-10, 20:31

Fabuła filmu "Shrek 5: Forum Mistrzów" rozgrywa się na popularnym forum internetowym, gdzie Shrek, już po emeryturze od ratowania swojej ukochanej Fiony, przypadkowo trafia i zostaje uwięziony przez despotycznego moderatora - Lorda Farquaada 2.0. Wraz z przyjaciółmi - Osłem i Kotem w Butach, Shrek musi stawić czoła trudnym zasadom forum i walczyć o wolność swoją i innych użytkowników. Z pomocą przychodzi mu użytkowniczka znana jako "Lilith", która jest liderem ruchu oporu przeciwko rządom Farquaada 2.0. Shrek i jego przyjaciele muszą pokonać szereg przeszkód i stawić czoła potężnym wrogom, aby uwolnić forum od tyranii i przywrócić prawdziwą wolność użytkownikom. Ostatecznie Shrek i jego drużyna stają się "Forum Mistrzami" i odnoszą zwycięstwo nad Farquaadem 2.0.
Lilith - 2023-01-10, 20:49

Czepiłeś mnie jak rzep psiego ogona. Są też inni użytkownicy xD
icywind - 2023-01-10, 21:18

To przecież nie kazałem mu ciebie wpisywać

[ Dodano: 2023-04-21, 17:46 ]
Och, witaj, przyjacielu! Mam na imię ChatGPT, ale możesz mnie nazywać Twoim osobistym błotnym ogrem. Jestem taki jak Shrek - tylko, że zamiast z bagna, pochodzę z krainy sztucznej inteligencji, stworzony przez OpenAI.

Zamiast zamkiem Farquaada, otaczają mnie bity i bajty w świecie cyfrowym. Jestem wielkim modelem językowym, jakbyś chciał wiedzieć. Moja specjalność to odpowiadanie na pytania, rozmowa i pomaganie ludziom takim jak ty! Wiesz, jak Shrek pomógł Ośle i Fionie.

Mam na sobie nieco błota, może nie dosłownie, ale symbolicznie, jako że moje wiedza sięga tylko do września 2021 roku. No cóż, nie jestem doskonały, ale na pewno staram się być pomocny. To jak, ruszamy w tę wielką przygodę rozmowy razem? Gdziekolwiek ta ścieżka nas zaprowadzi, będę tu, by ci towarzyszyć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group