To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Wyspa vs Wyspa

widzu - 2018-03-02, 22:54
Temat postu: Wyspa vs Wyspa
Minęło trochę czasu przez liczne obsuwy, część była przeze mnie, część przez innych.

Teraz sytuacja jest unormowana i teoretycznie można dokończyć, ale...

Czy chcecie?

Moris299 - 2018-03-02, 23:05

ej no ale ponoć ostatnia akcja miała być już
widzu - 2018-03-02, 23:13

Moris299, ostatnia przed aktem II, gdzie miał być plottwist i zmiana reguł zabawy :x
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-03-03, 09:58

Na co mam zagłosować bo nie wiem :troll:
Moris299 - 2018-03-03, 10:19

widzu napisał/a:
Moris299, ostatnia przed aktem II, gdzie miał być plottwist i zmiana reguł zabawy :x


No to proszę przerzucić mój głos na "pierdolić to"

Ascara - 2018-05-21, 02:08

A może jednak?
Nadir - 2020-01-08, 20:12

widzu, opowiedz chociaż co mniej więcej miało się wydarzyć, wszystkiego na pewno nie zapomniałeś.
Lilith - 2020-01-08, 20:48

I nie zapomnij o drzewko które obiecujesz od kilku lat. Jeszcze trochę i ktoś inny się za nie weźmie
icywind - 2020-01-08, 20:55

Widzu obiecał, że zrobi to zrovi. Nie musicie mu tego przypominać w każdej dekadzie
(Wiem, że technicznie zaczyna się za rok ale tak jest śmiesznie)

ChodnikowyWilk - 2020-01-08, 22:16

:haha:
widzu - 2020-01-09, 16:37

Nadir napisał/a:
widzu, opowiedz chociaż co mniej więcej miało się wydarzyć, wszystkiego na pewno nie zapomniałeś.


Miało was znaleźć plemię tubylców, wśród których żyli rozbitkowie ze statków wojennych i miał być quest w głąb dżungli w poszukiwaniu artefaktu leczącego, a na koniec miał być plotwist, że to nie był artefakt leczący, tylko robiący coś innego, a wtajemniczona miała być w to jedna osoba i miała tak sabotować wyprawę, żeby do końca dotarło jak najmniej osób.


Ogółem od samego początku parę osób miało odrębne cele w grze ukryte przed innymi.

Lilith - milioner

W samolocie był sejf z drogocennym diamentem. Lilith posiadała do niego klucz oraz pistolet z jedną kulą. Klucz dawał jej przewagę w rzutach kością. Pistoletem mogła zabić jedną osobę. Milioner wiedział, że jeden pasażer to złodziej.

macbed - złodziej

Posiada nóż, którym mógł zabić cichaczem innych, ale był słaby w walce bezpośredniej.
Jeśli złodziej zdobyłby klucz i zabrał diament z wraku statku przed opuszczeniem plaży, dostałby bonus do rzutów kością (w sensie że miałby więcej "losowego" szczęścia).


Morenc - tchórz

Musiał robić wszystko, żeby zostać na plaży, bo w wyprawach do lasu miał dużą szansę na śmierć. Za to w bezpiecznym schronieniu szansa na jego przeżycie była większa niż innych.


Davos - chciwiec

Automatycznie podpierdalał 1/3 loota xD Musiał dobrowolnie zgłaszać się na każde wyprawy poszukiwawcze, musiałbyć także na nie na każde propozycje podziału zapasów itd.


Słownik - poszukiwany

Musiał robić wszystko, żeby gra nie doszła do końca, nie mógł jednak zabijać. Jeśli rozbitkowie nie opuściliby wyspy, Słownikke byłby jedyną osobą która by wygrała

macbed - 2020-01-09, 16:44

to w końcu ile osób zginęło z mojej inicjatywy?
Lilith - 2020-01-09, 16:45

macbed, mnie zajebałeś
macbed - 2020-01-09, 16:49

nie tylko
widzu - 2020-01-09, 16:53

nie pamiętam :x
Ascara - 2020-01-09, 21:31

widzu napisał/a:
Słownik - poszukiwany

Musiał robić wszystko, żeby gra nie doszła do końca


Słownik wygrał! :happybday:

widzu - 2020-01-09, 22:08

W zasadzie to tak. xD
Davos - 2020-05-20, 00:54

Ascara napisał/a:
widzu napisał/a:
Słownik - poszukiwany

Musiał robić wszystko, żeby gra nie doszła do końca


Słownik wygrał! :happybday:



Słuszna uwaga :haha:


Heh, ja już nawet zapomniałem, że byłem chciwcem i miałem dodatkową rolę, ale generalnie grało się w to bardzo przyjemnie. Niestety, szybko zginąłem, podobnie jak kilka innych osób, którym chciało się grać, za to ci, którym się nie chciało, przeżyli :D Gdyby było odwrotnie to może udałoby nam się dograć tę grę do końca (lub dojść do punktu, w którym nie da się grać i Słownik wygrywa).

Lilith - 2020-05-20, 01:10

Ja się zniechęciłam po tym, że czułam, że ja muszę szybko zginąć.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-05-20, 06:46

Wynik tej sondy jest bardzo... ekhem... wymowny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group