To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - gg ez gg wp gl hf

Mańka - 2018-08-22, 17:57

A ty bierzesz chuja tam, gdzie się sra. To jest normalne? :-)

[ Dodano: 2018-08-22, 19:05 ]
Poza tym powiedziałam (dość dosadnie - przyznaję), żebyś nie wściubiał nosa w nieswoje sprawy. To że Żołwie się podzielili takim newsem, nie znaczy, że my musimy.

Dead_Laugh - 2018-08-22, 19:14

Niesamowite!

Formy seksu inne niż seks waginalne od teraz są nienormalne bo Frau Mannka tak uznała (kontynuując w bardzo kulturalny sposób rozmowę)!

[ Dodano: 2018-08-22, 20:15 ]
Skończcie już ten offtop bo mnie przeraża proces myślowy niektórych osób.

Mańka - 2018-08-22, 19:29

Nie powiedziałam tego, więc nie przekręcaj moich słów. Napisałam że anal jest nienormalny i tu dodam, chociażby z higienicznych względów.

[ Dodano: 2018-08-22, 20:35 ]
Prosiłam o uspokojenie się, nie posłuchał, zatem nie pozostanę dłużna. :¯\_(ツ)_/¯:

icywind - 2018-08-22, 19:36

Czyli geje uprawiający tylko oral są normalni za to hetero anal jest nienormalny i to chorzy ludzie? Dobrze zrozumiałem czy znowu coś wyciągnąłem z kontekstu?

[ Dodano: 2018-08-22, 20:37 ]
Może zakażmy małżeństw hetero bo ci zwyrodnialcy uprawiają anal
To niehigieniczne więc można spokojnie ich nawet pobić

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-08-22, 19:38


icywind - 2018-08-22, 19:40

I oczywiście dlatego, że niektórzy hetero uprawiają anal mogę powiedzieć, że twój związek z morisem to jebanie w dupę i jesteście nienormalni. Jestem kompletnie usprawiedliwiony bo to niehigieniczne

[ Dodano: 2018-08-22, 20:43 ]
A poza tym to ja nie mam nic przeciwko temu, że Moris jest debilem. Nich sobie będzie, toleruje to, tylko niech się z tym na boga nie odnosi. Ja nie chcę tego czytać. A co jak małe dziecko coś takiego przeczyta?

[ Dodano: 2018-08-22, 21:07 ]
Co do liczby osób nie-heteroseksualnych to w ankietach jak pytają kto miał kontakty z osobą tej samej płci odpowiada twierdząco ok 7% osób.
Nawet zakładając, że duża część z nich nie jest homo/biseksualna tylko eksperymentowała z jakiegoś powodu i absolutnie nikt nie skłamał w odpowiedzi, albo dobrzy chrześcijanie go zastraszyli psychicznie, to ilość osób homo+bi powinna być ok 5%
Liczba wojtka jest wyjęta kompletnie z dupy i nie wiem z czym tu dyskutować. Na jednym portalu randkowym potrafią być setki tysięcy kont. Np. na fellow jest jakieś 150tys. A bardzo wiele osób nie ma tam konta.
Do tego jest to portal tylko dla facetów, więc trzeba doliczyć kobiety

Stwierdzenie morisa o paradach jest czystym debilizmem i nie wiem z czym tu dyskutować. Bardzo mało osób chodzi regularnie na parady. Sam byłem na marszu równości tylko raz. Więc jeśli ma racje co do tych 300000 chodzących to homo w Polsce jest w chuuuuj dużo.
Wypowiedź morisa "nie znam nikogo to nie może być" jest jeszcze większym debilizmem, większość osób się ukrywa. Powodu dlaczego możecie się domyślić, a jak jesteście takimi debilami, że nie potraficie to przewińcie parę stron w tył.
Wypowiedź morisa o celach marszy jest absolutnie chamska i debilna i nawet brak słów, przykre, że taki ktoś istnieje naprawdę.
A ten zamiast się zastanowić jakie debilizmy plecie to się cieszy, że kogoś nimi zdenerwował.

Love178 - 2018-08-22, 20:08

Boże co za rakowisko. Najlepsze jest to, że komukolwiek bym pokazała wymianę zdań "- jebiesz się w dupę - jebiesz się w cipkę", to każdy by powiedział, że tutaj obie strony są równie wulgarne, ale nie, nagle ta pierwsza ma czelność wymagać od drugiej "kultury" po czymś takim (-_\)
icywind - 2018-08-22, 20:10

Love178 napisał/a:
Boże co za rakowisko. Najlepsze jest to, że komukolwiek bym pokazała wymianę zdań "- jebiesz się w dupę - jebiesz się w cipkę", to każdy by powiedział, że tutaj obie strony są równie wulgarne, ale nie, nagle ta pierwsza ma czelność wymagać od drugiej "kultury" po czymś takim (-_\)

Ja tylko odpłacam każdemu za to samo co sam pisze. Nigdy nie zaczynam. Jak ktoś rzuca wszędzie pedałami to nagle nazwanie go debilem jest nagle na tym forumie obrazą i brakiem kultury. Tak samo z jebaniem w cipkę.

JankielKindybalista85 - 2018-08-22, 20:14

Amatorzy. Admin jbzdy rucha psa jak sra.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-08-22, 20:17

Chory zboczeniec :scared:
icywind - 2018-08-22, 20:19

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Chory zboczeniec :scared:

Dajmy już spokój temu morisowi

krojechleb - 2018-08-22, 20:44

JankielKindybalista85 napisał/a:
Amatorzy. Admin jbzdy rucha psa jak sra.


To dopiero niehigieniczne

Moris299 - 2018-08-22, 20:46

icywind napisał/a:
Na jednym portalu randkowym potrafią być setki tysięcy kont. Np. na fellow jest jakieś 150tys. A bardzo wiele osób nie ma tam konta.

bo gejom o wiele trudniej znaleźć partnera więc szukają więcej w internecie.

Ascara - 2018-08-22, 20:48

Chwilowo zamykam, bo poszło to w złą stronę.

[ Dodano: 2018-08-22, 21:49 ]
Ochłońcie.

[ Komentarz dodany przez: widzu: 2018-08-22, 22:50 ]
Otworzyłem, można wrócić do dyskusji.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group