To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Kolejna bardzo ważna ankieta nt keczupu

icywind - 2018-07-05, 23:01

Lilith napisał/a:
Po prostu lubię i tyle i nie naśmiewam się z kogoś, dla kogoś coś jest za ostre.



KicerK - 2018-07-06, 00:07

ostre fajne ale nie keczup
krojechleb - 2018-07-06, 00:19

Davos napisał/a:
JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO „OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA WPIERDALAM WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE WPIERDALAM, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE PIKANTNE I OGIEŃ I PIEKŁO. ROZUMIEM NADAĆ WYRAZISTOŚCI, ALE ZABIJAĆ CAŁY SMAK POTRAWY DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI PIECZENIA JAPY? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ PIZZERIA CZY U SIEBIE W KUCHNI. CO TAM MATI ZAMÓWMY PIZZE, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOOSTRA Z DODATKOWYMI PAPRYCZKAMI, HEHE COŚ NIE OSTRA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE JEŚĆ TAKIE MDŁE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ POPIJ MLEKIE BO SIĘ WODO NIE POPIJA XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA PIEKĄCYM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO CHRZANU.


Jest jakaś pasta czy coś tylko odwrotna że cioty muszą łagodne jeść czy coś takiego?? itp itd?

Davos - 2018-07-06, 00:26

Ja też lubię ostre jedzenie, ale ta pasta mnie bawi i tak :PP



KicerK napisał/a:
ostre fajne ale nie keczup



:piwo:



krojechleb napisał/a:
Jest jakaś pasta czy coś tylko odwrotna że cioty muszą łagodne jeść czy coś takiego?? itp itd?


Chyba nie ma, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Ale zawsze można napisać :]

Ascara - 2018-07-06, 02:32

Love178 napisał/a:
Przecież ostre to tylko podrażnianie sobie kubków smakowych xDD Nie jem nic pikantnego, bo chcę smakować co jem za paredziesiąt lat


Co? :D

krojechleb - 2018-07-06, 10:16

Davos napisał/a:
Chyba nie ma, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Ale zawsze można napisać :]


No niby można ale pasuje żeby była równie zabawna co ta o ostrym.

A co dożarcia to lubię dobrze przyprawione ale nie tak że nie czuć smaku tylko ryj przypala, wtedy jest chujowe. Ketchup jem ostry ale kotlin z piekła rodem to jest gorsze gówno niż tortex łagodny

Lilith - 2018-07-06, 14:10

krojechleb napisał/a:
kotlin z piekła rodem to jest gorsze gówno niż tortex łagodny

Kotlin z piekła rodem to Ty szanuj :dont:
Nie jest na tyle pikantny, by palić ryj, jest taki w sam raz.

Właśnie też lubię potrawy, które są przyprawione tak dobrze, nieraz i na pikantno, ale w granicach rozsądku.
Bardziej pikantnych potraw unikam w lecie, bo za gorąco.

Moris299 - 2018-07-06, 14:20

Kotlin dobry tylko go jem.

A do picia to uwielbiam sok Fortuna Pomidor 100% z tabasco

widzu - 2018-07-06, 17:51

krojechleb napisał/a:
kotlin z piekła rodem to jest gorsze gówno niż tortex łagodny


kiedyś kupiłem i wyjebałem do śmieci całą butelkę

Moris299 - 2018-07-06, 18:24

XDDDDD
Antybristler - 2018-07-06, 18:31

Jak mi lolka polała tym pizzę to zjeść się nie dało.
Love178 - 2018-07-06, 19:51

wait, ketchup na pizzy?
Moris299 - 2018-07-06, 20:02

Też jem ketchup z pizzą jak jest z samym serem np.

[ Dodano: 2018-07-06, 20:02 ]
Jak jest dobra pizza to nie trzeba ketchupu

[ Dodano: 2018-07-06, 20:03 ]
Ale czasem trzeba jak jest niedobra

Mańka - 2018-07-06, 20:45

Antybristler napisał/a:
Jak mi lolka polała tym pizzę to zjeść się nie dało.


Nom, wykręca mordę :/

Lilith - 2018-07-06, 20:54

Antybristler napisał/a:
Jak mi lolka polała tym pizzę to zjeść się nie dało.


Nie kłam gadzie, bo nie polewam pitcy ketchupem.
Jak już, to Ci mogłam tosta polać :dont:

krojechleb - 2018-07-06, 21:03

ja na pizze to nawet sos czosnkowy czasem leje
Love178 - 2018-07-06, 22:35

jedni leją wódkę, inni tosta
Davos - 2018-07-07, 00:50

Po co lać wódkę na pizzę?
dyniator - 2018-07-09, 23:47

Meh, to tylko ja jestem tym ostrożercą. Jak widzę "ostrą" pizzę to pytam co dodają że jest ostre. Zazwyczaj się rozczarowuje i proszę zwykłą. Bo nie ma sensu sprawdzać stosunku smaku do ostrości. Dobra ostra pizza powinna zachować rozsądek między smakiem i ostrością.
Tak w Karpaczu Kebab był z ostrym sosem. 2mln. w skali SHU. Odpuściłem. Jestem przy 500tys. Nie jestem Kozakiem na 2mln.
Ale te standardowe Tabasco czy inne pseudoOstre są za suabe. I ja to lubię, nie rzucam się do tych łagodnych. Nie każdy ma tak przepalone styki żeby jeść ostre i się tym jarać (jak tyłek po prawdziwie ostrym żarełku).
Jak u siebie robie jakiś obiadek to zawsze się upewniam czy tylko ja będę go jadł. Niektórzy po prostu nie wytrzymują tej skali :bag:

Nadir - 2018-07-09, 23:59

Kiedyś lubiłam ostre rzeczy, ale chyba na starość łagodnieję. Za to znam kogoś kto ma bzika na punkcie ostrego jedzenia, w skali niejadalnej dla normalnych osób. Kiedyś wpieprzył papryczkę Carolina Reaper i nie wspomina tego jakoś traumatycznie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group