To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Roleplay - Tajemnicza Wyspa - Tajemnicza Wyspa - komentarze

Tortuga - 2017-10-18, 21:39

1. Bywa
2. Naprawiłem
3. Tak

Ascara - 2017-10-18, 21:41

CZY TYLKO JA ŻYJĘ W ŚWIECIE WSZECHWIEDZĄCEGO NARRATORA ALE NIE WSZECHWIEDZĄCYCH BOHATERÓW? :roll:

Jak Prus napisał, że Łęcka lata za Starskim, to czy Wokulski o tym wiedział? Albo Prus powinien nie wiedzieć, że Łęcka lata za Starskim, żeby Wokulski nie wiedział? Nie mam w nawyku ukrywania takich rzeczy w narracji, to że wiedzą inni narratorzy, nie sprawia, że wiedzą postaci.

macbed - 2017-10-18, 21:45

to jest bulwa bez sensu

prywatne rozmowy między uczestnikami z pewnością wyjaśnią wiele kwestii np. Mackers chce żeby Davos opowiedział mu coś o sobie a ten powie np. "umiem rozbijać kokosy dupą"
i wtedy jak trzeba będzie rozbić pozyskane kokosy to wszyscy będą patrzeć na davosa
ok można udawać że się o tym nie wie ale takich sytuacji będzie więcej i tego nie ogarniemy

nie wiem jak to rozwiązać

Tortuga - 2017-10-18, 21:47

macbed napisał/a:
nie wiem jak to rozwiązać


A ja wiem. Chcecie coś ukryć przed innymi? Infformujecie mnie na PW. Tyle.

Mackers - 2017-10-18, 21:47

Ascara, o wiele ciekawiej będzie się potem czytać podsumowanie. Będzie można się dowiedzieć o wątkach, których nie znaliśmy, a były istotne.
Ascara - 2017-10-18, 21:47

macbed napisał/a:
Mackers chce żeby Davos opowiedział mu coś o sobie a ten powie np. "umiem rozbijać kokosy dupą"
i wtedy jak trzeba będzie rozbić pozyskane kokosy to wszyscy będą patrzeć na davosa


O JAK RYKŁAM :haha: :haha: :haha:

Nadir - 2017-10-18, 21:49

Ascara napisał/a:
CZY TYLKO JA ŻYJĘ W ŚWIECIE WSZECHWIEDZĄCEGO NARRATORA ALE NIE WSZECHWIEDZĄCYCH BOHATERÓW? :roll:

Jak Prus napisał, że Łęcka lata za Starskim, to czy Wokulski o tym wiedział? Albo Prus powinien nie wiedzieć, że Łęcka lata za Starskim, żeby Wokulski nie wiedział? Nie mam w nawyku ukrywania takich rzeczy w narracji, to że wiedzą inni narratorzy, nie sprawia, że wiedzą postaci.

O to tak bardzo! :clap: :clap: :clap:

Btw. coś dzisiaj będę musiała pisać skoro poszłam do tego lasu po wodę i nie wiem czy ją znalazłam? Bo chciałam iść spać, a nie chcę znowu gry spowalniać.

macbed - 2017-10-18, 21:49

GM napisał/a:
A ja wiem. Chcecie coś ukryć przed innymi? Infformujecie mnie na PW. Tyle.

No i Mackers pyta Davosa w temacie, ten mu odpowiada na PW a reszta uczestników w końcu nie wie czy odpowiedział czy nie
to się będzie jebać coraz bardziej jeśli nie znajdziemy rozwiązania

KicerK - 2017-10-18, 21:50

Ale wsumie przecież prawdziwy rolplej tak wygląda że każdy słyszy wszystko
Tortuga - 2017-10-18, 21:51

Bardziej miałem na myśli - gracz pisze "znalazłem 5 butelek wody", a do mnie na PW "znalazłem 6, jedną ukryłem". Coś w tym guście.


Nie, Nadire, Ty z Antkiem masz wolne na razie. ;)

Ascara - 2017-10-18, 21:54

GM, czemu odrzuciłeś mój post? :???:

[ Dodano: 2017-10-18, 22:54 ]
Przecież taka jest prawda

Moris299 - 2017-10-18, 21:55



ten nasz samolot jest mniej więcej w takim stanie jak tutaj? bo to ważne - co można z niego odzyskać itp.

Tortuga - 2017-10-18, 21:55

Bo już sobie to ustaliliśmy jak ma wyglądać. Moris - tak.
Ascara - 2017-10-18, 21:57

No i będziesz edytował i co chwilę pisał "NIE, MACBED NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ POD FOTELEM PILOTA BAŁAŁAJKI, BO TAM JUŻ ASCARA UKRYŁA WODĘ, O CZYM NIE WIEDZIELIŚCIE, BO TO BYŁO W TAJEMNICY"?

Przecież to jest bez sensu... :niegit:

icywind - 2017-10-18, 21:58

Słabo tą grę prowadzisz
Tortuga - 2017-10-18, 22:01

Ascara napisał/a:
No i będziesz edytował i co chwilę pisał "NIE, MACBED NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ POD FOTELEM PILOTA BAŁAŁAJKI, BO TAM JUŻ ASCARA UKRYŁA WODĘ, O CZYM NIE WIEDZIELIŚCIE, BO TO BYŁO W TAJEMNICY"?

Przecież to jest bez sensu...


Właśnie jest sens, dzięki temu bardziej ryzykujesz że ktoś ją odnajdzie. :)

Znam forumków, będą albo specjalnie unikać, albo specjalnie tak chodzić, nawet jeśli teoretycznie nie powinni wiedzieć. Tak będzie najlepiej.

Ascara - 2017-10-18, 22:01

OK, to kitram wodę gdzie indziej, zaraz napiszę Tobie i macbedowi gdzie.
Moris299 - 2017-10-18, 22:02

icywind napisał/a:
Słabo tą grę prowadzisz


^ dokładnie

niby

Cytat:
Wyspa jest chyba nawet większa od tej na drugim planie, samolot był duży, wokół leży pełno martwych ciał.


to odpowiedź na to w jakim stanie jest samolot xD

macbed - 2017-10-18, 22:03

Ascara napisał/a:
NIE, MACBED NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ POD FOTELEM PILOTA BAŁAŁAJKI

bulwa czemu
BARDZO by mi się przydała na tej wyspie

http://lagooncompany.wikia.com/wiki/Balalaika

Tortuga - 2017-10-18, 22:03

Moris299, jest kurwa rozjebanym wrakiem bo był jebany wybuch, nie pamiętasz. -,-


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group