To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Kosz - Śniący, zbudź się!

krojechleb - 2017-03-09, 23:06

Ja tak pomyślałem, że może tempomat jakoś sam sobie te biegi wybiera ale z drugiej strony jedziemy sobie 100, wbity 1 bieg, dotykamy hamulca i tempomat się wyłącza więc raczej tak to nie działa.

Na sobie mogę sporo stestować ale na swoim samochodzie takich myków testował nie będę

SlownikOrtograficzny - 2017-03-09, 23:09

Każdy ciekawy, a żaden nie chce być pionierem, który przekroczy granicę ciekawości.
Mańka - 2017-03-09, 23:17

Nie mam tempomatu :/
ZSK - 2017-03-09, 23:17

Jak ja sobie przy np. 20km/h nacisnę reset, a miałem ustawione te powiedzmy 1,20zł to auto samo sobie po kolei biegi zmienia aż wbije na najwyższy. Nie ma za co B-)
JankielKindybalista85 - 2017-03-09, 23:26

Co to jest tempomat? W samochodach roczniki 1990-98 a tylko takie w życiu prowadziłem (poza Matizami czy co to było podczas jeżdżenia eLką) też były? Jeśli tak to nigdy świadomie nie używałem.
ZSK - 2017-03-09, 23:29

Jako wynalazek są starsze od Ciebie, ale dawniej mało kto w Polszy za to dopłacał.

Utrzymuje samoczynnie prędkość, prawa noga odpoczywa

JankielKindybalista85 - 2017-03-09, 23:32

ZróbmySobieKupę napisał/a:
prawa noga odpoczywa


Co za bezsens. Brak odpoczynku był jedyną ciekawą rzeczą w prowadzeniu samochodu. Jak parę razy musiałem sie przejechać furą z automatem to myślałem że się już do reszty zesram z nudów.

Prowadzenie samochodu ogólnie dla mnie jest jak komedia romantyczna - no nudne, nie przepadam, czasem raz na ruski rok fajny moment, wolę dymanko po seansie (czyli idąc za metaforą wole jeździć z browarkiem jako pasażer na przednim siedzeniu) Ale jazda z automatyczną skrzynią biegów to była kurna komedia romantyczna - musical. Więc z tym tempomatem pewnie by była chińska komedia romantyczna - musical. Animowana.

ZSK - 2017-03-09, 23:35

Nie każdy automat jest taki sam, no i dużo od silnika zależy. Ja się w swoim aucie zdecydowanie nie nudzę :D

[ Dodano: 2017-03-09, 23:36 ]
A na krętych drogach zmieniam biegi manetkami, to dopiero frajda :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group