To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Roleplay - Tajemnicza Wyspa - Tajemnicza wyspa - kreator postaci

widzu - 2017-10-16, 22:52

ok
KicerK - 2017-10-16, 23:01

widzu napisał/a:
KicerK, nie ważne. Wszyscy mówicie w tym samym języku, tyle starczy wiedzieć.


Jak mogę dobrze się wczuć w swoją postać jeśli nawet nie wiem skąd ani dokąd ona leci. To bardzo ważne.

jutro opiszę tu swoją postać

Lilith - 2017-10-16, 23:03

No dobra...
Ja...

Zjawiskowo piękna, długonoga blondynka o niebieskich oczach... Zawsze elegancko ubrana, ciuchy od Dolce & Gabbany, buty od Yves Saint Laurent, torebka od Gucci'ego...
Robiąca karierę jako prezenterka telewizyjna, znana i lubiana... Swoim pięknym śnieżnobiałym uśmiechem podbijające męskie serca...























































Żartowałam...
Nikczemnego wzrostu, kędzierzawa ciemna blondynka, której inteligencja zobowiązuje, która straciła dziennikarską akredytację przez nadużywanie alkoholu i kilka skandali z tym związanych. Możliwe, że również brała udział w aferze opiumowej, jak Śmieszek.
^_^
Bądźmy bardziej realni, nawet w grze hahaha

Moris299 - 2017-10-16, 23:03

Dobra to moja postać:

Typowy fan Xiaomi. Chodzę ubrany w koszulkę Xiaomi, buty Xiaomi, spodnie niestety zwykłe dresy, okulary Xiaomi, bluza Xiaomi. Na ręku zegarek Xiaomi, w kieszeni długopis Xiaomi i telefon Xiaomi. Gęste czarne włosy, rozczochrane. Ogólnie wysoki. Zawsze znajdę coś co można zastąpić produktem od Xiaomi.

Ogromna wiedza i umiejętności na temat elektroniki.

Dead_Laugh - 2017-10-16, 23:05

Ekhem. Moris. Koniec XX wieku
Lilith - 2017-10-16, 23:09

Ehhh... xiaomi zostało założone już w XXI w.
Znajdź sobie firmę, która na przełomie lat 80. i 90. była takim odpowiednikiem Siaomi :)

Dead_Laugh - 2017-10-16, 23:12

Lilith_Madness, lepiej. W 2010 roku XD
macbed - 2017-10-16, 23:14

icywind napisał/a:
widzu napisał/a:
icywind, sam jesteś zamach. Wymyśl coś innego.

Obrazek

Pilot samolotu

XDDDDD

Moris299 - 2017-10-16, 23:19

Kurde w xx wieku nie było butów Xiaomi? To jak ludzie niby chodzili?
Lilith - 2017-10-16, 23:20

Chodzili w adidasach.
Albo relaksach.

Moris299 - 2017-10-16, 23:21

no ale dobra

bosy człowiek
Moris299 napisał/a:
Gęste czarne włosy, rozczochrane. Ogólnie wysoki. Zawsze znajdę coś co można zastąpić produktem od Sony Corporation.


[ Dodano: 2017-10-16, 23:22 ]
Lilith_Madness napisał/a:
Chodzili w adidasach.
Albo relaksach.


I skąd wiedzieli ile aktualnie ważą i ile zrobili kroków?

widzu - 2017-10-16, 23:26

Moris299, coś wymyślę :roll:
kotmaalealamakota - 2017-10-16, 23:45

To ja też chce >:>
icywind - 2017-10-17, 08:13

Dobra to ja zmieniam. Nie nosi stroju maga
Szczupły, średniego wzrostu, krótkie czarne włosy na których mimo, że podchodzi już pod 40stkę nie znaku siwizny ani łysiny. Ciemnobrązowe oczy i dołki w policzkach. Przechodzi kryzys wieku średniego i kiedy nie musi nosić uniformu pilota linii lotniczych nosi czapkę z daszkiem, żuje gumę balonową i zawsze, ale to zawsze ma przy sobie jojo. Nastoletnie dziewczynki za nim szaleją ale każdy inny uważa go za zdziecinniałego.

[ Dodano: 2017-10-17, 08:16 ]
Jeśli ma być Polakiem to nazywa się Aleksander Kwaśniewski ale nie jest prezydentem i to tylko zbieżność nazwisk.

[ Dodano: 2017-10-17, 08:22 ]
Mimo wszystko jest bardzo dobrym pilotem i zna się na swoim fachu jak mało kto

Ascara - 2017-10-17, 12:35

Lilith_Madness napisał/a:
Bądźmy bardziej realni


Eee... Nie. :P Dla mnie fikcja zawsze stanowiła przybieranie skóry, w której w normalnym życiu nie mogłabym/nie chciałabym się znaleźć, więc... B-)

20-kilkulatka o aparycji mało powiedzieć nienagannej. Idealne wymiary, pełne usta (zwykle pociągnięte karmazynową szminką), sięgające za łopatki gęste, falowane włosy w odcieniu mlecznej czekolady, zielone oczy. Wzrost 1,70 m. Przykuwa wzrok mężczyzn, a w spojrzeniu ma coś, co sprawia, że zapominają, jak się nazywają. Do tego przynajmniej nawykła, więc ewentualna obojętność dla jej seksapilu mogłaby ją zaskoczyć. Z całą pewnością nawet na wyspie będzie w stanie zadbać o to, by mieć na sobie zawsze mniej lub bardziej seksowny strój.

Zazwyczaj nie współgra z takim czymś intelekt, u niej jednak jest inaczej. Przez to, że jest świadoma swoich uroków i potrafi je wykorzystywać, bywa śmiertelnie niebezpieczna. Czym się zajmuje? W jej otoczeniu nikt tego nie wie (a jeśli wydaje mu się, że wie, to się myli)*. To ten typ kobiety, że jeśli dzieje się coś dziwnego, można by było zakładać, iż ona miała z tym coś wspólnego... Można by, bo jednak nigdy nie jest o nic posądzana. Uprzejma, słodka, pociągająca. Jak mogłaby zrobić coś złego? Niemożliwe... Prawda?

*A za kulisami mogę powiedzieć - jest płatną zabójczynią.

c1ick - 2017-10-17, 12:38

Fajnie się bawicie :smile:
Ascara - 2017-10-17, 12:52

Dawaj z nami! :D
widzu - 2017-10-17, 14:34

Przydałby się ktoś z podstawowymi umiejętnościami medycznymi - kto się zgłasza?

[ Dodano: 2017-10-17, 14:35 ]
Ascara napisał/a:

*A za kulisami mogę powiedzieć - jest płatną zabójczynią.


Mogłaś tego nie pisać, byśmy się musieli domyśleć :P

icywind - 2017-10-17, 15:29

Płatną zabójczynią która dla przykrywki wykonuje zawód pielęgniarki
Nadir - 2017-10-17, 15:52

widzu, dej mnie czas do 21, plisss. Teraz jestem ciut zajęta, a nie chcę być w grze sobą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group