To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Bydzie serial o wiedźminie

Moris299 - 2021-03-10, 19:59

icywind napisał/a:

Aktorzy grający w X-menach nawet nie są zmutowani
Seryjnych morderców grają a nikogo nie zabili naprawdę
Johnny Depp taki pirat z Karaibów a nawet torrentów nie umie ściągać
Zaklęcia z Harrego Pottera nie działają
Aktorki w Galeriankach nie robią loda za spodnie
Aktor z Nieśmiertelnego umarł
Rodzice aktorki z Sieroty żyją
Aktorzy z ludzkiej stonogi nie byli naprawdę w ludzkiej stonodze tylko tak udawali


przecież to debilne porównanie
w x-menie nie grali mutanci ale ludzie od efektów specjalnych robili wszystko by w filmie wyglądali jak mutanci
w harym poterze nie było czarów ale ludzie od efektów specjalnych robili wszystko by w filmie wyglądało to tak jakby te czary tam były
Depp nie jest piratem ale ludzie od stylizacji zrobili co tylko mogli by tak to właśnie wyglądało.

Czyli - we wszystkich podanych przypadkach producent dołożył maksymalnych starań by efekt końcowy był jak najbardziej realistyczny i oddany założeniom. W opisywanym przez nas przypadku, producent (Netflix) zrobił rzecz totalnie odwrotną, czyli własnie zatrudniając czarną aktorkę mocno oddalili się od rzeczywistości czyli totalne przeciwieństwo tego co wymieniłeś.

Davos - 2021-03-10, 20:13

Plus wszystkie te przykłady podane przez Icka to opowieści o fikcyjnych wydarzeniach i bohaterach, a Anna Boleyn istniała naprawdę. I czarnoskóra bynajmniej nie była :PP
icywind - 2021-03-10, 20:23

Davos napisał/a:
Plus wszystkie te przykłady podane przez Icka to opowieści o fikcyjnych wydarzeniach i bohaterach

Cytat:
Czepiacie się czarnoskórej Anny Boleyn ale biały Jesus w Pasji wam nie przeszkadza, hipokryci

Davos napisał/a:
fikcyjnych wydarzeniach i bohaterach

Cytat:
Jesus

Mamy to, brawo ja :clap:

Davos napisał/a:
fikcyjnych wydarzeniach i bohaterach

Davos napisał/a:
czarne elfy, olaboga

Davos - 2021-03-10, 20:24

icywind napisał/a:
Czepiacie się czarnoskórej Anny Boleyn ale biały Jesus w Pasji wam nie przeszkadza, hipokryci


To nie jest przecież żadne przekłamanie. Jezus był żydem z Bliskiego Wschodu i mógł mieć białą skórę z ciemną karnacją jak to u mieszkańców tego regionu bywa, ale to jeszcze nie jest odcień skóry mieszkańców głębokiej Afryki :PP Do porównania z zamianą Anny Boleyn to nijak nie pasuje.

[ Dodano: 2021-03-10, 20:25 ]
icywind napisał/a:
Mamy to, brawo ja


Nie doczytałem całego posta, nie ciesz się tak :PP

[ Dodano: 2021-03-10, 20:26 ]
A elfy gdyby je Netflix wymyślił dla potrzeb serialu to też mógłby im dać kolor jaki chce, ale opierał się na książkowym pierwowzorze więc znów nie trafiłeś

JankielKindybalista85 - 2021-03-10, 20:31

icywind napisał/a:
Mamy to, brawo ja :clap:

🤣🤣🤣 :git:

widzu - 2021-03-10, 20:49

JankielKindybalista85 napisał/a:
icywind napisał/a:
Mamy to, brawo ja :clap:

🤣🤣🤣 :git:


Też śmiechłem :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group